IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
23. lis 2010
@coko.joko no už nikdy víc, na narozky upeče dort babička 😃
coko.joko
23. lis 2010
@dadous ,ted me taky usnul a fakt po tezkym boji,pak pujdem na chvilku ven,at se vyvetra í kdyz tam prsi...holky mam jeste pect cukrovi,ale me se tak nechce......
dadous
23. lis 2010
ja čekam na myčku a pak asi taky pujdem chvilku ven, i když je tam hnusně, ale doma je protivka 😕
coko.joko
23. lis 2010
@dadous ,me o tom povidej jak je protivna to nas perli uz par dnu 😃 no ja taky udelala ze sebe mycku a jsem hotova.....dam si kafe poradne silne,at se proberu a to jsem chtela mejt okna,ale seru na to......
nadis.h
23. lis 2010
Coko já už lehátko prodala. Byl v něm hrozně rád. První dny co ho neměl tak byl takový nervní, ale už dobrý-asi na něj už zapoměl. :-N Byl jak salám pořád v něm a nechtěl být na dece. Ale ted už dobrý-koupila jsem mu hrazdičku tak si začal knečně hrát.
dadous
24. lis 2010
tak kdopak dneska načuhuje?
lenkacar
24. lis 2010
já načuhuju ,ale neni co čítat =-)
dadous
24. lis 2010
@lenkacar hoj matko, prej tě palí žaha jo? :-N
lenkacar
24. lis 2010
mě? od samýho začátku a furt blindim..dneska jsem si koupial lízátka a dobrý no ..ale bliju dál ,tak nevim =-)
dadous
24. lis 2010
@lenkacar 😃 😃 tak si to hezky užij 😃 ne ba ne, tyhle stavy ja neznam, ale musí to bejt asi hnus :-p
lenkacar
24. lis 2010
neni o co stát ,ale dad ,je tam a to je hlavní ,kdybych si játra vyblít měla 😃 :-p
dadous
24. lis 2010
@lenkacar přesně tak, my holky jsme silny a vydržíme cokoliv x-)
lenkacar
24. lis 2010
víš co je nejhorší? mám hlad ,doma dobrýho nic a když si něco dam ,tak tomu dam za chvíli stejně sbohem 😞 a furt dokola .. ]-(
dadous
24. lis 2010
@lenkacar no tolik škody 😕 bych ted taky potřebovala chvíli blicí období, aby šly dolu kila ]-(
dadous
24. lis 2010
@lenkacar no tolik škody 😕 bych ted taky potřebovala chvíli blicí období, aby šly dolu kila ]-(
nadis.h
24. lis 2010
Ahojky,
Leni kup si v lekarne tabletky EMESIN ty jsou volne prodejny a nebo at Ti napise nejaky dr TORECAN cipky. A z paleni zahy ja zvracela a celkem zabral MAALOX tablety.
coko.joko
25. lis 2010
@nadis.h ,tak nevim,ale torecan je sice na bliti,ale kdyz si prectes letacek tak to nesmeji tehule x-) ale je fakt,ze ja jsem ho taky vzala 2krat,kdyz jsem musela jet uz za Vratou tak abych po ceste porad nekde neblindila a hlavne v aute by to slo spatne....takze jsem si ho loupla rano a pak jeste pred cestou a bylo...sice me spatne trochu bylo,ale nenuti te to zvracet,ale fakt bych to nebrala.proste to vydrz a rikej si bude lip.. x-) x-) x-)
lenkacar
25. lis 2010
jo emesin mě taky říkala a ty lízátka .. 😉 dneska musim chtě nechtě pro bioparox je mi zase hůře a znova mě bolí v krku, co jsem musela včera vylézt ven pro tu foukačku ,já už se ze sebe poseru ,vůbec jsem rok nemarodila a ted se z toho nevylížu .. ]-(
coko.joko
25. lis 2010
@lenkacar ,neboj bude lip....ja jsme byla taky v tehu nemocna a nic nesmis a pak to preslo a bylo dobre...
lenkacar
25. lis 2010
všude píšou jak se bioparox dává těhulím a naší mámě ho neprodali ,že to těhotný nesmí ..kdybych neměla takovou zácpu ,tak se z toho už fakt poseru ]-(
coko.joko
25. lis 2010
@lenkacar ,to neznam......tak si zavolej na gyndu a porad se tam snima....a to je na co.
lenkacar
25. lis 2010
do nosu a do krku stříkadlo ,je to antibiotikum..řekla mi at si to kouúpim jestli mám zánět horních cest dýchacích a to mám.. ]-( když mi to obvodní nedala místo toho sirup co smrdí jak mazadlo na nohy s kafrem nebo co .. 😞 ]-(
coko.joko
25. lis 2010
@lenkacar ..tak to ti neporadim ja brala do nosu jen morskou vodu a kdyz me bolelo v krku tak jsem kloktala sul 😃 sice hnus,ale pomohlo to...
coko.joko
25. lis 2010
tak dnes jsem varila v parnim hrnci a je to fakt vymakany a nase ditko snedlo brambor,mrkev a kutreci masicko a jak mu to chutnalo..ted se jdem ustrojit a jdem pro plinky maji je v akci... 😃
lenkacar
25. lis 2010
mě to taky pomohlo ,ale se mi to vrátilo 😞 zítra je to týden a nejsem lepší 😞
lenkacar
25. lis 2010
a jak to chutná? taky by se mi to líbilo 😉
baronek
25. lis 2010
@lenkacar a co zkusit nakrájet cibuli a zasypat to cukrem a nechat vylouhovat a zkusit pít tu šťávu???? Já to loni zkoušela na chřipku a docela to zabíralo 😃
coko.joko
25. lis 2010
@lenkacar ,je to fakt moc dobry a ja bych to taky mohla papat jsem ujidala..... 😃
@baronek ,to je dobry napad ted si vzpominam,ze me to nekdo tady taky radil a ja to pila a fakt to zabralo...ale uz nevim presne ten recepis.
septim
25. lis 2010
prominte ze jsem lezu ahoj coko 😉
@lenkacar bioparox muzes ja ho v tehu taky brala, ptala jsem se pro jistotu i ted moji doktorky 😉
lenkacar
25. lis 2010
@septim ahoj mě to řekla i gyndařka že můžu po 4hod.ale v lékárně mi ho odmítli dát ]-(
coko.joko
25. lis 2010
@septim ,si delas prdel ne 😃 😃 co sem lezes...hihihihiihihi.ne ty muzes si nase 😃 😃 uz mas hrnec doma.....