• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
hoj holky :dizzy_face:
@lenkacar teda ty si choudě :fearful:
@coko.joko hmm parní hrnec, to je i dietní co? :sweat_smile:
25. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky o tom hrnci přemýšlim :confused: kolik to koštuje?
25. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko zitra dojde dnes ho veze PPL :grinning: :grinning: :grinning:
@lenkacar gyndarka je kamaradka a rikala ze v poho muzu, i doktor u ktereho jsem podstoupila IVF mi ho rekl at si koupim :wink: at jsi brzo zdrava :wink: a lekarnice je kra... :grinning:
25. lis 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous tak ten se mi taky zamlouva mozna mi ho zitra manzel priveze z Prahy uvidim za kolik ho budou ve velkoskladu :wink:
@lenkacar gratuluju k tehu cokouska myslim stal 100euro ja ho koupila ten sami u nas za 1800,- korun :wink: je to od avent-philips :wink:
25. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=4_ZeGFke7WM

ja mam tenhle je to jen pro maleho,ale jak rikam ja bych to mohla taky papat je to fakt dobry...
26. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko nejdřív jsem si říkala ,že ses spletla ,že je to mixer :confused:
26. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
septim a jakže se to jmenuje přímo?
26. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
přece nebudu řikat parní hrnec když to vypadá jak mixer? :confused:
26. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar je to parni hrnec s mixerem do hromady a fakt vymakany..das do toho zeleninu,maso a nechas tou parou udelat a potom otocis a rozmixujes a je to :grinning:
26. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to fakt bombově určo si to budu přát k narozeninám :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..fakt dobry vecicka...doporucuji
26. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko pro dítě to musí být super, ale jinak bych si to nekoupila :grinning:
26. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,vsak to je pro ditko a ne pto me....ja tyhle veci taky nemusim,ale pro dite to je dobry a hlavne nemusis varit vse zvlast a pak jeste mixovat,tohle das do jednoho a je to..ale kazdy ma na to jiny nazor..me se to proste libi a pouzivam to
26. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ale je to nějaký malinký co?holky stejně když to vidim mixlý já bych to teda nežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek je takovejch blbovinek bez kterých se dřív dalo obejít :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si to našla na netu to stojí 1800,-jinak v obchodě je to drahý jako prase :angry: kolem 3tis. :angry:
26. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,jo presne tak stojio to pres net 1800kc a v obchode je to drahy,ale me to teda vyhovuje...ale jak rikam jak komu...me by nebavilo spinit spoustu nadobi a jeste mixer....
26. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no jasně zadala jsem to jako typ na dárek :wink:
26. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,tak doufam,ze ho nekdo koupi :grinning:
ty blaho me uslo ditko bez breku a hned v postylce to smrdi nejakym pruserem :dizzy_face:
26. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ted jsem mrkla na ten hrnec a je to fakt vymakany :confused: tos taky mohla říct dřív :grinning:
@septim tak pak písni za kolik ho manža sehnal :dizzy_face:
26. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,sorry ja nevedela ze bys ho chtela taky :grinning: ja uz o nem vim hrozne dlouho,ale zatim nebyl potreba a ted kdyz to facha doma tak jsem se musela podelit s vama :dizzy_face:
26. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,prosim te dava Nikca nozky do tech sprucli u postylky...vcera rev a ja tam letim s Vratou a Lenny narvany nohy mezi tim a malem si je zlomil blazen.....tak ja nevim co tam dat,aby to fakt jednou nezlomil
26. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous sehnal ho za 1900,- :wink:
26. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,tak co delas ja mam uz volno a cekam na tebe tak se napoj....at to vsechno zdrbnem...... :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko dnes dosel ten tvuj stroj na vareni a je super diky za tip :grinning:
26. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdem na to
26. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ..hele na me se muzes spolehnout ja neinvestuji spatne...zatim se vse osvedcilo :grinning:
26. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no na kašičky by se mi hodil :grinning: ale ted už to nema smysl :fearful: niki ma okolo cely postylky mantinel, takže zatím tam nohy nerve, jen mi ho potvora furt rozvazuje :grinning:
@septim no neke, to je skoro za pulku, než co se prodava na netu :confused: :confused:
26. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,no kdyz budes hodna,tak pry sept ti ho sezene za tu pulku vid sept....ted taha veci z auta a za chvilku je tu.....
26. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek