• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@coko.joko :grinning: :grinning: jo manža přitahnul pulku skladu jo? :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no a dyt ja jsem přece hodna :confused: mi dneska vrtaly tři zuby, až jsem si z toho musela odpo lehnout, pže mě bolela tlama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,no jasne a ale ja psala,ze sept bude hodna a sezene ti to za pulku...vsak se sni domluvis a nebo ji domluvim ja :grinning: :grinning: vid septiku...ty blaho zuby fuj..ale ja problem nemam a usinam u nej takze me to nevadi,ale verim,ze boli....tak jsem mladymu dala okolo postylky rucnik a ten pacholek se otaci na bricho a kazdou chvilku beka,protoze se neumi otocit...se poseru...
26. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :grinning: no jo naše hvězda se taky ze spaní otočí na břicho a to ji hned probudí a pak řve jako krava :rolling_eyes:
26. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z toho skladu to má za těch 1900,-?mluvíme furt o tom samém a nebo zase o něčem jiném?
26. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous chudáku zubála se bojim..ještě víc než kundologa :confused:
26. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ne ted mluvíme o ty horkovzdušny friteze :dizzy_face:
to je co zase?odkaz prosím
@lenkacar taky se zubaka bojím, ale my jsme dneska byly poprve u novy dr. pže ta stara kořala ke ktery jsme chodily před tím byla hrozna, no a vysledek je, že po pul roce ja mam 5 kazu a dadouš 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak ta představa že by k ní měla chodit i nikola :confused: brrrr
26. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už jsem koukla zpět na ty příspěvky ,asi na to dávaj v telce reklamu že?
26. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,ja mam Vrati spoluzaka a pred tim jsem mela fakt dost dobreho a i ten spoluzak je bomba,takze si nemuzu stezovat....
@lenkacar ,to nevim kde je reklama na tento hrnec,ale je taky pekny
26. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo, líbí se mi že tam potřebuješ jen trošku oleje, ale počkame si na septim až uděla první hranolky :sweat_smile: jestli budou fakt dobry jak ukazujou v ty reklamě :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko co? ty jsi vyměnila manžela za jeho spolužáka? :confused:
26. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,co to je ja jsem asi mimo
26. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: hele tobě to těhu pěkně leze na mozek :grinning: :grinning: zubaře ma spolužaka od vrati :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ..ted me to doslo taky,ze to je zubar Lena blbe pochopila
26. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no dyt říkam že ji těhu zatemnuje mozeček :sweat_smile: , ale to jsme měli asi všechny :grinning:
26. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo honí mě mlsna, ale nevím na co :confused:
26. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,ti muzu dat...banan,jablko,pomeranc,mandarinku a taky margotku a lazensky oplatky.....mimochodem ja dnes mam super zravou a snedla jsem cely advetnic kalendar... :grinning: ale na sept nemam
26. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jo tady jste nakpoupily margotky :grinning: :grinning: ? no banan a pomeranč už mam v sobě :sweat_smile: ten řízek bych si dala, kurnik už at jsou vanoce, se nažeru k prasknutí :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: @dadous ,ty si nevidela nas vozik v Tescu :grinning: :grinning: by ses posmala si vvzdy pripadam jak paserak.....jinak rizek :confused: u vas je jen na vanoce :grinning:
26. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ne ne jen jsme potkaly vratu, a ja měla v ruce asi tři balíky plín :grinning: takže na vaš košík nebyl čas :grinning:
26. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,to vim rikal to,ze vas videl....
26. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @coko.joko :grinning: ty chlapi fakt vyslepičej všechno :grinning: že dadouš pozdravuje :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,no ja rikam ze jsou horsi nez baby :grinning: jooo taky zdravim dadouska....
26. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Torecan se dava bezne tehulim v kapackach kdyz musi do nemocky kvuli zvraceni.
26. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko uffff tak to jsem si oddechla :grinning: :grinning: :grinning: jojo dítě mě odsává mozkové bunky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem to prosím četla 3krát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek