IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
lenkacar
27. lis 2010
@nadis. mě ho nabízela v čípkách a nebo že si mám koupit emesin =-)
coko.joko
27. lis 2010
@lenkacar ,ja bych naseho tatku nevymenila,protoze takkkkk hodny chlap snad uz ani na svete neni 😃
coko.joko
27. lis 2010
@lenkacar ,ja bych naseho tatku nevymenila,protoze takkkkk hodny chlap snad uz ani na svete neni 😃
dadous
27. lis 2010
pravda pravda x-)
@coko.joko viděla jsem ho jen chvíli, ale přišel mi jako supr tata x-)
lenkacar
27. lis 2010
@coko.joko však to byla sranda 😉 😃 :-p
coko.joko
27. lis 2010
@dadous,to mu reknu,az dnes doplachti domu.... x-)
@lenkacar ,jasne vim ze to je prdel 😃
jinak tu rano chumelilo a tak jsem byla s Lennym venku a on uplne vytlemeny a porad chtel ty vlocky chytat a neslo mu to...jsem se nasmala
milagross
27. lis 2010
Ahojky babuchy 😃 😃
Teeeeda Leni,jesli to dobre chapu,tak veeeelka gratulace,no to je nadherne
Jinak jsem prosla vsechny deticky jak vam rostou a jsou moc krasni,roztomily a urco i sikovny 😃
lenkacar
27. lis 2010
@milagross zatim je to tak ..dále uvidíme 😉
lenkacar
29. lis 2010
že vy jste tam zapadaly sněhem is těma hrncema pánvičkama =-) 😃 :-p
dadous
29. lis 2010
@lenkacar čus, my jo 😃 rano jsem letěla s niki k dr. a to byl teda hnus :-p
lenkacar
29. lis 2010
@dadous copak jste nemocný?
dadous
29. lis 2010
@lenkacar jj, ma horečky už od včera, ale snad to nic nebude x-) co ty? už je to lepší?
liptonek
29. lis 2010
Teda Leniiiiii, co to vidím??? To je paráda!!!!! Moc gratuluju!!!! A držim pěsti ať jde vše tak, jak má!!!!!! 😉 A jinak zdravím všechny ostatní x-) My jsme stále 2v1. Ale snad už každým dnem.... x-)
dadous
29. lis 2010
@liptonek no teda to tak rychle uteklo =-)
liptonek
29. lis 2010
@dadous rychle? mně to přijde už jako věčnost 😃 Kór když skoro celý těhu jen ležím 🙂 Zato ty vaše dítka rostou neuvěřitelnou rychlostí x-)
dadous
29. lis 2010
@liptonek no jo strašně to letí 😕 maš už sbaleno?
liptonek
29. lis 2010
@dadous jojo, vše nachystáno. Podle doktorů to může být už opravdu každým dnem. Tak už jen vyčkávám :-N a vůbec nejsem nervozní :-N 😃
dadous
29. lis 2010
😃 ja začla bejt nervozní až když mi praskla voda x-)
liptonek
29. lis 2010
@dadous až? no, tak to nevim co budu dělat až se to opravdu rozjede 😃 Jak jsi měla dlouhej porod?
dadous
29. lis 2010
@liptonek 3 hodky od první kontrakce x-)
lenkacar
29. lis 2010
@liptonekno ahooooooj lipánku díky ..tovíš ty začátky jsou naprd furt nic jistého ..dad tobě přeju at jste brzy fit.. x-)
liptonek
29. lis 2010
@dadous tak to bych brala všema deseti. Já chci taky 😃 Nemáš na to nějaký recept? 😃
liptonek
29. lis 2010
@lenkacar žádný takový, vše bude ok, uvidíš!!!!! Mám z tebe ohromnou radost !!!!!!! 🙂
dadous
29. lis 2010
@lenkacar dík, snad už to je lepší x-)
@liptonek no umyla jsem v patek okna a v sobotu rupla voda, ale ja si čekala pěkně na termín x-)
dadous
29. lis 2010
kdepak mame cokouška, asi matla cukroví :-N
lenkacar
29. lis 2010
čoko si oprašuje manžela a přitom matlá peníčky určitě x-)
dadous
29. lis 2010
@lenkacar 😃 😃 no ta je ale akční 😃
marca22
29. lis 2010
Ahojky můžu taky k vám? Mám za sebou první neúspěšnou stimulaci na ivf,pouze 3 folíky a nízká sliznice,takže přerušení,teď mám na 3 měsíce proveru a estrahexal a za čtvrt roku další pokus,naděje na úspěch asi 10procent. Bohužel ve 22 letech mám předčasné ovariální selhávání. Ještě nedávno jsem vyždycky po vyšetřeních bulela,teď už se nezmůžu ani na to 😞 jen se koukám jak všichni kolem mě těhulkují a chovají a připadá mi že na mě to štěstí ani nečeká.
marca22
29. lis 2010
@marca22 aha tak to jsem asi mimo
dadous
29. lis 2010
@marca22 ahoj, tak možna příště nasaděj jiny leky a bude to lepši =-) x-)
marca22
29. lis 2010
ono se to právě léčit moc nedá,ale kdybys měla pravdu tak bych byla šťastná jako blecha