IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
27. lis 2010

@nadis. mě ho nabízela v čípkách a nebo že si mám koupit emesin 😕

coko.joko
27. lis 2010

@lenkacar ,ja bych naseho tatku nevymenila,protoze takkkkk hodny chlap snad uz ani na svete neni 😀

coko.joko
27. lis 2010

@lenkacar ,ja bych naseho tatku nevymenila,protoze takkkkk hodny chlap snad uz ani na svete neni 😀

dadous
27. lis 2010

pravda pravda 😵
@coko.joko viděla jsem ho jen chvíli, ale přišel mi jako supr tata 😵

lenkacar
27. lis 2010

@coko.joko však to byla sranda 😉 😀 😝

coko.joko
27. lis 2010

@dadous,to mu reknu,az dnes doplachti domu.... 😵
@lenkacar ,jasne vim ze to je prdel 😀
jinak tu rano chumelilo a tak jsem byla s Lennym venku a on uplne vytlemeny a porad chtel ty vlocky chytat a neslo mu to...jsem se nasmala

milagross
27. lis 2010

Ahojky babuchy 😀 😀
Teeeeda Leni,jesli to dobre chapu,tak veeeelka gratulace,no to je nadherne
Jinak jsem prosla vsechny deticky jak vam rostou a jsou moc krasni,roztomily a urco i sikovny 😀

lenkacar
27. lis 2010

@milagross zatim je to tak ..dále uvidíme 😉

lenkacar
29. lis 2010

že vy jste tam zapadaly sněhem is těma hrncema pánvičkama 😕 😀 😝

dadous
29. lis 2010

@lenkacar čus, my jo 😀 rano jsem letěla s niki k dr. a to byl teda hnus 😝

lenkacar
29. lis 2010

@dadous copak jste nemocný?

dadous
29. lis 2010

@lenkacar jj, ma horečky už od včera, ale snad to nic nebude 😵 co ty? už je to lepší?

liptonek
29. lis 2010

Teda Leniiiiii, co to vidím??? To je paráda!!!!! Moc gratuluju!!!! A držim pěsti ať jde vše tak, jak má!!!!!! 😉 A jinak zdravím všechny ostatní 😵 My jsme stále 2v1. Ale snad už každým dnem.... 😵

dadous
29. lis 2010

@liptonek no teda to tak rychle uteklo 😕

liptonek
29. lis 2010

@dadous rychle? mně to přijde už jako věčnost 😀 Kór když skoro celý těhu jen ležím 🙂 Zato ty vaše dítka rostou neuvěřitelnou rychlostí 😵

dadous
29. lis 2010

@liptonek no jo strašně to letí 😨 maš už sbaleno?

liptonek
29. lis 2010

@dadous jojo, vše nachystáno. Podle doktorů to může být už opravdu každým dnem. Tak už jen vyčkávám 😅 a vůbec nejsem nervozní 😅 😀

dadous
29. lis 2010

😀 ja začla bejt nervozní až když mi praskla voda 😵

liptonek
29. lis 2010

@dadous až? no, tak to nevim co budu dělat až se to opravdu rozjede 😀 Jak jsi měla dlouhej porod?

dadous
29. lis 2010

@liptonek 3 hodky od první kontrakce 😵

lenkacar
29. lis 2010

@liptonekno ahooooooj lipánku díky ..tovíš ty začátky jsou naprd furt nic jistého ..dad tobě přeju at jste brzy fit.. 😵

liptonek
29. lis 2010

@dadous tak to bych brala všema deseti. Já chci taky 😀 Nemáš na to nějaký recept? 😀

liptonek
29. lis 2010

@lenkacar žádný takový, vše bude ok, uvidíš!!!!! Mám z tebe ohromnou radost !!!!!!! 🙂

dadous
29. lis 2010

@lenkacar dík, snad už to je lepší 😵
@liptonek no umyla jsem v patek okna a v sobotu rupla voda, ale ja si čekala pěkně na termín 😵

dadous
29. lis 2010

kdepak mame cokouška, asi matla cukroví 😅

lenkacar
29. lis 2010

čoko si oprašuje manžela a přitom matlá peníčky určitě 😵

dadous
29. lis 2010

@lenkacar 😀 😀 no ta je ale akční 😀

marca22
29. lis 2010

Ahojky můžu taky k vám? Mám za sebou první neúspěšnou stimulaci na ivf,pouze 3 folíky a nízká sliznice,takže přerušení,teď mám na 3 měsíce proveru a estrahexal a za čtvrt roku další pokus,naděje na úspěch asi 10procent. Bohužel ve 22 letech mám předčasné ovariální selhávání. Ještě nedávno jsem vyždycky po vyšetřeních bulela,teď už se nezmůžu ani na to ☹ jen se koukám jak všichni kolem mě těhulkují a chovají a připadá mi že na mě to štěstí ani nečeká.

marca22
29. lis 2010

@marca22 aha tak to jsem asi mimo

dadous
29. lis 2010

@marca22 ahoj, tak možna příště nasaděj jiny leky a bude to lepši 😕 😵

marca22
29. lis 2010

ono se to právě léčit moc nedá,ale kdybys měla pravdu tak bych byla šťastná jako blecha