• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jsem se najedla a jdu neco delat..musim toho vyuzit kdyz spi......
30. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko rano se probouzí před šestou ale vylejzame až po sedmy :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,tak to jo a v kolik ti chodi pak spat...moc otazek vid
30. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ona chodí kolem šesty + - pul hodky, pak se budí kolem 11ty na jídlo a pak chrape, ale ted od neděle spí uplně na hovno, jak měla horečky tak se budila snad každou hodku :rolling_eyes:
30. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,no tak nas jde v pul sedmy nejdele v sedm a pak pije mliko okolo jedny a pak jako v pet nejdele v pul sesty vstava me to fakt zabije
30. lis 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to je ale hajzlík :grinning: ja ji rano vždycky zacpu pusu kozou a ona ještě vytuhne :dizzy_face:
30. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,ja mu ji cpu flaskou to vypije a pak jeci jak prdlej :grinning:to fakt nechapu...a ja bych tak spala...jdu volat pani medunce
30. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jj tak pak podej info, mě se ta potvora pořad neozvala
30. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,tak volam marne pak volam na mobil a ta nase frajerka je u sousedky na pokecu a tak zitra volam ve 21hod....
30. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jak to víš že byla u sousedky?zvedla to fufina? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar pže pak volala na mobil :grinning:
1. pro 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem načesaná a ošperkovaná a mizim do fachy ,ted mi volali z car a přesunuli mi utz na sobotu a můžu bejt ráda ,že na sobotu,chtěli příští týden.. :angry:
1. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,musis cist co pisu precti si to jeste jednou ty frajerko....koukam,ze ti tehu dela velky problem.... :grinning: tak moc nepravuj a bud v klidu holka...se tesim,az te v lete uvidim. :dizzy_face:
@dadous ,no to vis R.neni doma a medu ma pre.....
1. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak jsem doma ,vymrzlá jak sobolí hovno ..teda holky jestli já kráva tohle zase neodchcípu tak nevim..v tom krámě je taková kosa ,to by jeden pošel .. :angry:
1. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a šéfka prej a přijd zase makat ..makání mě nevadilo ,ale ta kosa teda sakra jo :angry:
1. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jak nastydneš tak dostaneš na prdel :rolling_eyes:
1. pro 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ležim celé odpoledne a fakt mi neni dobře ,manžel řekl at už tam nelezu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no manža ma rozum :dizzy_face:
1. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem prostě stará kráva ,když se necham přemluvit ,že jde k holiči :pensive: už jsem s ní totiž byla domluvená ještě než jsem šla marodit ,ale už se nedam fakt přísaham.. :cry:
1. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tam nechce topit tak tam nebudu chodit a tu druhou zmrzlinku těhulku fakt lituju a je otázka času kdy lehne.. :cry:
1. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,tak medu v pohode a pise ti maila....v patek prijede R.a v nedeli jede snim a bude tyden v CR....tak se spoj sni bude kukat.... :grinning: :grinning: mam vas pozdravovat.....
2. pro 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně že je v pořádku ,stejně jak ta holka maká to jí obdivuju,mě to sere i doma uklízet
:confounded:
2. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :grinning: no tak mejla mi už píše asi dva měsíce :grinning: ale hlavně že se ma dobře :dizzy_face:
2. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ona se ti ozve, neboj :grinning:
2. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ja vím :dizzy_face:
2. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jé pipky kde sté?určitě pečete co?u nás jsou na hradě adventní trhy,občas ke mě něco zanese ozvěna dneska tam budou čerti mydlit zlobivé smrady :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahooj, ja teda rozhodně nepeču :grinning: odpo jdem na rozsvěcení stromku, to bude estrada :grinning:
3. pro 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je nikolka v pořádku?
3. pro 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo, trošku ma ještě vyražku, ale už to odezníva :dizzy_face:
3. pro 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky na utz potvrzena dvojčata se srdíčkem..jsem totálně v šoku..
4. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek