• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@lenkacar :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: no neke :dizzy_face:
4. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no za 14dní kontrola ,ten jeden je takovej chcípáček tak jestli to zvládne nebo co ..je o 4dny menší,no kde byl schovanej posledně mi poser :confused:
4. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar chtěla bys dvě?
4. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pryč to nedam :confounded:
4. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: to mi je jasny@lenkacar :sweat_smile:
4. pro 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous naše mamka měla dobrou hlášku ,,vstal z mrtvých nebo co?,, to druhý mimi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je pravda ,že vzhledem k hodnotě hcg ho minule ani nehledal nijak moc ..ale ted tam byly pěkně vypáskovaný obě .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,co to ctu..........to je krasny tak budou dvojky u Lenkacaru :grinning: :grinning: :grinning: to bude jeste veselo......
5. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,co to ctu..........to je krasny tak budou dvojky u Lenkacaru :grinning: :grinning: :grinning: to bude jeste veselo......
5. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude veselo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,Vladis pujde na materskou taky a bude to :grinning: kazdy budete mit jedno
5. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar moc blahopřeji a neboj dvojčata jsou super někdy je to prekérka,ale když se pak k sobě přitulí a pusinkujou a vidíš,jak na sebe reagujou,tak je to nádhera a tu honičku to vynahradí. Jsem moc ráda,že už vám to konečně vyšlo. :dizzy_face:
5. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetes1 díky ..je to zatim začátek ..jsem skoro pořád pod dekou ,je mi pořád děsná zima ,už aby bylo jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já tu zimu taky nemám ráda. A i začátku je třeba si užívat a v rámci možností se nebát i když je to třeba těžké,stejně na tom nic nezměníš,tak je lepší se těšit od začátku a užít si to. Tak se držte. :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to zatim neřešim ,ani nevíme jestli to oba bobci zvládnou .. :wink:
5. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přejeme všem tetam, miminkum i ještě nenarozenym miminkum, krasny vanoční svatky :dizzy_face:
5. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous nádherné přání :grinning:
5. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí

@dadous ,nadhera kdo si hral...a kde si hral :grinning: :grinning:
5. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,no neke a kde to delas mas nejaky program nebo co....jen ho val sem,at se neco naucim....
6. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no to mam ten od blaženky, a ta ho měla asi od tebe, ale je tam jen malo obrazku :confused:
6. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, :slight_smile:

Leni double gratulace!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ...jo to znam to je odeme :grinning:
6. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ...jo to znam to je odeme :grinning:
6. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no vidíš :grinning:
6. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak sem si tak pročítala všechny ty vaše příběhy a vidím,že je to podobný.Dneska sem si dělala těhotenský test po prvním IVF a negativní :frowning2: .Zítra ráno jdu ještě na krev,ale už tomu nedávám žádnou naději.
Je mi z toho strašně smutno.Moc sem věřila,že to klapne!!!Dočetla sem se,že další pokus je možný za tři měsíce,ale nevím,jestli zvládnu zase ten celej kolotoč dokola.Bylo to náročný a vlastně zbytečný!Asi sem hodně pesimistická,ale nějak v sobě ten optimismus nemůžu najít.
Prý když je těch pokusů víc,tak je pravděpodobnost otěhotnění větší,než při prvním pokusu.Je to pravda?Nemáte s tím někdo zkušnosti?Jo a byla sem na klinice Unica Brno.Byla ste tam taky nějaká?Děkuji za odpovědi...
6. pro 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika25 já za sebe..jdi do toho až budeš hlavně psychicky v pohodě .. :wink:
6. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika25 jj jak píše lenka, psychika děla hodně :dizzy_face:
6. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous kdybys viděla co jsem zase dneska s tou pindou řešila ,tak tohle být od začátku stimulace tak jsem do toho nikdy nervama nevlítla a a to ona na mě veje ,že jsem jí to zatajila ..tohle by bylo celou dobu .. :angry: takže psychika fakt dělá hodně ..
6. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a proč s ní furt něco řešíš? seš na neschopence tak at si trhne :rolling_eyes:
6. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzkázala jsem jí ,že už tam nikdy ani nepřijdu a at mi daj pokoj ..že potřebuju být v klidu ,to si umim představit jak mi pomlouvá ..
7. pro 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek