• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
30. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak olasek nám asi emigrovala,že ještě nedorazily fotečky z dovky ..a zbytek holek?
2. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar abys neřekla, tak já jsem tady taky. To je překvapení, co???
2. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahooooj!!!! neemigrovala!!! jsem tu! V neděli jsme přiletěli - cesta úděsná. Jsem ráda, že jsem doma, zlatě v Evropě! Dovča byla fajn, 35C ve stínu a cachtanda super, ale stačilo :slight_smile: Teď se teda nemůžu nějak dohřát , je mi pořád zima, jak malýmu psovi. Fotky jsme zatím ani nestáhly, vůbec se nám nechce....nevýhoda digifoťáků - koukneš se na fotky na displeji, kdy chceš a pak nedáš ani vytisknout do albumu.... Jak se máááš???
2. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek čááu, téda takovej pařak :confused: at už je leto, mě ta zima tak nebaví :angry: takže jste si to krasně užily co?
2. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous užili...romantika, jak blázen...taky jsme byli nacucaní, jak rumové pralinky :grinning: - to víš, samý rumový koktejly, ty Indiáni umějí :grinning: :grinning: A co ty??? Jak roste Nikolka???
2. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek jééééé koktejly, na pláži, romantika :sweat_smile: o čem to mluvíš? :grinning: :grinning: ale jo niki roste, ale zas moc ne, je furt takova mrnava :sweat_smile:
2. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous však to je dobře, jen si ji užíj dokud je piďi :wink: .... Jen nepovídej...určitě máte taky romantiku, když děcka usnou, ne?? :grinning:
2. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek já bych taky chtěla být nacucaná :grinning:
2. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ocucaná :dizzy_face: ale jsem zatim v karanténě :confounded: ,zdravím daduli a baronka
2. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar všechno bude vydrž :dizzy_face:
2. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no ahooooj, jak v karanténě??? Chřipkuješ???
2. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek hele u nas to nějak uhaslo, ta nažhavenost a romantika :sweat_smile: , ale budem dělat niki pokojík, takže se to doufam zas vratí do normalu :dizzy_face:
2. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek jo jsem nějaká chcíplá a vladís se drží bokem..ale poctivě pšíkam do pleny,je to hroznej stav ,pšíknu ,cíknu ,takže vložky ..od toho potratu jsem furt nějaká porouchaná ,mám výtoky :angry:
2. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous to je dočasný :slight_smile:)) všechno zase bude :wink: já bych taky vymýšlela pokojíky - hezká činnost !
2. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek a co kuchyně ..byly mořské potvory?
2. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous u vás to utichlo a u nás to ještě nepřišlo ,tak jsme na tom obě asi stejně :confused:
2. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar však to teď řádí - já se snažím vyhýbat davům, ale moc se mi nedaří. A jak se jinak cítíš, myslím, právě potom potratu? Psychicky....cítíš se lépe? Jaká je teď výhledově cesta za miminkem?
@olasek :grinning: prej dočasny, to trva už skoro rok :grinning: ale my zapracujem :dizzy_face:
@lenkacar :confused: nemame to jednoduchy :sweat_smile:
2. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jojo, byly....ale musím říct, že jsem byla na ovoci - byla jsem u vytržení z melounů, papay, ananasu, kubánských pomerančů a manga....furt jsme se tím cpala....
2. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek jo už dobrý ..7.2 jdu na kontrolu a domluvíme se co dál
2. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek no tak to jsi určo zhubla ne, to jsi měla dietní stravu :dizzy_face:
2. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek to muselo být príma ,tak se brzy pochlub s fotečkama at taky načerpáme teplíčko
2. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele vy mate zamraženy?
@dadous :grinning: :grinning: :grinning: no jo rok! Bodejť by ne...bylas těhotná, pak v šestinedělí, to se nastřádá...počkej teď...až uděláte Nikče pokoj tak budete mít v ložnici ródeo :grinning: :grinning:
@dadous já to chtěla taky napsat ,ale pak jsem to smazala ,že by se oli mohla urazit ,že si myslim ,že je silnější .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@olasek tovíš že jo budou řádit až budou sousedi tlouct koštětem
2. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek :grinning: no pravě že niki bude mít provizorní pokojík v ložnici a my budem v obyvaku :sweat_smile: těhotnství nepočítej, to jsme na tom ležely furt :grinning:
2. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ok, to určitě běž...domluvíte se, co dál....držím pěstičky!
@dadous no, zhubla...bo jsem se vždycky po tom melounu pos----!!! :grinning:
2. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek