IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
30. led 2011

😕 😔 😝

lenkacar
2. únor 2011

tak olasek nám asi emigrovala,že ještě nedorazily fotečky z dovky ..a zbytek holek?

baronek
2. únor 2011

@lenkacar abys neřekla, tak já jsem tady taky. To je překvapení, co???

olasek
2. únor 2011

@lenkacar ahooooj!!!! neemigrovala!!! jsem tu! V neděli jsme přiletěli - cesta úděsná. Jsem ráda, že jsem doma, zlatě v Evropě! Dovča byla fajn, 35C ve stínu a cachtanda super, ale stačilo 🙂 Teď se teda nemůžu nějak dohřát , je mi pořád zima, jak malýmu psovi. Fotky jsme zatím ani nestáhly, vůbec se nám nechce....nevýhoda digifoťáků - koukneš se na fotky na displeji, kdy chceš a pak nedáš ani vytisknout do albumu.... Jak se máááš???

dadous
2. únor 2011

@olasek čááu, téda takovej pařak 😕 at už je leto, mě ta zima tak nebaví 😠 takže jste si to krasně užily co?

olasek
2. únor 2011

@dadous užili...romantika, jak blázen...taky jsme byli nacucaní, jak rumové pralinky 😀 - to víš, samý rumový koktejly, ty Indiáni umějí 😀 😀 A co ty??? Jak roste Nikolka???

dadous
2. únor 2011

@olasek jééééé koktejly, na pláži, romantika 😅 o čem to mluvíš? 😀 😀 ale jo niki roste, ale zas moc ne, je furt takova mrnava 😅

olasek
2. únor 2011

@dadous však to je dobře, jen si ji užíj dokud je piďi 😉 .... Jen nepovídej...určitě máte taky romantiku, když děcka usnou, ne?? 😀

lenkacar
2. únor 2011

@olasek já bych taky chtěla být nacucaná 😀

lenkacar
2. únor 2011

a ocucaná 😵 ale jsem zatim v karanténě 😖 ,zdravím daduli a baronka

dadous
2. únor 2011

@lenkacar všechno bude vydrž 😵

olasek
2. únor 2011

@lenkacar no ahooooj, jak v karanténě??? Chřipkuješ???

dadous
2. únor 2011

@olasek hele u nas to nějak uhaslo, ta nažhavenost a romantika 😅 , ale budem dělat niki pokojík, takže se to doufam zas vratí do normalu 😵

lenkacar
2. únor 2011

@olasek jo jsem nějaká chcíplá a vladís se drží bokem..ale poctivě pšíkam do pleny,je to hroznej stav ,pšíknu ,cíknu ,takže vložky ..od toho potratu jsem furt nějaká porouchaná ,mám výtoky 😠

olasek
2. únor 2011

@dadous to je dočasný 🙂)) všechno zase bude 😉 já bych taky vymýšlela pokojíky - hezká činnost !

lenkacar
2. únor 2011

@olasek a co kuchyně ..byly mořské potvory?

lenkacar
2. únor 2011

@dadous u vás to utichlo a u nás to ještě nepřišlo ,tak jsme na tom obě asi stejně 😕

olasek
2. únor 2011

@lenkacar však to teď řádí - já se snažím vyhýbat davům, ale moc se mi nedaří. A jak se jinak cítíš, myslím, právě potom potratu? Psychicky....cítíš se lépe? Jaká je teď výhledově cesta za miminkem?

dadous
2. únor 2011

@olasek 😀 prej dočasny, to trva už skoro rok 😀 ale my zapracujem 😵

dadous
2. únor 2011

@lenkacar 😕 nemame to jednoduchy 😅

olasek
2. únor 2011

@lenkacar jojo, byly....ale musím říct, že jsem byla na ovoci - byla jsem u vytržení z melounů, papay, ananasu, kubánských pomerančů a manga....furt jsme se tím cpala....

lenkacar
2. únor 2011

@olasek jo už dobrý ..7.2 jdu na kontrolu a domluvíme se co dál

dadous
2. únor 2011

@olasek no tak to jsi určo zhubla ne, to jsi měla dietní stravu 😵

lenkacar
2. únor 2011

@olasek to muselo být príma ,tak se brzy pochlub s fotečkama at taky načerpáme teplíčko

dadous
2. únor 2011

@lenkacar hele vy mate zamraženy?

olasek
2. únor 2011

@dadous 😀 😀 😀 no jo rok! Bodejť by ne...bylas těhotná, pak v šestinedělí, to se nastřádá...počkej teď...až uděláte Nikče pokoj tak budete mít v ložnici ródeo 😀 😀

lenkacar
2. únor 2011

@dadous já to chtěla taky napsat ,ale pak jsem to smazala ,že by se oli mohla urazit ,že si myslim ,že je silnější .. 😀 😝

lenkacar
2. únor 2011

@olasek tovíš že jo budou řádit až budou sousedi tlouct koštětem

dadous
2. únor 2011

@olasek 😀 no pravě že niki bude mít provizorní pokojík v ložnici a my budem v obyvaku 😅 těhotnství nepočítej, to jsme na tom ležely furt 😀

olasek
2. únor 2011

@lenkacar ok, to určitě běž...domluvíte se, co dál....držím pěstičky!
@dadous no, zhubla...bo jsem se vždycky po tom melounu pos----!!! 😀