• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@olasek jojo sedá , :stuck_out_tongue_closed_eyes: na všechny kolem mě ..já už se necítim dobře 14dní ,no copak je tohle za chřipky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to za našich mladých let :stuck_out_tongue_closed_eyes: 3dny a jura juchů do školy :sunglasses: a co ty fotečky z dovolené? že bysme se trošku ohřály aspon z foteček
17. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jo, i ty chřipky jsou dneska zmutovaný.... :angry: ... Musíme se z toho dostat! Jáj, fotky furt! Já vůbec nemám motivaci a chuť je stahovat, bo je všichni viděli už ve foťáku tak se mi do toho ale vůbec nechce....
19. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek asi je to zmutovaný zrovna jsem to poslouchala v radiu že ta moderátorka už v tom jede měsíc a i okolo to slyší ..tak nejsme výjimka .. :wink: já jsem taky nějaká líná a nic se mi nechce ,tak ti věřim ,že tobě se taky nic nechce
19. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jo....co naděláme - teplo,čaj, med a Paralen.... :wink: Od tý doby, co jsme se vrátili jsem, jak medvěd, na kterýho přišel zimní spánek..... :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: no co co?
5. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf ,tady to opravdu už umřelo?
20. bře 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar fuj to jsem se lekla :grinning: no jo , nikdo sem už nechodí :fearful:
20. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous huhu co to máš z vlasama?
20. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ále nechavam to zas narust :sweat_smile:
21. bře 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous vypadáš velmi mladě a velmi dobře ,musela jsem si tě přiblížit ,esli to neni někdo jinej ..třeba ségra mladší ..moc se mi v tom líbíš
21. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: dyt jsem přece jedinaček :grinning: ale tobě to v novym učesu taky moooc sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous no už jsem se obarvila ,ne na černo ,ale ted jsem kaštánek ,ta veverka mi nesedla
21. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no hlavně aby ses líbila vladísovi :sweat_smile: :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous odezva špatná ,nelíbim se mu vůbec ,odmítá se mnou cokoliv mít :confused:
21. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no neke, to je jouda :angry:
21. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous páni, ty jsi ale kočka :grinning:
21. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :grinning: :grinning: čau, hele to člověk musí změnit fotku aby to tady trochu ožilo?
21. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous to víš, já chodím do práce, tak nemám čas jako ženský na mateřský :grinning: Rostete jako z vody :slight_smile:
21. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :grinning: tak se na to vyprdni a bud doma :dizzy_face: co mala , nezlobí moc?
21. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous zatím mě šetří :grinning: Doma bych zůstala hned, ale v práci je to trochu složitější a penízky taky potřebujeme :slight_smile: a volna si ještě užiju hafo předpokládám ... :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no jo, ty kačky, ja si to ještě letos musím pořadně užít, páč jdu za rok makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous jo teď si vzpomínám, že máš mateřskou jen na dva roky, to já bych chtěla na tři a protože se stejně nebudu mít kam vrátit do práce, tak možná budu doma i dýl :grinning:
21. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek hm to ti zavidím, taky bych si nikču chtěla užít dyl, ale ty kačku jsou potřeba :confounded: zasrana hypoteka :rolling_eyes:
21. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous my naštěstí hypotéku nemáme, ale něco málo taky splácíme, v nejhorším případě si budu hledat nějakou brigádu :grinning: ale zatím to neřeším a hodlám si to užívat :slight_smile:
21. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no však ty budeš makat do porodu boco ..já byla ve městě a koupila jsem si novou košili se žirafama na ket a něco na hubu z drogerky a je tam teda krásno venku..byla jsem si v práci cíknout a hned mi tam lanařila na příští celej týden no teda to nevim jako ..v pondělí jedu na kontrolu před ket ..
21. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jé už se to blíží :grinning:
21. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek měli jsme doma o víku hovor a vladís by nejradši nešel ani na ten ket
21. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jako že se bojí neúspěchu nebo naopak úspěchu???
21. bře 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek bojí se že to zase u nás bude peklo ..spojené s neúspěchem ,je to u nás ted hodně hodně na prd ..a už mi zase dělá to ,že heká u telky jak se třeba baví o dětech,o pokračovatelích rodu a že je aspon to dítě bude mít rádo ..atd..
21. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele je jaro, a žirafa ti přinese štěstí, ja ji taky měla :dizzy_face:
21. bře 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek