IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
22. bře 2011

@dadous no jo já už jí měla 3krát ,na mě ty žirafy prděj ..

baronek
22. bře 2011

@lenkacar to je mi líto ☹ co mu to najednou přeskočilo přes nos??? Chlapi jsou prostě zvláštní skupina 😅

lenkacar
22. bře 2011

@baronek hm je divnej..

lenkacar
23. bře 2011

dneska jsem se dozvěděla ,že jsem měla včera smůlu,protože mě nenašel v posteli ,hahaha 😠 ,už nevim jestli si dělá prdel ..jestli na něj ani jaro nepřijde ..nebo až v říjnu? 😕

baronek
24. bře 2011

@lenkacar a kde jsi byla, když ne v posteli???

lenkacar
24. bře 2011

@baronek v jiný posteli asi ne?

baronek
24. bře 2011

😀 @lenkacar to je jasný, když tě ze svý Vládís vyhání 😀

lenkacar
24. bře 2011

@baronek jo chrápe jako motorovka takl se potom nesmí divit ,že se nacházim v jiné posteli

baronek
24. bře 2011

@lenkacar tak si dej špunty do uší 😀

lenkacar
24. bře 2011

@baronek a zkoušela jsi to někdy? já jo ,bolí z toho zvukovody

baronek
25. bře 2011

@lenkacar nezkoušela, já Fandovi zacpu nos a on na chvíli chrápat přestane a mezitím já usnu 😀

lenkacar
3. kvě 2011

přišla jsem se s Vámi všemi rozloučit ,my končíme a já končím z osobních důvodů na MK,viz ,art snažilky co se snaží ..nechci to více komentovat,Všem přeji krásná miminka a hodně sil ..Lenka

dadous
3. kvě 2011

@lenkacar no teda, tady to mizí, za chvíly mužou koně zavřít 😅

nadis.h
23. zář 2011

😀

lenkacar
23. zář 2011

😕 😀

nadis.h
23. zář 2011

No neke.. čau Leni 😀
@lenkacar

lenkacar
23. zář 2011

čau ..dneska nemám moc času peču koláče ..ale poctivě nahlížim a tu nikdo 😀 😝

nadis.h
23. zář 2011

@lenkacar tu nikdo už od května. To už máš krk jak žirafa ne, z toho nahlížení... 😀

lenkacar
23. zář 2011

jojo už mi skorem oči vypadly 😀

coko.joko
23. zář 2011

@nadis.h...vsak si tu nebudu psat sama sesebou,kdyz sem nikdo nechodi tak vzdy jen kuknu a jdu zase o stranku dal.....
@lenkacar ,komu peces kolacky....

lenkacar
23. zář 2011

helemese čokoládka ..no u nás je přeci pouť..jenže jako mangel měl pitomé kydy ,že nejsou koláče kulaté ,ale šiškaté ,takže příště ...ani nehnu ..

lenkacar
23. zář 2011

můžeš se zeptat vráti,jestli to co mi najdou na páteři při RTG je už nevratné...

mufinka26
24. zář 2011

ahojky holky můžu se k vám přidat, od května tohoto roku sme v jednoom kolotoči, v květnu byl odběr vajíček našeho 1.IVF, mám zasebou dva KETy a na třetí se ted chystám, jinak na mimíska čekáme už osm let. nejhorší je pro mne vždycky den, kdy potvrdí negat. výsledek, ale druhý den mám zase tolik energie, že se ženu do dalšího snaženíčka 😀

lenkacar
24. zář 2011

mufíku až na to ,že tahle diskuze moc nejede,holky zdrhly 😀

mufinka26
24. zář 2011

Aha tak to jo... No třeba sem dorazí ještě někdo nový a zase se to tady rozjede 😀

lenkacar
24. zář 2011

no byla to velmi dobrá diskuze

tatamama
22. čer 2014

Ahojky muže mi někdo prosím poradit byla jsem na ivf zavedli mi jedno embryo to bylo ještě 5 dní v inkubatoru zavedení proběhlo 9.6 a dneska je to 14 den a test stále negativní začala jsem trochu spinit mám strašnej stavu beru ultrogestan prosím mám nějakou naději břicho mi poboliva

catchulinecka
22. čer 2014

@tatamama Ahojky, no vždycky se říká, že rozhodující je až krev, takže zítra bys to mohla zjistit...Naděje je vždycky 😉

tatamama
7. črc 2014

ahojky holky prosim vas můžete mi poradi podstoupila jsem dvakrát ivf to bouzel neuspesne dnes jsem byla na kontrole v pronatalu ptal se me jestli bych sla do dalšího pokusu ja rekla ze bouzel z financích duvodu ne ☹ a doktor mi nabidl IUI vysvětlil mi jak to probiha atd ted jdu v patek na ultrazvuk jestli bude vse v poradku tak to podstoupim ale pak mi pan doktor řekl jestli folekul prestane rust atd tak ze bychom to skusily az další cykl a ze by mi nasadil leky . ted mi zedne leky nedal . mate stim nektera skusenosti bojim se ze naty leky nebudu mit atd dekuji moc za rady a otehotnel někdo zvas takhle