• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
hele dneska mám depku, takže nějaký předpovědi štěstí ode mě nikdo nečekejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
delala jsem protahovaci cviceni :grinning: :grinning: me tak bolej zada(asi se mi dela kasa)to je hrb po nasem
20. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to maš z toho jak furt šuruješ :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty vole to byla rana,ja se tady protahuju na levo na pravo a najednou jen nohy nad stolen a ja na zemi,morcata polosileny z te rany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mandy a proc depkujes?
20. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
se ještě zabiješ :grinning:
hele já nevím, dopoledne to na mě nějak padlo....
autor
je to ok,jen mam cucflicka nad kolenem :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
to nevim jek to budeš vysvětlovat milačkovi :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je ten napor,to cekani a taky ty leky,estrofen,pisou to tam jako vedlejsi ucinek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ten me zna,vi ze jsem neskodna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a kterej chlap by mi delal cucflicka nad kolenem? :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ona mi i včera psala kolegyně nějaký novinky z práce, se to tam zase nějak mění a já sedím doma a čekám a nevím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale ted to vedet nemusis,ted cekas.Co bude pak,zatim neres :wink: :wink:
20. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jo, jak jsem už psala, asi mi taky už leze na mozek to, jak jsem dlouho doma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bud rada,vis co se jeste namakas do duchodu,po materske budes muset opet makat :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já už do důchodu nemám daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem asi divná, ale mě pracovat baví :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak me asi taky,ale musim mit dobre podminky,nenavidim tlak a stres,neumim to resit a zacnu hned stekat jak stekna ale jak to mam zmenit
20. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak co je dnes s tim Dadouskem,nevernice jedna :wink: :wink:
20. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to mě asi nevadí :wink: u nás je tlak a stres taky, docela mi to vyhovuje, lepší než sedět a flákat se, ale všeho moc škodí. Já vlastně makám od 18 a kromě mateřských a jednoho rizikovýho těhotenství jsem tak dlouho jako teď doma nebyla.... jsem tady vlastně celý dny sama, manže vypadne ráno v 7, kluk půl hodiny po něm, přijdou k večeru, kámošky makaj, takže to je taky na pytel. Navíc ke mě občas prosáknou zprávy z práce, lidi se na mě ptaj, kdy už přijdu a mě je to líto.... jsem dneska protivka, jdu se přitulut k manžovi, nezlobte se, pa a dobrou
20. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jak se pritulis,hned na spatne pocity zapomenes uvidis.Mandy ja to znam,jsem take cele dny sama a jeste kolem me ta jina rec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale natul se a bude dobre :wink: :wink: :wink:
20. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky můžu se k vám přidat máme první IVF a zítra jedem na ultrazvuk doufám že vajíčka už vyrostly měla jsem je malé
20. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dajo jasně že se mužeš přidat. :wink: snažíte se o první mimi?
20. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
medunko, trošku odbíham k telce :sweat_smile: je tem takova drbarna víš :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj dajo,jasne a neboj vyrostou :wink:
20. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a o co jde v drbarne :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
celebrity :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dajo a jak byla mala ta vajicka?jo a kolik jich mas rikal dok?
20. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
me dnes rikal Roman..Momo ja ti musim neco rict a,trosku jsem utracel ale nez zacnes nadavat(ja?)tak ti reknu co mame,Chalupare,takova normalni rodinka a,Arabelu a Navstevniky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my jsme maniaci na cesky serial :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
mám jich celkem 8 a největší bylo 11mm jinak kolem 8mm
20. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek