IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
20. kvě 2009
ktera tam je celebrita?a co propiraj,to vis zajima me to ale mam smolika 😢
medunaautor
20. kvě 2009
dorostou,ja mela taky prcky , zvedl mi davky a pak dobry,takze bud v klidu a kam jdete?
daja.w
20. kvě 2009
jo jinak se o mimi pokoušíme 4roky a pořád nic změnila jsem doktora poslal mě na laporoskopii amám ucpaný vejcovody tak to máme po prvně IVF jo a děkuji za přivítání 🙂
daja.w
20. kvě 2009
jezdíme do Brna do Unicy taky doufám že vyrostou 🙂 taky mě zvedl dávky ale píchá mě manžel já se injekcí bojím 😞
medunaautor
20. kvě 2009
tak ted uz to pujde jak po masle 😉 ja uz je nemam vubec,mela jsem je taky nepruchodne :-|
lenkacar
20. kvě 2009
dajo ahojky a rovnou skáču šipku do postele,manža mě nechce ..bébébé
medunaautor
20. kvě 2009
ja myslela,ze uz davno pinas a ty nic,tak se jdes tulit jo? 😉 😉 😉
daja.w
20. kvě 2009
včera jsem kukla tady na vás a je to ut fajn člověk aspon ví že v tom není sám a aspoň tady splknete 🙂
medunaautor
20. kvě 2009
tak kdyz te nechce,proc se tam hrnes,pekne bud s nama 😃 😃 😃 😃 ale dnes je to tady teda mrtvolov ]-( ]-( ]-(
daja.w
20. kvě 2009
jo jo když nechce tak nic 😃 ten můj zas usnul v křesle :-N a mě se zas nechce spinkati
medunaautor
20. kvě 2009
jo dajo,tady je sranda s holkama,ale dnes tu nejak nejsou drbny jedny 😃 😃 😃 Dadous ma celebrity v bedne,Barunka nevim,Lena jde do kutlochu,Mandy se tuli k manzovi,Koblizek se neozvala,tak nevime co s ni je a Zuzanka je s klucickama,ma dvojcatka,taky z IVF x-) x-) x-) x-) x-)
medunaautor
20. kvě 2009
jo a momani je na op,taky vejcovody jdou pryc ]-( no ale co s nima,kdyz nefachaj :-p
medunaautor
20. kvě 2009
v kresle jo?no ten bude vypadat 😃 😃 😃 😃 😃 to bude mit housera 😃 😃 😃 😃
daja.w
20. kvě 2009
No to koukám když jsem Vás tu tak zhruba včera četla tak jsem se i pobavila asi jsou unavený ze sluníčka 🙂 .Dvojčátka to je krásný
medunaautor
20. kvě 2009
se jukni,Zuzka,dnes tu byla na chvilku,ma je v albicku,krasavci dva 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
medunaautor
20. kvě 2009
a co mas za injekce?
daja.w
20. kvě 2009
to je jasný jsou tam zbytečný když teda nefachaj 🙂 no housera mít nebude usne kdekoliv je mu je to jedno to mu závidím pokud nejsem ve svém a ve své poloze tak nespim
daja.w
20. kvě 2009
dali mě dipherelin,puregon a ted menopur
medunaautor
20. kvě 2009
to ja taky,jak mam spat nekde jinde jsem na s....y ale u chlapuje to jinak,ty spej jak spalci vsude 😃
medunaautor
20. kvě 2009
co je ten dipherelin,jeste jsem to neslysela
medunaautor
20. kvě 2009
teda dadousku,ty mas dnes ale absenci ]-( ]-( ]-( 😎 😎 😎 to si budes muset nadodepsat 😃 😃 😃 😃
daja.w
20. kvě 2009
to jsou injekce to jsem dostala hned na začátku,ale přesně naco to je nevím. Jo chlapům je to jedno a hlavně když je nějaký to pivko 🙂
daja.w
20. kvě 2009
Medun a ty jak s IVF už čekáš nebo teprv začínáš,
dadous
20. kvě 2009
takova normalní rodinka se mi taky líbí 😃
medunaautor
20. kvě 2009
koukam,ze celej narod ceskej pije pivinko 😃 😃 mamka prijede ted v patek a uz se me ptalaa kouüpila jsi pivinko,ja bych si rada dala jedno vecer po te ceste 😃 😃 rikam jo,Roman uz pritahnul basu do sklepa a soudek je tam taky 😃 😃
medunaautor
20. kvě 2009
me taky,to je totiz jak u nas.U nas je to dobra pakarna,kdyz se sejdem,kazdej si mluvi to svoje,rveme jedem prez druheho a nakonec se zhryzeme a pak zas na novo 😃 😃 😃
medunaautor
20. kvě 2009
dajo,ja uz to mam parkrat za sebou 😞 ale v zari jdeme znova do boje 🙂 🙂 🙂
daja.w
20. kvě 2009
😃 😃 😃 to jo pivko to musíme mít taky v zásobě 😃 alejá ho nepiju dám 2 a jsu namol :-N :-N
medunaautor
20. kvě 2009
to musis jen desitecku 😉
dadous
20. kvě 2009
medunko až zítra, to nadodepíšu 😃 jsem nějak schnila u ty telky, a zítra mi přijede dadouš, heč :-N ale až pozdě večer =-)

Začni psát odpověď...

Odešli