• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ktera tam je celebrita?a co propiraj,to vis zajima me to ale mam smolika :cry:
20. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dorostou,ja mela taky prcky , zvedl mi davky a pak dobry,takze bud v klidu a kam jdete?
20. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak se o mimi pokoušíme 4roky a pořád nic změnila jsem doktora poslal mě na laporoskopii amám ucpaný vejcovody tak to máme po prvně IVF jo a děkuji za přivítání :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezdíme do Brna do Unicy taky doufám že vyrostou :slight_smile: taky mě zvedl dávky ale píchá mě manžel já se injekcí bojím :frowning2:
20. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ted uz to pujde jak po masle :wink: ja uz je nemam vubec,mela jsem je taky nepruchodne :unamused:
20. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo ahojky a rovnou skáču šipku do postele,manža mě nechce ..bébébé
20. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja myslela,ze uz davno pinas a ty nic,tak se jdes tulit jo? :wink: :wink: :wink:
20. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem kukla tady na vás a je to ut fajn člověk aspon ví že v tom není sám a aspoň tady splknete :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kdyz te nechce,proc se tam hrnes,pekne bud s nama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes je to tady teda mrtvolov :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo když nechce tak nic :grinning: ten můj zas usnul v křesle :sweat_smile: a mě se zas nechce spinkati
20. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dajo,tady je sranda s holkama,ale dnes tu nejak nejsou drbny jedny :grinning: :grinning: :grinning: Dadous ma celebrity v bedne,Barunka nevim,Lena jde do kutlochu,Mandy se tuli k manzovi,Koblizek se neozvala,tak nevime co s ni je a Zuzanka je s klucickama,ma dvojcatka,taky z IVF :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a momani je na op,taky vejcovody jdou pryc :angry: no ale co s nima,kdyz nefachaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v kresle jo?no ten bude vypadat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude mit housera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to koukám když jsem Vás tu tak zhruba včera četla tak jsem se i pobavila asi jsou unavený ze sluníčka :slight_smile: .Dvojčátka to je krásný
20. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se jukni,Zuzka,dnes tu byla na chvilku,ma je v albicku,krasavci dva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co mas za injekce?
20. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný jsou tam zbytečný když teda nefachaj :slight_smile: no housera mít nebude usne kdekoliv je mu je to jedno to mu závidím pokud nejsem ve svém a ve své poloze tak nespim
20. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dali mě dipherelin,puregon a ted menopur
20. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja taky,jak mam spat nekde jinde jsem na s....y ale u chlapuje to jinak,ty spej jak spalci vsude :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co je ten dipherelin,jeste jsem to neslysela
20. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda dadousku,ty mas dnes ale absenci :angry: :angry: :angry: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to si budes muset nadodepsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou injekce to jsem dostala hned na začátku,ale přesně naco to je nevím. Jo chlapům je to jedno a hlavně když je nějaký to pivko :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medun a ty jak s IVF už čekáš nebo teprv začínáš,
20. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takova normalní rodinka se mi taky líbí :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam,ze celej narod ceskej pije pivinko :grinning: :grinning: mamka prijede ted v patek a uz se me ptalaa kouüpila jsi pivinko,ja bych si rada dala jedno vecer po te ceste :grinning: :grinning: rikam jo,Roman uz pritahnul basu do sklepa a soudek je tam taky :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me taky,to je totiz jak u nas.U nas je to dobra pakarna,kdyz se sejdem,kazdej si mluvi to svoje,rveme jedem prez druheho a nakonec se zhryzeme a pak zas na novo :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dajo,ja uz to mam parkrat za sebou :frowning2: ale v zari jdeme znova do boje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to jo pivko to musíme mít taky v zásobě :grinning: alejá ho nepiju dám 2 a jsu namol :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to musis jen desitecku :wink:
20. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
medunko až zítra, to nadodepíšu :grinning: jsem nějak schnila u ty telky, a zítra mi přijede dadouš, heč :sweat_smile: ale až pozdě večer :confused:
20. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek