• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak nam dr vypsal žadost na pojištovnu a příští cyklus by jsem měla začít stimulovat :wink: jo a dneska mě dr konečně prohlídnul :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzi já jdu v pondělí na punkci

Dadous to to je dobrý to už bude v poho :wink:
22. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dajo, jo konečně se bude něco dít :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dadousku a Dajo,
Dadousku tak to je bomba ne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ted uz to pojede jak namydlenej blesk.Dnes mam volno ale nemela jsem mit,vcera za mnou byla aze jestli nemuzu jit i dneska,tak jsem ji rekla,ze ne ,protoze musim na nadrazi vyzvednout mamku,ta by chudak zesilela,kdybych tam na ni necekala,tu roztocis v obyvaku a je v prdeli :grinning: :grinning: :grinning: ta by sem nedojela sama,je to jednou metrem a pak tramvaji,to bych ji nemohla udelat :grinning: :grinning: :grinning:
Dajo,uz se tesis vid.Ja uz bych sla taky rada
22. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu neboj brzo nas doženeš, a ja už možna budu na srazíku těhu :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co ti rekl,kdyz uz te konecne prohlednul :grinning: :grinning: :grinning: To jdete do Sanusu vid,tam jsem taky mela tenkrat jit,byla jsem tam na konzultaci,protoze jak jsem byla na oplodku v Brne,tam jsem se seznamila s jednou holkou z Hradce a ta mi to doporucila,ale to je uz 14 let zpatky,pak jsem nesla,protoze jsem musela schazovat parohy od manzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a oplodko se nekonalo ale rozvod jo :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu když není orientace :grinning: tak je to blbý já se taky bojím jezdit někam kde to neznám já bych stopro zabloudila a muselo by být vyhlášeno celostátní pátrání :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dajo ja to nenavidim ,kdyz jsem nekde, kde to neznam,to bych omdlela a jeste jak je to velke mesto :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sama nikam moc nejezdim radsi.Tady uz jo,ale taky mam stazenou prdel :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježišku parohy tak to bych sebou asi sekla snad je nikdy nebudu mít :frowning2:
22. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zajel ultrazvukem a omrkl čípek a skonstatoval, že v pořadku. říkal že když našli 5 živych spermii, tak na M/T dadouš nemusí, tak se budem modlit aby tam při odběru něco našli.Za 14 dní mam volat na schvalení pojištovny a někdy kolem 20června byvh měla začít se stimulkou :wink:
22. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem na chvilenku tady:slight_smile:

Zuzo to je prima, že jste tak moc spokojený, ono je důležité doktorce veřit...
o tom cvičení nic nevím, ale podívám se doma zda k tomu nemám nějakou knížku, přeci jenom
jsme byli prtata :grinning: :grinning: a já k tomu vše sbírala...a mám to někde uložené...

Dadu, to je fajn, že už se něco začíná dít, my budeme na IVF stimulovat až v červenci,
po svatbě :grinning: :grinning: tak od tebe budu chytat rady....

Dajo, v pondělí budeme držet pěstičky....

Medu,moc si to s mamkou užij, to bude dámská jízda:slight_smile:))

Mandy, je vlastně u kámošky...a zbytek budete večer a to já zase budu
fungovat doma.....jsem koupila 2 kg masa na řízky a budeme je jíst celý víkend:grinning:
22. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale nesekla :grinning: :grinning: schodis je a jedes dal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ze ja mela poradny :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadouš, my ze stimulkou začneme někdy v půlce červenc,e tak to bude skoro stejně :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru si budem radit navzajem :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
co by mě asi zbývalo že :grinning: ti chlapi je to děs ale ted už jsi štastná že
22. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se motala ve Franfurtu, všechny baráky vysoký, stejný.... :astonished: :astonished: :astonished:

jo a jinak jsem nevydržela a ráno udělala testík a nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi kuci jsou borci v těch modrejch kloboučkach :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,ted je to uz pohodenka :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě minutku a jdu domůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak baru :angry: jeste jsi mela zit v nevedomosti :wink: a ty jsi se na to uz vrhla,tak neves hlavu,kdyz to neni ted,bude to pozdeji,ale BUDE!!!!!!!!!!!
treba budes cekat na me :slight_smile: ja nechci byt sama
22. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přeju všem hezký víkend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jsem sbalená na chajdu ,návrat zítra a večír jdu divočit na divokýho billa
22. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to na pracovistí balím :grinning: :grinning: :grinning:

a jdu nakupovat, to bude všude blázinec... patek odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mějte se krásně a jen co to půjde, tak se ozvu.... :wink: :wink: :wink:
autor
ty jo 2kg masa :grinning: :grinning: :grinning: to budes bouchat jak blazen na rizky :grinning: :grinning: :grinning:
autor
cau Leni,tak zase chajda,nejak vas to tam tahne :wink: ze vy tam divocite :grinning: :grinning: :grinning: juuu tak to bych sla teda taky to roztocit na divokyho billa
22. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu, já vím, čekám na tebe :grinning: :grinning: :grinning:

jo a ten můj miláček je chce z panenky :wink: , to budu obalovat jak zběsilá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,ma vybrane chute :wink: to bude dobrota :slight_smile: Jo tak jo,pujdeme spolu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa ted už jdu dopravdy :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, na chatě si to moc užij....,
22. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsou fakt krasny kluci od Zuzky :wink: a tak podobny na sebe,ja je nerozeznam :angry: Okalky maj obrovsky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady mame pěknou bouřku a hrozí vypadek :confused: :frowning2:
22. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zase celej den je zataženo ale ani kapka nespadla ještě a je hrozný dusno
22. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek