• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Bebe gratuluju :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe přidávám se taky ke gratulaci to je supr takový zprávičky by tu měli bejt častějct :slight_smile: :slight_smile: :wink:
22. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe moc gratuluji!! Smekám před Vaší trpělivostí a přeju ať máš pohodové těhotenství ať už jako monomaminka, nebo duomaminka :wink: ..
Holky, já mám dneska zase malé výročí :slight_smile: ..Je to rok, co jsem našla na testu // :grinning: ..A teď se na mě ty // (dva) smějou už na celé kolo :grinning: :grinning: .. Přidala jsem Vám nějaké fotečky pro inspiraci..
Mandy, nedělala sis testík?? Asi je ještě brzy, viď??
Co ta Kobli??????? Ona se vůbec od ET neozvala, že ne???
Zdravím Medunku - krásně si to užij s mamkou, Dadouška - příští měsíc bude TVŮJ!!! To je jasné :wink: :wink: , Dajo,Tobě přeju co nejvíc plných folíků na OPU..
Barunko, kdy si měla ofiko testit?? Třeba // ještě budou!! Kat77, zdravím i Tebe!! A všechny ostatní, známé i zatím neznámé!!
22. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju holčiny :slight_smile: Doufám, že bude všechno v poho. :slight_smile: Taky jsme si užili svoje. Před transférem mi jedna holčina říkala, že po čtyřech letech jsem už na řadě. A já se jí smála. Zuzi také gratuluju :grinning: Asi budu taky jednou slavit takové výročí :grinning: Je to hezký :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahoj, ještě nedělala, nemám odvahu....až v pondělí.... ale citím v kostech, jak to dopadne
22. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandarinko ty jsi po IVF? Nečetla jsem zpětně :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandi dobře to dopadne žádný chmury :confounded: :slight_smile: uvidíš bude to dobrý :wink:
22. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe jojo, po prvním IVF, teď čekám, až bude čas testit
22. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daja byl by to zázrak....
22. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věř tomu i zázraky se dějí :slight_smile: :wink: a v pondělí Ti budu držet pěstičky a mocinky už aby to bylo a byly tam//
22. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo, dějí :wink: manža by to dostal k narozkám :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ničiho se neboj všechno klapne :slight_smile: znám ten strach z testíků. Mě vyšel pozitivní už po desátém dnu po transféru. A kdy si máš dělat testík?
22. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude čupr dárek :slight_smile: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,nestiham ani docitat,ted jsem prisla z nadrazi,cumela jsem tam 3 hodiny,nejprve mel vlas zpozdeni hodinu a kdyz pak dojelm,mama nikde :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak ji volam,jeste,ze uz nebyla tvrdohlava a koupila si mobil!!!!!tak ona byla v Amberg,kapanek spatne vystoupila,takze dalsi cekani,nez j vlak doveze do Norimberka,ale je dobra,sama v cizim meste s cizi reci a zvladla to :grinning: :grinning: :grinning: no tak tady vydite,jak jsme upne normalni rodinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ušetřila bych za dárky :wink: já mám testovat ve čtvrtek, v pondělí to bude 11 den od ET
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bebe,velika gratulace!!!!!!!!!!!!!!!
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu vy jste rodina :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
medun tak vidíš že to máma zvládla :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdu kecat s mamou holky,ale zase juknu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

no Mandy,u nas je furt neco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kdyby se to stalo me ,tak ja se tam vyvratim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Medu s tou mamkou to je mazec ale je vážně dobrá :slight_smile: já bych se tam rozbrečela. :frowning2:
Mandarinko tak to zkus za to nic nedáš! buď tam budou dvě čárky protože je pozitivní nebo nic protože to je ještě brzy. :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych asi brečela :slight_smile:

Bebe nezkusím, jsem slíbila, že až v pondělí
22. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo budu ti moc a moc držet palečky. Doufám, že dáš vědět :slight_smile: budem tady na to čekat :wink: :wink: :wink:
22. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nečekejte :wink: nejdřív to řeknu manžovi a ten přijde z práce až večer...vás budu napínat :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to nás tak budeš trápit :frowning2: ale mi si počkáme to si piš :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přece to musí nejdřív vědět autor, ne? :wink:
22. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře dobře už do tebe nebudu hučet :grinning: Já jdu do hajan zítra jdu do práce sice jen 4hodinky ale i tak je to na pytlačku. Tak zítra pa pa hezký sny holčiny :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe papa a opatruj se :wink:
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný ten má na tom taky podíl :grinning: velkej :grinning: no fakt to je hrozný to čekání :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si to zažiješ, neboj :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe dobrou noc a sladký sníky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek