IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
22. kvě 2009

jj už aby to bylo 😀 😀 u všech

daja.w
22. kvě 2009

no já už budu taky končit jdu čučet na tv tak zítra zase tak sladký sníky 🙂 a mějte se moooc krásně 🙂 pa pa pa

meduna
autor
22. kvě 2009

holky,tak vy uz jdete vsechny do hajan,ja jen odbehla juknout co se tady deje,Mandy ses dobra,jen vydrz do pondelka 😉

meduna
autor
22. kvě 2009

ale dadousek mozna jeste jukne,kdyz se ted tuli 😉 😉

daja.w
23. kvě 2009

Přeji krásné ráno plného slníčka a úsměvu na tváři 🙂

mandarinka
23. kvě 2009

Ahojky, přeju krásnej den plnej sluníčka 😉

dadous
23. kvě 2009

ahojda 😉 přeju krasnou sobotu 🙂

meduna
autor
23. kvě 2009

Ahoj holky,tak jukam,prave jsem prisla z prace,uzivejte dnesni den,nechte se rozmazlovat teplouckym slunickem.

daja.w
23. kvě 2009

Ahojky tak tady koukám,že tu ještě nikdo není no venku je krásně tak se ani nedivím 🙂

meduna
autor
23. kvě 2009

no jo,to vis vsechny chytaj bronz a ja odbiham z kuchyne a jukam,co se tady deje a nedeje. 😀 To je hrozny,jsem zavislak na kobyle 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
23. kvě 2009

já bych chytala taky bronz 😀 ,ale fuká chladný větřík.No kdyby mi nešel net tak se asi zblázním já jsu tady věčně už aj Petr říká že zas jdu psát z holkama 😀 nebo že pořád čučím do té bedny 😀 😀

meduna
autor
23. kvě 2009

no jo alespon se odreagujes 😀 😀 😀

meduna
autor
23. kvě 2009

Dajo koukam,ze jsi z okresu Prostejov,tam jsem byla na Plumlovske prehrade,doufam,ze jsem to napsala dobre,ten nazev 😕

mandarinka
23. kvě 2009

čus závislačky 😉

daja.w
23. kvě 2009

Medun já to mám skoro za barákem skoro 😀 asi 1km ,ale tam se nedá koupat já jsu v Prostějově 12 let a koupala jsem se tam jednou a to na začátku je to brčál 😝 mám ráda svoje zdraví ted se tam koupe jen na vlastní nebezpečí,ale hlavně že každý rok se jen vykládá že to vypustí a vybagrujou a pořád se nic neděje a to je velká škoda

daja.w
23. kvě 2009

ahojky tak ale nejsme sami 😀 😀 😀

mandarinka
23. kvě 2009

já byla doma celej den, chlapi přicházeli a odcházeli, najedli se a pořád jsem na někoho z nich čekala....jsem se byla projít až před chvilkou

daja.w
23. kvě 2009

čučím na toho novýho bonda tak jsu zvědavá jaký to bude 😒

zuzana.79
23. kvě 2009

Krásný večer dámy přeju!!
Doufám, že jste si užily sluníčkovou sobotu.. My jsme dneska stihli i krátký výlet 🙂 ..Bylo tu krásně.. Teď jsme uložili miláčky a já jdu dělat něco k jídlu.. Jo a musíme se pochlubit, dneska jsme měli 1.mrkev a zvládli jsme to na 1* 😎 ..

daja.w
23. kvě 2009

Ahoj Zuzi vidíš jsou to šikulci to je dobře že dělaj samou radost jentak dál 🙂

mandarinka
23. kvě 2009

vám ty výlety závidím, u nás tenhle víkend výletuje jen manža.....snad zítra přijede nějak včas a odpoledne se někam vydáme...

daja.w
23. kvě 2009

já bych taky ráda jela někam na výlet,ale su věčně sama manža chodí pořád do práce ☹ ,ale penízky jsou potřeba 🙂

mandarinka
23. kvě 2009

no on v práci ale není.... jenže včera to byla pánská jízda a dneska jel na motce grilovat.....takže jsem byla vyloučena z účasti

daja.w
23. kvě 2009

hm grilovat mňam taky bych si něco dala z grilu 🙂

daja.w
23. kvě 2009

hlavně něco dietního 😀 😀 😀

mandarinka
23. kvě 2009

jo, to já taky

daja.w
23. kvě 2009

mandi tak už se ti to blíží jak se cítíš

mandarinka
23. kvě 2009

dajo pořád tak nějak nastejno, břicho bolí míň, vlastně už skoro vůbec

daja.w
23. kvě 2009

mandi to bude dobrý věřím tomu 😉
ale nějak holky se tu dlouho neukázali ☹ asi maj něco lepšího na práci co 😀 😀

meduna
autor
23. kvě 2009

Ahoj Mandy a Zuzi,Dajo tobe taky jeste jednou ahoj 😀 😀 Holky asi vyletujou dneska.ja uz mam z toho mluveni s mamkou vypacenou pusu 😀 😀 Dajo ja jsem se tam tenkrat koupala,ale ne ze bych chtela,jenze se se mnou potopilo slapadlo 😀 😀 😀 To je ale hrozne davno,bylo mi 15 😉 Mandy,my udelame damskou jizdu v srpnu,to by mel byt ten sraz,jak planuje Dadousek 😉 to se uz budes ale kulatit 😉 😉