• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jj už aby to bylo :grinning: :grinning: u všech
22. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už budu taky končit jdu čučet na tv tak zítra zase tak sladký sníky :slight_smile: a mějte se moooc krásně :slight_smile: pa pa pa
22. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,tak vy uz jdete vsechny do hajan,ja jen odbehla juknout co se tady deje,Mandy ses dobra,jen vydrz do pondelka :wink:
22. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale dadousek mozna jeste jukne,kdyz se ted tuli :wink: :wink:
22. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné ráno plného slníčka a úsměvu na tváři :slight_smile:
23. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přeju krásnej den plnej sluníčka :wink:
23. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink: přeju krasnou sobotu :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak jukam,prave jsem prisla z prace,uzivejte dnesni den,nechte se rozmazlovat teplouckym slunickem.
23. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak tady koukám,že tu ještě nikdo není no venku je krásně tak se ani nedivím :slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,to vis vsechny chytaj bronz a ja odbiham z kuchyne a jukam,co se tady deje a nedeje. :grinning: To je hrozny,jsem zavislak na kobyle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chytala taky bronz :grinning: ,ale fuká chladný větřík.No kdyby mi nešel net tak se asi zblázním já jsu tady věčně už aj Petr říká že zas jdu psát z holkama :grinning: nebo že pořád čučím do té bedny :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo alespon se odreagujes :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dajo koukam,ze jsi z okresu Prostejov,tam jsem byla na Plumlovske prehrade,doufam,ze jsem to napsala dobre,ten nazev :confused:
23. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus závislačky :wink:
23. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medun já to mám skoro za barákem skoro :grinning: asi 1km ,ale tam se nedá koupat já jsu v Prostějově 12 let a koupala jsem se tam jednou a to na začátku je to brčál :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám ráda svoje zdraví ted se tam koupe jen na vlastní nebezpečí,ale hlavně že každý rok se jen vykládá že to vypustí a vybagrujou a pořád se nic neděje a to je velká škoda
23. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ale nejsme sami :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla doma celej den, chlapi přicházeli a odcházeli, najedli se a pořád jsem na někoho z nich čekala....jsem se byla projít až před chvilkou
23. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čučím na toho novýho bonda tak jsu zvědavá jaký to bude :unamused:
23. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer dámy přeju!!
Doufám, že jste si užily sluníčkovou sobotu.. My jsme dneska stihli i krátký výlet :slight_smile: ..Bylo tu krásně.. Teď jsme uložili miláčky a já jdu dělat něco k jídlu.. Jo a musíme se pochlubit, dneska jsme měli 1.mrkev a zvládli jsme to na 1* :sunglasses: ..
23. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi vidíš jsou to šikulci to je dobře že dělaj samou radost jentak dál :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vám ty výlety závidím, u nás tenhle víkend výletuje jen manža.....snad zítra přijede nějak včas a odpoledne se někam vydáme...
23. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky ráda jela někam na výlet,ale su věčně sama manža chodí pořád do práce :frowning2: ,ale penízky jsou potřeba :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on v práci ale není.... jenže včera to byla pánská jízda a dneska jel na motce grilovat.....takže jsem byla vyloučena z účasti
23. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm grilovat mňam taky bych si něco dala z grilu :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně něco dietního :grinning: :grinning: :grinning:
jo, to já taky
mandi tak už se ti to blíží jak se cítíš
23. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo pořád tak nějak nastejno, břicho bolí míň, vlastně už skoro vůbec
23. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandi to bude dobrý věřím tomu :wink:
ale nějak holky se tu dlouho neukázali :frowning2: asi maj něco lepšího na práci co :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mandy a Zuzi,Dajo tobe taky jeste jednou ahoj :grinning: :grinning: Holky asi vyletujou dneska.ja uz mam z toho mluveni s mamkou vypacenou pusu :grinning: :grinning: Dajo ja jsem se tam tenkrat koupala,ale ne ze bych chtela,jenze se se mnou potopilo slapadlo :grinning: :grinning: :grinning: To je ale hrozne davno,bylo mi 15 :wink: Mandy,my udelame damskou jizdu v srpnu,to by mel byt ten sraz,jak planuje Dadousek :wink: to se uz budes ale kulatit :wink: :wink:
23. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek