• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Dajo,jukala jsem na fotky,jste tam jak mafiozo rodinka :grinning: :grinning: :grinning: Cerny tricka,brejlicky,jen futral na housle vam schazi :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medun jo kdysy tam se dalo koupat je tam chatová oblast tenkrát to prý šlo že to tam bylo v poho,ale ted už ne.Tak hlavně že ses neutopila :slight_smile: .No mi tak rádi a futrál zapoměli doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
skoda,ze uz to tam nejde :unamused: Tak priste i s futralama jo :grinning: :grinning: To aby se vas clovek bal :grinning: :grinning: Holky jdu do hajan,ozvu se zase zitra.Ne aby jste si vzali priklad z Bonda,kdyz jsi se na neho dnes koukala :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebuj jsme opatrní :grinning: :grinning: tak dobrou noc a sladký sníky tak a ted mě Petr jde zas píchnout :grinning: :grinning: :grinning: do břicha :frowning2: dnes to bude čtvrtá tak páááá zítra
23. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ze by se mi chtelo jit do pelechu,ale rano musim hakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dajo v po jdes na OPU?uz jsem zase jako blondyna,ze se ptam,ale dva dny tady moc nejsem,tak mam nedostatky :confused:
23. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako ctvrta injekce v tomhle dni?
23. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak az te opicha opatrne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to me chodila pichat sousedka :grinning: :grinning: :grinning: ta do zadku :confused: a manza do bricha :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta čtvrtá to je prý aby ty vajíčka nepraskly nebo co :unamused: a ráno jsem měla menopur ,puregon,dipherelin a ted to byl pregnyl.Mě musí manža já se bojím injekcí a to chodím darovat krev :grinning:
23. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou a pekne sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A vsem holkam taky :wink:
jo v pondělí ráno už aby to bylo :slight_smile:
Já už taky končím tak pa pa pa a dobrou noc :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
clovece fetak by se oklepal,kdyby tohle slysel,takovej narez v jednom dni :grinning: :grinning: to ja to mela ne tak hrozny,jen merional a decapeptyl,ale stacilo :confounded: Je to bych se vyvratila,mam nizky tlak a jeste kdyby me odpumpovali,to bych uz asi nerozdychala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ještě nespím,ale fakt už jdu :grinning: No už si tak připadám břicho rozpíchaný šamá modřina :frowning2: ,ale do zadku mě to taky čeká :grinning: :grinning: .S tím tlakem to mám taky nízký a nejhorší že na to nic není,ale nemám ho tak často no jak kdy :frowning2: .Tak ale už jdu spát tak páááá :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem vas včera trošku zanedbavala, ale přijela kamaradka tak jsme do pulnoci trošku slavily :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeji kraaasnou neděli :wink:
24. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, dadous už jsem si říkala že se asi pořád tulíš k dadousovi :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: dajo no jo musíme si to užít, zítra zas odjíždí za prací. Takže to tady tu víkendovou absenci zas doženu :grinning:
24. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to teda musíte pořádně dohnat :grinning: no celej týden dohánět no to máte co dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted je to spíš jen hodně mazlení :sweat_smile: jsem to v patek dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jak mě dr prohlídnul :grinning:
24. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to je blbý ale i tak se to dá :grinning: ono i tulení a mazlení je krásná věc :slight_smile:
24. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tebe zítra něco čeka, vid? ale nemužu si vzpomenout co, a nechce se mi to hledat :grinning:
24. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo čeká punkce a začínám být kapánek nervozní :frowning2:
24. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak nervozita je dobra :grinning: to pak jde všechno hladce :grinning:
24. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufám ale mám to hned ráno tak to je fajn
24. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobry :wink: ještě mi vysvětli co to je punkce :confused: :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě budou brát vajíčka :slight_smile:
24. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ja jsem na tohle trubka, každej tomu říka jinak :sweat_smile: dokud se mě to netyka ,tak si to muj mozek nechce nějak pamatovat :grinning: :grinning: tak at jich je co nejvíc :wink:
24. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to nejsi sama ten můj si z teho pamatuje víc než já :unamused: :grinning: :grinning: jo a děkuji a mandi by měla zítra testovat tak snad to bude dobrý a budou// :slight_smile:
24. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je dobry , že se furt něco děje a pak nam to docela utíka :wink: jo my když jedem z caru, tak celou cestu probírame a davame do kupy co jsme se tam vlastně dozvěděli :grinning: asi hodina jízdy :grinning: :grinning: a to se pak stejně jěště ptam tady :grinning: :grinning: takže tupoun největší :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ted jsem koukala ža maš fotky v albičku, takže jsi ta dlondyna?
24. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo taky to probíráme ale pro mě je to moc informací najednou :grinning: ještě že ten můj si to pamatuje :grinning: :grinning: no nejsi sama a ktomu jsu tam nervozní bo mě vždy řeknou něco špatného a pak jen vo tom přemýšlím a nevnímám ostatní :frowning2:
24. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek