IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
23. kvě 2009
Dajo,jukala jsem na fotky,jste tam jak mafiozo rodinka 😃 😃 😃 Cerny tricka,brejlicky,jen futral na housle vam schazi 😃 😃 😃
daja.w
23. kvě 2009
Medun jo kdysy tam se dalo koupat je tam chatová oblast tenkrát to prý šlo že to tam bylo v poho,ale ted už ne.Tak hlavně že ses neutopila 🙂 .No mi tak rádi a futrál zapoměli doma 😃 😃 😃 😃
medunaautor
23. kvě 2009
skoda,ze uz to tam nejde :-| Tak priste i s futralama jo 😃 😃 To aby se vas clovek bal 😃 😃 Holky jdu do hajan,ozvu se zase zitra.Ne aby jste si vzali priklad z Bonda,kdyz jsi se na neho dnes koukala 😃 😃 😃
daja.w
23. kvě 2009
Nebuj jsme opatrní 😃 😃 tak dobrou noc a sladký sníky tak a ted mě Petr jde zas píchnout 😃 😃 😃 do břicha 😞 dnes to bude čtvrtá tak páááá zítra
medunaautor
23. kvě 2009
ne ze by se mi chtelo jit do pelechu,ale rano musim hakovat :-p :-p :-p :-p Dajo v po jdes na OPU?uz jsem zase jako blondyna,ze se ptam,ale dva dny tady moc nejsem,tak mam nedostatky =-)
medunaautor
23. kvě 2009
jako ctvrta injekce v tomhle dni?
medunaautor
23. kvě 2009
tak az te opicha opatrne 😃 😃 😃 😃 😃 to me chodila pichat sousedka 😃 😃 😃 ta do zadku =-) a manza do bricha 😃 😃
daja.w
23. kvě 2009
no ta čtvrtá to je prý aby ty vajíčka nepraskly nebo co :-| a ráno jsem měla menopur ,puregon,dipherelin a ted to byl pregnyl.Mě musí manža já se bojím injekcí a to chodím darovat krev 😃
medunaautor
23. kvě 2009
tak dobrou a pekne sny 🙂 🙂 🙂 A vsem holkam taky 😉
daja.w
23. kvě 2009
jo v pondělí ráno už aby to bylo 🙂
daja.w
23. kvě 2009
Já už taky končím tak pa pa pa a dobrou noc 🙂
medunaautor
23. kvě 2009
clovece fetak by se oklepal,kdyby tohle slysel,takovej narez v jednom dni 😃 😃 to ja to mela ne tak hrozny,jen merional a decapeptyl,ale stacilo :-S Je to bych se vyvratila,mam nizky tlak a jeste kdyby me odpumpovali,to bych uz asi nerozdychala :-p
daja.w
23. kvě 2009
Tak já ještě nespím,ale fakt už jdu 😃 No už si tak připadám břicho rozpíchaný šamá modřina 😞 ,ale do zadku mě to taky čeká 😃 😃 .S tím tlakem to mám taky nízký a nejhorší že na to nic není,ale nemám ho tak často no jak kdy 😞 .Tak ale už jdu spát tak páááá 🙂
dadous
24. kvě 2009
ahoj holky, jsem vas včera trošku zanedbavala, ale přijela kamaradka tak jsme do pulnoci trošku slavily :-p přeji kraaasnou neděli 😉
daja.w
24. kvě 2009
Dobré ránko holky, dadous už jsem si říkala že se asi pořád tulíš k dadousovi 😃 😃
dadous
24. kvě 2009
😃 😃 dajo no jo musíme si to užít, zítra zas odjíždí za prací. Takže to tady tu víkendovou absenci zas doženu 😃
daja.w
24. kvě 2009
tak to teda musíte pořádně dohnat 😃 no celej týden dohánět no to máte co dělat 😃 😃 😃 😃
dadous
24. kvě 2009
no ted je to spíš jen hodně mazlení :-N jsem to v patek dostala :-p asi jak mě dr prohlídnul 😃
daja.w
24. kvě 2009
hm tak to je blbý ale i tak se to dá 😃 ono i tulení a mazlení je krásná věc 🙂
dadous
24. kvě 2009
tebe zítra něco čeka, vid? ale nemužu si vzpomenout co, a nechce se mi to hledat 😃
daja.w
24. kvě 2009
jo čeká punkce a začínám být kapánek nervozní 😞
dadous
24. kvě 2009
jo tak nervozita je dobra 😃 to pak jde všechno hladce 😃
daja.w
24. kvě 2009
no to doufám ale mám to hned ráno tak to je fajn
dadous
24. kvě 2009
tak to je dobry 😉 ještě mi vysvětli co to je punkce =-) :-N
daja.w
24. kvě 2009
to mě budou brát vajíčka 🙂
dadous
24. kvě 2009
aha, ja jsem na tohle trubka, každej tomu říka jinak :-N dokud se mě to netyka ,tak si to muj mozek nechce nějak pamatovat 😃 😃 tak at jich je co nejvíc 😉
daja.w
24. kvě 2009
jo to nejsi sama ten můj si z teho pamatuje víc než já :-| 😃 😃 jo a děkuji a mandi by měla zítra testovat tak snad to bude dobrý a budou// 🙂
dadous
24. kvě 2009
tady je dobry , že se furt něco děje a pak nam to docela utíka 😉 jo my když jedem z caru, tak celou cestu probírame a davame do kupy co jsme se tam vlastně dozvěděli 😃 asi hodina jízdy 😃 😃 a to se pak stejně jěště ptam tady 😃 😃 takže tupoun největší :-N
dadous
24. kvě 2009
jee ted jsem koukala ža maš fotky v albičku, takže jsi ta dlondyna?
daja.w
24. kvě 2009
to jo taky to probíráme ale pro mě je to moc informací najednou 😃 ještě že ten můj si to pamatuje 😃 😃 no nejsi sama a ktomu jsu tam nervozní bo mě vždy řeknou něco špatného a pak jen vo tom přemýšlím a nevnímám ostatní 😞