• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no zas tak blba nejsem, vím jak se jezdí, jen to není nic pro mě :wink:
24. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dadousku,a jeste s kocickou Hello Kitty :grinning: :grinning: to je moje oblibena,ty tam museli mit ze me prdel,po narkoze v kalhotkach s kocickou a jeste blekotam nemecky na ne :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu doplňky, to je oblečení, nic moc zvláštního nemáme, bundu, kalhoty, helmu a rukavice. Manža si kupoval ještě boty, já jezdím ve steelech, který teda normoš nosím

Já teda taky občas mám strach, když to třeba šněruje v zatáčkách, ale fakt mu věřím.....
24. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne nerikala mi nic,tak jsem si vyrazila za damu do Plzne :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jako , medu u tebe mě fakt už nic nepřekvapí :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dad já nemyslela, že jsi blbá, ale je dost batphů, ktrý se nakláněj na druhou stranu, vyrovnávaj :slight_smile: jsem měla kamarádku, jednous e vyflákali a pak už měla strach a vyrovnávala...ten její s ní pak nechtěl jezdit, měl strach, že se fakt vyflákaj znova
24. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdu pit kaficko a ne,ze prijdu a praskne mi hlava tady,protoze budu ve smrti,ze to nemuzu docist,kdyz tam bude plno stranek napsanych :astonished: :confused:
24. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dad s Tebou souhlasím, Medunka fakt nepřekvapila, spíš by mě dostalo, kdyby si vzala nějaký normální kalhotky :slight_smile: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo mandy, taky jsem už slyšela o par takovych, když jsem byla mala tak jsem u tety jezdila k vodě s bratrankem , na tom kozím dechu :grinning: :grinning: to moc nejelo, tak to jsem ještě zvladla :grinning: ale takovej ten strach mam až po tom co se narodil Lukaš, předtím jsem šla taky do všeho :slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám třeba strach na kole z vršku, jednou jsme přelítla přes řidítka, byla to teda moje chyba a od tý doby prostě brzdím co to dá.....pak mi chlap nadává...nejradši jezdím sama, jedu si jak chci, nikdo na mě nečeká a nemusím poslouchat kecy typu proč jedu tak pomalu
24. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš tak na kole už jsem nejela ani nepamatuju :grinning: tady je to samej kopec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to mě taky napadlo že tanga nee :grinning: :grinning:.No já už ted vypila kafčo no plus asi tři cíga ktemu :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dajo ty taky kouříš?
24. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no já už ani nevím jak kolo vypadá :grinning: na to jsu zhnilá to radši kolečkové brusle :slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jak prokoplá :sweat_smile: nejde mě to přestat :grinning: bohužel
24. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kolečkový mám taky, ale já radši to kolo, na kolečkových jezdím jako debil, pomalu, jen po rovině a ještě se mi tam nesmí nikdo připléct :grinning:
24. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
dajo, my s medunkou taky nějak neumíme přestat :grinning:
24. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to mě baví a moc akorát že tady není kde tak musím do města na ty ciklostezky tada není nic a po hlavní se docela bojím je tu hroznej provoz manža říkal že pak můžu i s kočárkem :grinning:
24. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mě to cígo strašně uklidnuje :grinning: já kdybych ted přestala tak teda nevím co bych dělala no to bych byla nervní a manža to by asi nepřežil :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no tady to celkem jde, já bydlím na konci města, tak můžu klidně vyjet...uvidíme, ajk zítra, jinak už se docela těším, až ho vytáhnu :slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
dajo a pak až ti daj embrijka tak zkusíš přestat?
24. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím ale to mě asi nepůjde já to aspoň zkouším omezit kouřila jsem 20cku denně ted se snažím tak aspon 10denně :sweat_smile: ,ale asi nee protože já jsu hodně nervozní a nevím proč :unamused:
24. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak co mandar ještě nic?
24. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem na tom hodně podobně, dr do nas furt hučí, přestat ted hned a uplně, jenže ja taky , když mam nerviky tak hned taham retko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
koukam že řešíte kolečkáče ,tak na těch jsem stála 2krát a pak jsem je prodala ,šíleně mi v bruslích bolí haksny ...
24. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
čus leňo, jak bylo na chajdě? :wink:
24. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
bezva ani jsem nehla :grinning: ,holky dotaz odešla tady někomu sama cysta? a krvácely jste? já začkla v noci krvácet jsem 13DC
24. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
mě zas říkal že to stejnak musíš minimálně 2 roky než otěhotníš,ale nato musíš mít pevnou vůli a to já nemám :grinning: :grinning: :grinning:

Ahojky Leni tak to mě nebolí noženky manža jo ten si musel koupit i ortopedické vložky ale ještě to nevyzkoušel tak nevím ale já můžu,jezdila jsem i do práce na nich a to bylo tak cca 6 km jen tam
24. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: ja nevim
24. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
daji já měla i vložky a nic ,ale mě bolí i ze zimních to bude nohama a ne bruslema
24. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek