IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
24. kvě 2009

leni já mám cysty docela často ale většinou mě prasknou při krámech ale ted jsem taky chilku krvácela je to tak asi 14dní a asi to byla cysta měla jsem to jen jeden den a prosím tě co je to DC

lenkacar
24. kvě 2009

den cyklu ,ne domácí cvičení 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
24. kvě 2009

je to možný manža to taky nesnese stažený má to na volno a stejnak je to naprd tak pokud mu nepomůžou vložky tak brusle dá pryč budou mu naprd

daja.w
24. kvě 2009

já su z těch zkratech mimo 😀

dadous
24. kvě 2009

nebuď 😉

lenkacar
24. kvě 2009

hele buď je to to a nebo to ... 😀 😀 😀 😀 podle toho o čem se bavíte 😀 😀 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

do toho casem prijdes a budes taky zkratkovat jak diva 😀 😀 😀 ja nekdy na bruslich jezdim a kolo,to mam prirostle k prdeli 😀 😀 Hele to huleni je stejne jedno,kdyz ted hulis a rychle prestanes je to k prdu.
Cus Leno,taky nevim,cysty uz nemivam,co nemam vejcovody.

dadous
24. kvě 2009

za chvily se přihrne k pc dadouš a ja budu nucena jít na to pradlo 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
24. kvě 2009

Co ta Koblizka?Neni treba ve spitale?je to divne ,ze se neozvala

dadous
24. kvě 2009

medu možna si ji tam radši nechali 😕

meduna
autor
24. kvě 2009

Dadousku jen makej 😀 😀 😀 ja taky makala dnes 😝 😝 😝 😝 😝 😝 mama byla se mnou,tak videla co delam za pakarnu 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

no ale tak dlouho?

lenkacar
24. kvě 2009

taky jsem na ní myslela co s ní je tak mizim zase ,musim ještě vytírat chodbu

dadous
24. kvě 2009

no tak ona to měla před tím nějaky špatny , ne?

mandarinka
24. kvě 2009

tak já nekouřím, jsem se to ještě nestihla naučit 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

Dajo ty palis jak cikan za parezem 😀 😀 ja jsem na tom stejne,ty jo ja u doktora vytahla papiry a ja vim,ze se z nich muselo jeste kourit 😀 vecer jsem si to vse pripravovala a nechala jsem to polozene na lavici v kuchyni a tam jsem cadila jak diva,zamomela jsem to odnest do obyvaku 😝

dadous
24. kvě 2009

😀 😀 možna mezi tím byly ještě drobky tabaku , ne? 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

Dadousku to ja nevim,jen rikala,ze to zavedeni embriek bude mit slozitejsi,tak je mozne,ze musi treba do testu lezet ve spitale 😖

dadous
24. kvě 2009

no uvidíme, počkame do patku a pak vyhlasíme patraní 😎

meduna
autor
24. kvě 2009

to je mozny,manza rika,ze kdybych ztroskotala s mojim batohem na ostrove,ze tam muzu dlouho prezit,tam najdes vsechno.No a toho tabaku...to bych si tam mohla balit do nejakeho palmoveho listu 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

hm tak jo,priprav majak 😎

mandarinka
24. kvě 2009

to u nás stačí, když manža přijde z práce a přes den je někde, kde se kouří....hned čuchám a posílám ho svlíct 🙂

dadous
24. kvě 2009

😀 ja myslím že se ozve 😎

daja.w
24. kvě 2009

jo kouřím jak oteklá 😀 😀 ten kouř nebo tydrobky měla schovaný na horší časy 😀 😀 😀

mandarinka
24. kvě 2009

a ta Kobli nechodila ještě jinam do diskuse? Že by tam o ní někdo věděl...

meduna
autor
24. kvě 2009

to muj uz to vzdal,ze zacatku mi kazdy den opakoval,jak to smrdi a mel paniku aby mu neco nenacichlo 😀 😀 ale ted uz rezignoval,rikal,ze me stejne nepredela a ze nechce me predelavat,rekla jsem mu,ze jsem dospela a ze je to moje vec a hlavne,ze me jako kuracku poznal 😵

meduna
autor
24. kvě 2009

Mandy,myslim ,ze ne.

mandarinka
24. kvě 2009

hele tak to na ten letní srazík koukejte najít nějakou zahrádku, páč bych se s váma udusila 😝 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

to uz prave rikala Zuzka,ta tam prijede s klucickama,tak to je jasny,ze budeme venku,ja bych si teda ani pred miminem nezapalila.Hulic jsem ale ne pred detma