• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
leni já mám cysty docela často ale většinou mě prasknou při krámech ale ted jsem taky chilku krvácela je to tak asi 14dní a asi to byla cysta měla jsem to jen jeden den a prosím tě co je to DC
24. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
den cyklu ,ne domácí cvičení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to možný manža to taky nesnese stažený má to na volno a stejnak je to naprd tak pokud mu nepomůžou vložky tak brusle dá pryč budou mu naprd
24. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já su z těch zkratech mimo :grinning:
24. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebuď :wink:
24. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele buď je to to a nebo to ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: podle toho o čem se bavíte :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do toho casem prijdes a budes taky zkratkovat jak diva :grinning: :grinning: :grinning: ja nekdy na bruslich jezdim a kolo,to mam prirostle k prdeli :grinning: :grinning: Hele to huleni je stejne jedno,kdyz ted hulis a rychle prestanes je to k prdu.
Cus Leno,taky nevim,cysty uz nemivam,co nemam vejcovody.
24. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvily se přihrne k pc dadouš a ja budu nucena jít na to pradlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co ta Koblizka?Neni treba ve spitale?je to divne ,ze se neozvala
24. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu možna si ji tam radši nechali :confused:
24. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadousku jen makej :grinning: :grinning: :grinning: ja taky makala dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mama byla se mnou,tak videla co delam za pakarnu :grinning:
autor
no ale tak dlouho?
taky jsem na ní myslela co s ní je tak mizim zase ,musim ještě vytírat chodbu
24. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ona to měla před tím nějaky špatny , ne?
24. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nekouřím, jsem se to ještě nestihla naučit :grinning:
autor
Dajo ty palis jak cikan za parezem :grinning: :grinning: ja jsem na tom stejne,ty jo ja u doktora vytahla papiry a ja vim,ze se z nich muselo jeste kourit :grinning: vecer jsem si to vse pripravovala a nechala jsem to polozene na lavici v kuchyni a tam jsem cadila jak diva,zamomela jsem to odnest do obyvaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: možna mezi tím byly ještě drobky tabaku , ne? :grinning:
24. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadousku to ja nevim,jen rikala,ze to zavedeni embriek bude mit slozitejsi,tak je mozne,ze musi treba do testu lezet ve spitale :confounded:
24. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, počkame do patku a pak vyhlasíme patraní :sunglasses:
24. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je mozny,manza rika,ze kdybych ztroskotala s mojim batohem na ostrove,ze tam muzu dlouho prezit,tam najdes vsechno.No a toho tabaku...to bych si tam mohla balit do nejakeho palmoveho listu :grinning:
autor
hm tak jo,priprav majak :sunglasses:
to u nás stačí, když manža přijde z práce a přes den je někde, kde se kouří....hned čuchám a posílám ho svlíct :slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja myslím že se ozve :sunglasses:
24. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kouřím jak oteklá :grinning: :grinning: ten kouř nebo tydrobky měla schovaný na horší časy :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta Kobli nechodila ještě jinam do diskuse? Že by tam o ní někdo věděl...
24. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to muj uz to vzdal,ze zacatku mi kazdy den opakoval,jak to smrdi a mel paniku aby mu neco nenacichlo :grinning: :grinning: ale ted uz rezignoval,rikal,ze me stejne nepredela a ze nechce me predelavat,rekla jsem mu,ze jsem dospela a ze je to moje vec a hlavne,ze me jako kuracku poznal :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mandy,myslim ,ze ne.
24. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tak to na ten letní srazík koukejte najít nějakou zahrádku, páč bych se s váma udusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to uz prave rikala Zuzka,ta tam prijede s klucickama,tak to je jasny,ze budeme venku,ja bych si teda ani pred miminem nezapalila.Hulic jsem ale ne pred detma
24. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek