IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
mandarinka
24. kvě 2009
no tak to jo, jinak bych si musela vzít nějakou plynovou masku 😉
medunaautor
24. kvě 2009
ty jo my jedeme s tim psanim,za chvilku budu muset udelat novou az tam bude 10 000prispevku :-p
medunaautor
24. kvě 2009
no to jo,prave Koblizek by ti ji mohla sehnat,pracuje ve skole a tam urcite maj 😃
mandarinka
24. kvě 2009
tak už vymejšlej název 🙂
medunaautor
24. kvě 2009
a co nechat tenhle?jen tam pridam rimskou 2?
mandarinka
24. kvě 2009
to už snad ani nemaj, dneska už se nedělaj cvičení s maskama a s pytlíkama a spláštěnkou jako kdysi 😃
dadous
24. kvě 2009
ja bych teda nazev neměnila =-)
daja.w
24. kvě 2009
tak mi kouříme oba a manža je ještě horší než já taky mi říkal at přestanu 😕 ale já mu řekla že když přestane hned on tak já taky 😃 vím že on ale nepřestane 😃 😃 😃
medunaautor
24. kvě 2009
jezis,to bylo hrozny,behala jsem s pytlikama na nohach,masku na ksichte a naprala jsem to do stromu,v tom se nedalo koukat,jeste ,ze jsem mela tu masku,pri tom stretu se stromem 😃 😃
medunaautor
24. kvě 2009
Dadousku ne ja ho necham,myslim,ze to je dobry nazev a sedi,nebo tedy alespon ja to tak citim,pro me je to nadeje,stesti ale bohuzel i ten smutek....no a opravdu jak to ma clovek zvladnout a pri tom se nezblaznit?
daja.w
24. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dadous
24. kvě 2009
dajo mame to doma uplně stejny 😃 😃
daja.w
24. kvě 2009
mě se ten název líbí vystihuje všechno
dadous
24. kvě 2009
ja jsem v ty masce neuměla dejchat 😃 😃
dadous
24. kvě 2009
takže nazev nechame jen přidame dvojku 😉 😉
daja.w
24. kvě 2009
no já nějak nestíhám než něco pisnu tak je další stránka 😃
Já ty masky pamatuji gumový fuj a krásně jsme v nich vypadali 😃 😃 😃
dadous
24. kvě 2009
holky jdu na to žehlení :-p :-p :-p :-p :-p :-p pak ještě mrknu, jestli mě sem pustí =-)
mandarinka
24. kvě 2009
jako dementi jsme vypadali a kdyby se fakt něco stalo, než bychom natáhli pytlíky, bylo by stejně po nás 🙂
daja.w
24. kvě 2009
dadous nechceš vyžehlit i to moje 😃 😃 já to nějak nemusím
mandarinka
24. kvě 2009
já žehlila asi ve čtvrtek a s odporem...dneska jsem sbalila synka na výlet, jedou zítra na 3 dny
daja.w
24. kvě 2009
to jo ale hlavně že to muselo být stejnak naprd 😃
medunaautor
24. kvě 2009
no a na pytliky gumicky aby to drzelo,maska se mlzila,takze clovek nevidel nic 😃 😃
Poslu ti Dadousku taky nejake pradlo,krci se mi za posteli par kousku 😃
daja.w
24. kvě 2009
já to nějak nemusím ale jak k tomu sednu pak vyžehlím vše ale to žehlím tak 3 hodky 😃 taky bych jela někam na výlet a kam jede
mandarinka
24. kvě 2009
jede do Jesenice
medunaautor
24. kvě 2009
no bylo vic dementnich veci tenkrat,treba jak jsme chodili v pruvodu s mavatkama 😃 😃 At ziji nasi bratri ze SSSR 😃 a pionyrsky kroj,to bylo neco 😃 😃
medunaautor
24. kvě 2009
to ti bude smutno doma bez neho vid
daja.w
24. kvě 2009
ježišku kde to je já a zeměpis 😃
medunaautor
24. kvě 2009
to jsme na tom stejne Dajo 😃 😃 😃
daja.w
24. kvě 2009
jo průvody já byla jiskřička taky 😃 😃
daja.w
24. kvě 2009
no čučím na tv na novu je tam český film no jsu zvědavá co to bude za blbost ale v ukázkách to bylo dobrý chlámala jsem se 😃 😃