IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
mandarinka
24. kvě 2009
smutno? Ani ne 😉 tak on jede zítra ráno a přijede ve středu... a mám tu toho staršího, hlídám, ex je na dovolené
daja.w
24. kvě 2009
to uteče jako voda ani se nenaděješ a bude už doma
bebe127
24. kvě 2009
Ahoj holčiny můžu se přidat 🙂 Koukám, že je tu veselo 🙂 Vzpomínky na totáč jsou opravdu dost zajímaví 😃 Docela jsem se zasmála když jste probírali braný cvičení 😃 😃 😃
Jestli můžu říc svůj na názor naq název tak bych to nechala je to trefný 😉 😉 😉
mandarinka
24. kvě 2009
tak on je stejně pořád zalezlej v pokojíku, takže skoro ani nevím, že je doma... puboš jak vyšitej 😃
medunaautor
24. kvě 2009
Ahoj Bebe-nastavajici maminko 🙂 🙂
medunaautor
24. kvě 2009
Mandy a kde je exak?
medunaautor
24. kvě 2009
Bebe a ty jsi nebehala v plynove masce s pytlikama na rukou a nohou? 😃 😃 Nebo jsme tady jen my stare paky co to pamatuji? :-N
daja.w
24. kvě 2009
tak to já když si vzpomenu na tu mou pubertu 😃 😃 no někdy si připadám že jí máme pořád 😃 😃
medunaautor
24. kvě 2009
Daji a dal jsi to nedotahla?na tu pionyrku?
daja.w
24. kvě 2009
jo pionýrka jsem byla taky ale jen chviličku naštěstí pak to padlo 😃
medunaautor
24. kvě 2009
No puberta to bylo neco,hlavne kdyz vidim fotky,jak jsem se cesala a oblekala 😃 😃 a to jsem byla presvedcena jaka jsem hvezda 😃 😃 😃
mandarinka
24. kvě 2009
tssss. já byla i svazák 😃
mandarinka
24. kvě 2009
exák je asi v Řecku, včera posílal mms od moře... jezdí na kola, každej rok na 10 dní
bebe127
24. kvě 2009
Ahojky Medu 🙂 To víž, že jsem běhala a jak jenže to mi bylo osmnáct let míň a byla jsem o 4Okg lehčí 😃 Dneska bych to už nezvládla.
Jo nastávajcí matce je pořád šoufl :-p mám pocit, že budu každých 5min zvracet jen co otevřu oči a trvá to než je večer zase zavřu. :-p Zítra jdeme na UTZ tak se dovíme kolik jich tam vlastně je. 🙂
medunaautor
24. kvě 2009
no to ja jsem si to uzila az do konce byt pionyrkou 😃 😃 hlavne sipamatuji jak do Mimone jezdilo tri prdele soudruhu,tam bydlelo rusaku ]-( to byli uchylaci,vecne nas nejakej honil s pindourem v ruce po parku :-p
mandarinka
24. kvě 2009
No bebe lituju Tě, mě bylo špatně 2x 8 měsíců.... :-p
daja.w
24. kvě 2009
jo to jsme si mysleli všechny i já 😃 když si vzpomenu včem jsem byla oblečená 😃 😃 😃 rifle ale na každé noze 11 dir to si pamatuji a to mě naši nechtěli pustit ale stejnak jsem šla 😃 😃 no ted už nee
medunaautor
24. kvě 2009
Bebe,tak podej pak info,kolik miminek mas 😉 😉 😉 😉 snad to brzy pomine ty nevolnosti :-p
medunaautor
24. kvě 2009
ja je nosila patku,tuzila jsem to cukrem a vodou,to bylo maso. :-p
medunaautor
24. kvě 2009
je Mandy nestras 😃 fakt ti bylo blbe cele tehotenstvi?tak to se mas ted na co tesit =-)
medunaautor
24. kvě 2009
jdu zase obstastnit mamku a prijdu za chvilku 😉
mandarinka
24. kvě 2009
já trvalou, jako beran jsem vypadala.... a toužila po tesilkách 😃
bebe127
24. kvě 2009
To je jasná věc že dám info 🙂 kdyžtak poskytnu i foto 😃
A co mamina jak jste to zvládli Medu.
Dekuju Mandy za pochopení 🙂
mandarinka
24. kvě 2009
jo,, ja blila ještě na sále, když jsem rodila :-p
mandarinka
24. kvě 2009
jo a pak dej vědět, jestli jsi 2v1 nebo 3v1 😃
daja.w
24. kvě 2009
to jsu zvědavá jak malý dítě tak pak dej bebe vědět 🙂
no o té nevolnosti doufám že mě nebude taky 😞
mandarinka
24. kvě 2009
většině těhu je blbě maximálně do 3 měsíce.... 🙂
bebe127
24. kvě 2009
Nestreaš 3v1 je už extrém. Už jsem jsem dala foto z prvního UTZ a tam to vypadá zřetelně na jedno u když to druhý je možná skovaný. Já jestě nezvracim ale pořád mám pocit, že budu. Dneska jsem nebyla schopná koupit ani maso z těch pachů se mi udělalo špatně a musela jsem odejí :-p Tak byl květák 😃
daja.w
24. kvě 2009
bebe tak aspon zdravá výživa 🙂
medunaautor
24. kvě 2009
Bebe jo vsechno v poho s mamkou,hlavne ,ze dorazila z toho Amberg,kdyz uz tam vystoupila 😃 😃 😃 hele kvetak taky dobrej,zdrava vyziva 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli