• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
smutno? Ani ne :wink: tak on jede zítra ráno a přijede ve středu... a mám tu toho staršího, hlídám, ex je na dovolené
24. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
to uteče jako voda ani se nenaděješ a bude už doma
24. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny můžu se přidat :slight_smile: Koukám, že je tu veselo :slight_smile: Vzpomínky na totáč jsou opravdu dost zajímaví :grinning: Docela jsem se zasmála když jste probírali braný cvičení :grinning: :grinning: :grinning:
Jestli můžu říc svůj na názor naq název tak bych to nechala je to trefný :wink: :wink: :wink:
24. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak on je stejně pořád zalezlej v pokojíku, takže skoro ani nevím, že je doma... puboš jak vyšitej :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Bebe-nastavajici maminko :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mandy a kde je exak?
24. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bebe a ty jsi nebehala v plynove masce s pytlikama na rukou a nohou? :grinning: :grinning: Nebo jsme tady jen my stare paky co to pamatuji? :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já když si vzpomenu na tu mou pubertu :grinning: :grinning: no někdy si připadám že jí máme pořád :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Daji a dal jsi to nedotahla?na tu pionyrku?
24. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jo pionýrka jsem byla taky ale jen chviličku naštěstí pak to padlo :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No puberta to bylo neco,hlavne kdyz vidim fotky,jak jsem se cesala a oblekala :grinning: :grinning: a to jsem byla presvedcena jaka jsem hvezda :grinning: :grinning: :grinning:
tssss. já byla i svazák :grinning:
exák je asi v Řecku, včera posílal mms od moře... jezdí na kola, každej rok na 10 dní
24. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Medu :slight_smile: To víž, že jsem běhala a jak jenže to mi bylo osmnáct let míň a byla jsem o 4Okg lehčí :grinning: Dneska bych to už nezvládla.
Jo nastávajcí matce je pořád šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám pocit, že budu každých 5min zvracet jen co otevřu oči a trvá to než je večer zase zavřu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdeme na UTZ tak se dovíme kolik jich tam vlastně je. :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to ja jsem si to uzila az do konce byt pionyrkou :grinning: :grinning: hlavne sipamatuji jak do Mimone jezdilo tri prdele soudruhu,tam bydlelo rusaku :angry: to byli uchylaci,vecne nas nejakej honil s pindourem v ruce po parku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No bebe lituju Tě, mě bylo špatně 2x 8 měsíců.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to jsme si mysleli všechny i já :grinning: když si vzpomenu včem jsem byla oblečená :grinning: :grinning: :grinning: rifle ale na každé noze 11 dir to si pamatuji a to mě naši nechtěli pustit ale stejnak jsem šla :grinning: :grinning: no ted už nee
24. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bebe,tak podej pak info,kolik miminek mas :wink: :wink: :wink: :wink: snad to brzy pomine ty nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja je nosila patku,tuzila jsem to cukrem a vodou,to bylo maso. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je Mandy nestras :grinning: fakt ti bylo blbe cele tehotenstvi?tak to se mas ted na co tesit :confused:
24. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdu zase obstastnit mamku a prijdu za chvilku :wink:
24. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já trvalou, jako beran jsem vypadala.... a toužila po tesilkách :grinning:
To je jasná věc že dám info :slight_smile: kdyžtak poskytnu i foto :grinning:
A co mamina jak jste to zvládli Medu.
Dekuju Mandy za pochopení :slight_smile:
jo,, ja blila ještě na sále, když jsem rodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a pak dej vědět, jestli jsi 2v1 nebo 3v1 :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsu zvědavá jak malý dítě tak pak dej bebe vědět :slight_smile:
no o té nevolnosti doufám že mě nebude taky :frowning2:
24. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
většině těhu je blbě maximálně do 3 měsíce.... :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Nestreaš 3v1 je už extrém. Už jsem jsem dala foto z prvního UTZ a tam to vypadá zřetelně na jedno u když to druhý je možná skovaný. Já jestě nezvracim ale pořád mám pocit, že budu. Dneska jsem nebyla schopná koupit ani maso z těch pachů se mi udělalo špatně a musela jsem odejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak byl květák :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
bebe tak aspon zdravá výživa :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bebe jo vsechno v poho s mamkou,hlavne ,ze dorazila z toho Amberg,kdyz uz tam vystoupila :grinning: :grinning: :grinning: hele kvetak taky dobrej,zdrava vyziva :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek