• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
a darce vlastně manža nechce :frowning2:
25. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandy, i mě je to líto.. Myslela jsem, že to klapne, když byl mrňosek takový bojovníček :frowning2: :frowning2: .. Třeba se ještě pokusíte, až tohle přebolí.. A co třeba adopce?? Nebylo by to pro manžu schůdnější, že by jste pak byli vůči miminku ve stejném vztahu..
Ahojky Dadu a Dajo.. Daji, 11 je fajn! Na zítra držím palce, ať jsou zprávy jen dobré!!!
25. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzi :wink: pilně cvičíte? :wink:
dajo jsem tě předtím uplně přehlídla :sweat_smile: tak to je pěkna urodička :grinning:
25. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado je to v pohovšak su maličká :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja tady hodinu brouzdam, a říkam si kdepak asi všechny jste :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nejsi sama hned jak jsme přijeli tak jsem k tomu sedla :grinning: :grinning: já už bez PC nemůžu být :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ne ty pravě nejsi vidět na fotce, tak proto jsem tě přehlídla :grinning: :grinning: hele jaky to bylo, myslím ten odběr?
25. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo šlo to akorát že jsme dlouho čekali než mě vzali.No sedla jsem na kozu :grinning: natáhly mě něco na nohy,anesteziološka mě píchla do žíle :confounded: a pak jsem hajala :grinning: a vzbidila jsem se na pokoji a normálně jsem se vzbudila a začala jsem brečet protože se mi zdál sen že mě řekli že vajucha zmizeli a bylo po IVF a já myslela že to bylo doopravdy než přišla embrioložka ta mě řekla že jich je 11 :grinning: potvůrky neutekli :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si trdlo :grinning: :grinning: :grinning: jak dlouho si hajala? :sunglasses:
25. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se k vám přidat?Dnes jsem byla na krvi po 1.IVF a nevyšlo to mam méněí než 5,00 a to jsem tomu tak věřila poradí mi někdo jak se tohle dá zvládnout?Ani na chvilku jsem si nepřipouštěla,že by to nevyšlo,ale bohužel teď jsem dostala tu obří facku a nevím jak a co bude dál.
25. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no řekli mě že budu chrápat tak 2 hodky,ale já asi za necelou hodku byla vyspaná :unamused:
25. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sexy, neboj u nas brzo zapomeneš a za chvilku pujdeš do druhyho :grinning: je mi lito že to nevyšlo ale s tím musíme tak trošku počítat každa :wink: jee koukam že jsi z Litoměřic :sweat_smile: muj dadouš jezdí do Lovosic makat :sweat_smile: to je kousek od vas , ne?
25. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja jsem hroznej spaáč tak to ja si tam podadam :grinning:
25. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se bojím abych nechrapala nebo neslintala :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sexy jo přidej a netrap se stím když to nevyšlo ted tak to vyjde příště ,ale mrzí mě to že tě to nevyšlo
25. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado já jsem taky spáč a vidíš nic ale byla tam se mnou paní a můžu Ti říct že teda chrápala :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ta musí mít na zimu vystaráno :grinning: :grinning: no a když jim to poslintáš :grinning: :grinning: tak to vemeš dom a vypereš no co
25. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic prat nebudu, takovy prachy to stojí a ještě jim budu prat, ne?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš úplnou pravdu :grinning: já jsem jim to tam taky nechala :grinning: :grinning: a nejlepší je že se vzbudíš a mezi nohama máš tlustou vložku :confounded: :astonished:
25. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovou tu komunistickou, ne? :grinning: :grinning: a bolí tě pupik? :sunglasses:
25. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ve finále jsem dostala pichanec do zadku :unamused: a každý ráno mě bude manža píchat do prdele :grinning: :grinning: doufám,že si pak sednu :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
au, teda my budem rozpíchany :frowning2:
25. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tlustá vatovka :grinning: :grinning: pupík nee jen podbřišek ale jen trošičku hlavně když vstanu a chodím jak sedím tam moc nee
25. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo manža říká že si konečně pořádně zapíchá :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
že baby musijou obsrat všechno :unamused:
25. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sed a nikam nechod :grinning:
25. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Mandy,drz se,je to rana jako krava,trva to ale clovek se s tim casem nejak smiri a dostane chut na dalsi boj,kdyz jste ted bojovali,tak najdete silu i spermijky do dalsiho boje.Moc vam to preju
25. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky medu,dado však tu pořád sedím :grinning:
25. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daji,gratuluji k uspesnemu sneseni tolika vajuch :grinning: :grinning: :grinning: to bude ted pichando kazdy den s manzou vid :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Dadousku,Barunko,Zuzanko,Leni,Bebe,Momani, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jeste sexynka je nova :grinning:
jen se pridej,takdy jsme parta blaznivek,nektere to maji uz za sebou,jine cekaji,Zuzanka uz ma klucicky a Bebe ceka mimi
25. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byla jsem ve meste,vedro jak v pr...i :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem propocena,otekla no humus
25. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek