IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
daja.w
25. kvě 2009
to jo já trpím a manža si užívá 😃 😃
daja.w
25. kvě 2009
jo mě to povídej já myslela než dojedem dom že se v autě uvařím :-S
medunaautor
25. kvě 2009
no jako normalne ne 😃 😃 😃 to by byl asi chlap rad,kdyby mu baba rekla,pojd me opichat,ten by bezel rychle a baba pak vysmata s injekci v ruce 😃 😃
daja.w
25. kvě 2009
no to by mu hned spadl úsměv 😃 😃
medunaautor
25. kvě 2009
to jo ale ta radost pred tim 😃 😃 😃
daja.w
25. kvě 2009
no já bych asi pukla smíchy 😃 😃 😃
daja.w
25. kvě 2009
tak už knám dorazila prasečí chřipka :-S 😃
sexyfraga
25. kvě 2009
Jsem ráda,že jste mě přibrali,já vím musí se to nějak zvládnout,ale na mě je to pořád tak nějak čerstvé.Hold jsem dala na ty kartářky a nechtěla si připustit,že to nevyjde.A teď jsem dostala tu facku ,kterou si musím připustit.Jaký vyšetření si mam ještě vyběhat před dalším IVF?
medunaautor
25. kvě 2009
sexy,ja myslim,ze nemusis uz nic,protoze vse uz mas,teda ja nic noveho uz nedalam a ted to bude muj 4 pokus.Hele ted je to hruza ale zivot jde dal a bolet to bude to vis,ze jo.Ale vrhnes se do dalsiho pokusu a zase budes verit a to je na tom to dobre 🙂
dadous
25. kvě 2009
ahoj medunko 😉 holky se omlouvam ale volal dadouš tak jsem musela 😃 😃
sexyfraga
25. kvě 2009
Medunko nemam imuno ani genetiku
dadous
25. kvě 2009
sexy a jekej jste měli problem?
sexyfraga
25. kvě 2009
nemam ovulaci v prosinci byla IUI a nevyšlo pak už jsem nezareagovala na injekce tak se šlo do IVF tady jsem měla 33 folikulů z toho 21 vajíček,ale přežili jen 2 takže nemam ani mrazáky nic.Takže to budu muset celý absolvovat znovu.Za jak dlouho můžu jít na další IVF?
medunaautor
25. kvě 2009
to ani mit nemusis,jako delaj to,ale ja osobne nic zjistit nechci,kdyby mi rekl neco blbeho ,tak pak co?kdybych mela vejcovody a mohla otehotnet prirozenou cestou,tak bych taky na genetiku a imuno nesla
medunaautor
25. kvě 2009
muzes za dva mesice znovu,ale lepsi je si dat 3 mesice pauzu,nechat telo trochu vydechnout
medunaautor
25. kvě 2009
Dadousku to je jasny,kdyz vola lasecni,jde vsechno stranou 😉 zase jsi do patku sama 😢
dadous
25. kvě 2009
no medu ja jsme taky v poho a hnal mě na genetiku =-)
medunaautor
25. kvě 2009
bebe je dnes na tom ultrazvuku,kolik jich tam teda ma 😉 jsem napnuta
sexyfraga
25. kvě 2009
Moje tělo vydejchávalo přes půl roku se nic nedělo.A to si můžu říct za jak dlouho chci jít na další IVF nebo mi to car stanový sám?Já chci rozhodně jít na imuno aby mi kdyžtak dali prednison a na genetiku z toho důvodů,že synovec je hluchý
dadous
25. kvě 2009
jo jsem ale už si zvykam 😃 ještě že vas tu holky mam 😃
no dajo kde seš? maš sedět na zadku ne 😃
medunaautor
25. kvě 2009
tak to jo,jak mate neco v rodine,je to lepsi.Udelej si termin a doktor te asi zaradi znova.
dadous
25. kvě 2009
medu ta maš pamatovaka 😃
medunaautor
25. kvě 2009
no Dadousku,ze vahas 😉 😉 Blondyna jsem ale obcas mi to svitne 😃 😃 😃
daja.w
25. kvě 2009
jo už jsu tu já papala měla jsem hrozitánskej hlad protože jsem nesměla nic jest a po cestě jsem měla jen bagetku 😃 😃 dado tak to zavaříš PC co? 😃 😃
medunaautor
25. kvě 2009
dnes ,orvana jak blondyna jak boruvkovej ker :-p :-p :-p
dadous
25. kvě 2009
sexy zavolej si do caru a jestli chcete nějaky vyšetření, tak než vam to všechno udělaj jsou dva měsíce fuč a mužete jit do toho znova 😉
medunaautor
25. kvě 2009
a jeje,tam melo byt orvana blondyna jak boruvkovej ker :-p
medunaautor
25. kvě 2009
jdu taky neco pojist,mam hlad jak herec 😃
dadous
25. kvě 2009
dajo přes tejden vždycky 😃 o víkendu je to horší to mě sem dadouš nepustí, pže ma abstak 😃
dadous
25. kvě 2009
mazej ty hérečko 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli