IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
25. kvě 2009

to jo já trpím a manža si užívá 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

jo mě to povídej já myslela než dojedem dom že se v autě uvařím 😖

meduna
autor
25. kvě 2009

no jako normalne ne 😀 😀 😀 to by byl asi chlap rad,kdyby mu baba rekla,pojd me opichat,ten by bezel rychle a baba pak vysmata s injekci v ruce 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

no to by mu hned spadl úsměv 😀 😀

meduna
autor
25. kvě 2009

to jo ale ta radost pred tim 😀 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

no já bych asi pukla smíchy 😀 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

tak už knám dorazila prasečí chřipka 😖 😀

sexyfraga
25. kvě 2009

Jsem ráda,že jste mě přibrali,já vím musí se to nějak zvládnout,ale na mě je to pořád tak nějak čerstvé.Hold jsem dala na ty kartářky a nechtěla si připustit,že to nevyjde.A teď jsem dostala tu facku ,kterou si musím připustit.Jaký vyšetření si mam ještě vyběhat před dalším IVF?

meduna
autor
25. kvě 2009

sexy,ja myslim,ze nemusis uz nic,protoze vse uz mas,teda ja nic noveho uz nedalam a ted to bude muj 4 pokus.Hele ted je to hruza ale zivot jde dal a bolet to bude to vis,ze jo.Ale vrhnes se do dalsiho pokusu a zase budes verit a to je na tom to dobre 🙂

dadous
25. kvě 2009

ahoj medunko 😉 holky se omlouvam ale volal dadouš tak jsem musela 😀 😀

sexyfraga
25. kvě 2009

Medunko nemam imuno ani genetiku

dadous
25. kvě 2009

sexy a jekej jste měli problem?

sexyfraga
25. kvě 2009

nemam ovulaci v prosinci byla IUI a nevyšlo pak už jsem nezareagovala na injekce tak se šlo do IVF tady jsem měla 33 folikulů z toho 21 vajíček,ale přežili jen 2 takže nemam ani mrazáky nic.Takže to budu muset celý absolvovat znovu.Za jak dlouho můžu jít na další IVF?

meduna
autor
25. kvě 2009

to ani mit nemusis,jako delaj to,ale ja osobne nic zjistit nechci,kdyby mi rekl neco blbeho ,tak pak co?kdybych mela vejcovody a mohla otehotnet prirozenou cestou,tak bych taky na genetiku a imuno nesla

meduna
autor
25. kvě 2009

muzes za dva mesice znovu,ale lepsi je si dat 3 mesice pauzu,nechat telo trochu vydechnout

meduna
autor
25. kvě 2009

Dadousku to je jasny,kdyz vola lasecni,jde vsechno stranou 😉 zase jsi do patku sama 😢

dadous
25. kvě 2009

no medu ja jsme taky v poho a hnal mě na genetiku 😕

meduna
autor
25. kvě 2009

bebe je dnes na tom ultrazvuku,kolik jich tam teda ma 😉 jsem napnuta

sexyfraga
25. kvě 2009

Moje tělo vydejchávalo přes půl roku se nic nedělo.A to si můžu říct za jak dlouho chci jít na další IVF nebo mi to car stanový sám?Já chci rozhodně jít na imuno aby mi kdyžtak dali prednison a na genetiku z toho důvodů,že synovec je hluchý

dadous
25. kvě 2009

jo jsem ale už si zvykam 😀 ještě že vas tu holky mam 😀
no dajo kde seš? maš sedět na zadku ne 😀

meduna
autor
25. kvě 2009

tak to jo,jak mate neco v rodine,je to lepsi.Udelej si termin a doktor te asi zaradi znova.

dadous
25. kvě 2009

medu ta maš pamatovaka 😀

meduna
autor
25. kvě 2009

no Dadousku,ze vahas 😉 😉 Blondyna jsem ale obcas mi to svitne 😀 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

jo už jsu tu já papala měla jsem hrozitánskej hlad protože jsem nesměla nic jest a po cestě jsem měla jen bagetku 😀 😀 dado tak to zavaříš PC co? 😀 😀

meduna
autor
25. kvě 2009

dnes ,orvana jak blondyna jak boruvkovej ker 😝 😝 😝

dadous
25. kvě 2009

sexy zavolej si do caru a jestli chcete nějaky vyšetření, tak než vam to všechno udělaj jsou dva měsíce fuč a mužete jit do toho znova 😉

meduna
autor
25. kvě 2009

a jeje,tam melo byt orvana blondyna jak boruvkovej ker 😝

meduna
autor
25. kvě 2009

jdu taky neco pojist,mam hlad jak herec 😀

dadous
25. kvě 2009

dajo přes tejden vždycky 😀 o víkendu je to horší to mě sem dadouš nepustí, pže ma abstak 😀

dadous
25. kvě 2009

mazej ty hérečko 😀 😀