• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj holky, uz tyden si vas tady po vecerech docitam a musim uznat, ze narozdil od jinych diskusi je tady suprove zivo :slight_smile: . muzu se k vam taky pridat? Jsem po KETu a cekam na vysledky ....
26. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo no koukam ze ta fotka je na prdlacku, budu muset vystrachat nekde nejakou novou :wink:
26. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tulik jo přidej ale jak vidím holky tu ještě nejsou :wink: ,ale určo dorazí :grinning: :grinning: to jo živo tu je denně :grinning: a kdy budeš testit? :wink:
26. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejdriv jsem si myslela ze to vydrzim do patku, ale prubnu to zitra ... to to bude sice teprve devatej den, ale kamoska si ho delala uz osmej a ukazalo ji to, tak uvidime :wink:
26. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím pěstičky já teprv čekám na ET a ten možná bude v pátek :slight_smile: no jdu se ještě slunit dokud můžu :grinning: tak zatím pa
26. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak vydržím... :wink:

Ahoj Tuliku :grinning:

Dajo, já kdybych mohla tak se sluním hned, běž toho užít, zítra má být pod mrakem...
26. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dělali vám před IVf genetiku?

Četla jsem na diskuzích, že někomu jo, nekomu ne.., tak nevím.
26. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru me nedelali, ani mi to nikdo nenabizel a ja byla tenkrat tak ze vseho zmatena, ze me to ani nenapadlo se na to zeptat ...
26. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě právě zaráží, že co CAR tak úplně jiný postupy...

A kam chodíš do Plzně?
26. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim do budejovic a jsem celkem spokojena az na male vyjimky ...
26. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co je nového? U nás na keliškách je další těhulka :dizzy_face:
konečně ledy prolomeny :wink:
26. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru já se ráda sluním já nemůžu být jak vápenka :grinning: :grinning: ted tu zas kukám manža přišel z práce tak dáváme kafu a pak zas hned jede pryč :cry: tak pak zas půjdu :grinning: :grinning: a ohledně té genetiky já teda nevím já na začátku byla celá ztoho paf ale asi mě ji nedělali :frowning2: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: krasny sluníčkovy den :slight_smile: jsem myslela že mě omejou, když jsem přišla domu :confused: karel totalně roztrhal židly u počítače, ten sedak :angry: nevím co mu houklo, nikdy nic nezničil :confused: však taky dostal :angry:
baru nam ji dělaly jen proto, že měl dadouš ten špatnej spermio :sweat_smile: mslím tu genetiku, jamyslím , že je nejlepší mít co nejvíc vyšetření :wink:
zdravím tulíka :wink:
dajo super :wink: at se drží :slight_smile: prckove :grinning:
leni včera jsi se tu moc neohřala :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadous no chudáček ale já bych asi reagovala stejně :wink:
26. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tan věděl moc dobře co provedl, pže jen jsem otevřela dveře do kuchyně, tak byl v pr...i :grinning: šmejd jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak tobě se to pěkně blíží :slight_smile: se maš, že už budeš mít prcky u sebe :wink:
26. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado už aby to bylo nemůžu se dočkat :slight_smile: tak to je jasný že zdrhl bo věděl co bude následovat :grinning:
26. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsu zas bez manža tak já se jdu zas slunit ještě chvilku :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus krasavice :slight_smile:
hele normálně ráno jsem už trochu začala špinit....docela brzy, co?

tady už je na obloze šedo :confounded:
26. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus mandy, prej v německu už prší :confused:
26. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau holky,stare i nove :wink: dadousku,to je msta,asi si Karel po ocku vcera cetl.ze mu nedoprejes pichu s fenkou a musi brousit medveda a jeste jsi nam to psala,tak se rozhodl,ze ti ukaze co proto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne Dadousku neprsi,je vedro ale vecer ma trosku prset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Mandy,tak to jo a ty jsi uz vysadila vsechny sracky
26. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medunko, no to říkal dadouš že hned za hranicema už kapka :grinning: no s karlem se dneska nebavím :angry: ani nevím kde je :sweat_smile: se radši uklidil :grinning:
26. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vis,je nervni bez pichu,musi to nekde vypustit,tak rve zidle :grinning: :grinning: jako bacha na nej :grinning:
26. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dajo,tak to je super tolik embrousku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ted ti to uz utece do patku a sup k tobe :wink:
26. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tulik super fotka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už jsem tu to je hrozný vedro :slight_smile: už jsem tam nemohla ležet :grinning:
dado a načem ted vlastně sedíš :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele aby mě třeba ve spanku nesežral :confused: :confused: dneska jste nešli s mamčou na pivko?
26. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Dajo a velká gratulace, to bude určo i něco do mrazáku :slight_smile:

jo jo, vysadila, H. říkal, ať to vysadím....
26. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy děkuji a určo dáme do mrazáku pokud vydrží prckové :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek