IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

tulik1
26. kvě 2009

ahoj holky, uz tyden si vas tady po vecerech docitam a musim uznat, ze narozdil od jinych diskusi je tady suprove zivo 🙂 . muzu se k vam taky pridat? Jsem po KETu a cekam na vysledky ....

tulik1
26. kvě 2009

ty jo no koukam ze ta fotka je na prdlacku, budu muset vystrachat nekde nejakou novou 😉

daja.w
26. kvě 2009

Ahoj tulik jo přidej ale jak vidím holky tu ještě nejsou 😉 ,ale určo dorazí 😀 😀 to jo živo tu je denně 😀 a kdy budeš testit? 😉

tulik1
26. kvě 2009

no nejdriv jsem si myslela ze to vydrzim do patku, ale prubnu to zitra ... to to bude sice teprve devatej den, ale kamoska si ho delala uz osmej a ukazalo ji to, tak uvidime 😉

daja.w
26. kvě 2009

tak držím pěstičky já teprv čekám na ET a ten možná bude v pátek 🙂 no jdu se ještě slunit dokud můžu 😀 tak zatím pa

barunka0208
26. kvě 2009

Leni, tak vydržím... 😉

Ahoj Tuliku 😀

Dajo, já kdybych mohla tak se sluním hned, běž toho užít, zítra má být pod mrakem...

barunka0208
26. kvě 2009

Holky, dělali vám před IVf genetiku?

Četla jsem na diskuzích, že někomu jo, nekomu ne.., tak nevím.

tulik1
26. kvě 2009

baru me nedelali, ani mi to nikdo nenabizel a ja byla tenkrat tak ze vseho zmatena, ze me to ani nenapadlo se na to zeptat ...

barunka0208
26. kvě 2009

No mě právě zaráží, že co CAR tak úplně jiný postupy...

A kam chodíš do Plzně?

tulik1
26. kvě 2009

ja chodim do budejovic a jsem celkem spokojena az na male vyjimky ...

kat77
26. kvě 2009

Ahojky holky, tak co je nového? U nás na keliškách je další těhulka 😵
konečně ledy prolomeny 😉

daja.w
26. kvě 2009

Baru já se ráda sluním já nemůžu být jak vápenka 😀 😀 ted tu zas kukám manža přišel z práce tak dáváme kafu a pak zas hned jede pryč 😢 tak pak zas půjdu 😀 😀 a ohledně té genetiky já teda nevím já na začátku byla celá ztoho paf ale asi mě ji nedělali ☹ 😀 😀

dadous
26. kvě 2009

ahoj holky 😉 krasny sluníčkovy den 🙂 jsem myslela že mě omejou, když jsem přišla domu 😕 karel totalně roztrhal židly u počítače, ten sedak 😠 nevím co mu houklo, nikdy nic nezničil 😕 však taky dostal 😠
baru nam ji dělaly jen proto, že měl dadouš ten špatnej spermio 😅 mslím tu genetiku, jamyslím , že je nejlepší mít co nejvíc vyšetření 😉
zdravím tulíka 😉
dajo super 😉 at se drží 🙂 prckove 😀
leni včera jsi se tu moc neohřala 🙂

daja.w
26. kvě 2009

Ahoj dadous no chudáček ale já bych asi reagovala stejně 😉

dadous
26. kvě 2009

jako tan věděl moc dobře co provedl, pže jen jsem otevřela dveře do kuchyně, tak byl v pr...i 😀 šmejd jeden 😝
tak tobě se to pěkně blíží 🙂 se maš, že už budeš mít prcky u sebe 😉

daja.w
26. kvě 2009

dado už aby to bylo nemůžu se dočkat 🙂 tak to je jasný že zdrhl bo věděl co bude následovat 😀

daja.w
26. kvě 2009

tak už jsu zas bez manža tak já se jdu zas slunit ještě chvilku 🙂

mandarinka
26. kvě 2009

čus krasavice 🙂
hele normálně ráno jsem už trochu začala špinit....docela brzy, co?

tady už je na obloze šedo 😖

dadous
26. kvě 2009

čus mandy, prej v německu už prší 😕

meduna
autor
26. kvě 2009

cau holky,stare i nove 😉 dadousku,to je msta,asi si Karel po ocku vcera cetl.ze mu nedoprejes pichu s fenkou a musi brousit medveda a jeste jsi nam to psala,tak se rozhodl,ze ti ukaze co proto 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
26. kvě 2009

ne Dadousku neprsi,je vedro ale vecer ma trosku prset 😝

meduna
autor
26. kvě 2009

ahoj Mandy,tak to jo a ty jsi uz vysadila vsechny sracky

dadous
26. kvě 2009

ahoj medunko, no to říkal dadouš že hned za hranicema už kapka 😀 no s karlem se dneska nebavím 😠 ani nevím kde je 😅 se radši uklidil 😀

meduna
autor
26. kvě 2009

to vis,je nervni bez pichu,musi to nekde vypustit,tak rve zidle 😀 😀 jako bacha na nej 😀

meduna
autor
26. kvě 2009

dajo,tak to je super tolik embrousku 🙂 🙂 🙂 🙂 ted ti to uz utece do patku a sup k tobe 😉

meduna
autor
26. kvě 2009

tulik super fotka 😀 😀 😀 😀

daja.w
26. kvě 2009

Ahoj holky tak už jsem tu to je hrozný vedro 🙂 už jsem tam nemohla ležet 😀
dado a načem ted vlastně sedíš 😎 😀 😀 😀

dadous
26. kvě 2009

hele aby mě třeba ve spanku nesežral 😕 😕 dneska jste nešli s mamčou na pivko?

mandarinka
26. kvě 2009

jo Dajo a velká gratulace, to bude určo i něco do mrazáku 🙂

jo jo, vysadila, H. říkal, ať to vysadím....

daja.w
26. kvě 2009

mandy děkuji a určo dáme do mrazáku pokud vydrží prckové 🙂