• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no v hospede kdyz jsem delala,tam duchodci nechodili ale to co tam bylo stacilo taky :grinning:
27. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ju Bebe ,tak to je parada,tam si nahrabes hadriku :wink: tak tam to jde,nic netahas a neni to hrozny,akorat na nohou jsi cely den
27. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
bebe ono taky zaleží jak to kdo snaší :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jak Bebe psala,tak ted uz ne moc dobre :grinning:
27. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
O štamgastech z hospody ani nemluv :slight_smile: já tam teda měla samí páprdy. Zato v létě když přijeli kolaři jo to bylo jiný kafe :grinning: :sweat_smile:
to ja mam plno haderek ještě po Lukinovi :sweat_smile: , jsem zvědava jestli to bude po tolika letech ještě použitelny :grinning:
jo kolaři?? :sweat_smile: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to vis,ze bude Dadousku,vyvaris to ,vyzehlis a mas.Tomu se nic nemuze stat,mozna gumicky u neceho ,ze budou spuchrele :grinning:
27. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a ja tam mela same ozrale tlamy
27. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Na nohy to je náročný ale i na nervy. Dělám na Smíchově a tam je samej feťák a dost i cikáni. Občas je to na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem dělala celý den a ještě zítra taky už aby byl pátek to mám volníčko :grinning:
27. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no jen aby v tom nebyly moli :grinning: ty krabice furt putujou po nějaky půdách :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
bebe fetaci a cikani jsou všude :unamused:
27. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to je taky fakt,preci jenom je to uz nejakej patek co jsi ty vecicky pouzivala :wink:
27. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to jo,me chodili taky do hospody,ja se jich bala a kurvy taky,to byla sebranka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dado a je pubertak,nebo uz to ma za sebou Luky
27. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no já už mám taky hadříky mě zásobuje sestra a to ještě nic nečekám prozatím :wink:
27. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
medu asi se zas do ní vrací :grinning: někdy je na přesdržku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja nemam nic a nikdy jsem nemela,treba se mi neci libi ale strachy to nekoupim,urvalo by mi to srdce
27. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Vůbec tohle je hrozná pakáž. Jednou se kolegyně málem píchla o jehu v kabince. Feťák si tam šel šlehnout a jaksi jí tam zapomněl. Kolgyně byla na mrtvici :angry:
27. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
asi te Dado neumim vubec predstavit jako prisnou mamu,ty musis byt spis kamoska s Lukym ne?
27. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no medu takže by sis měla něco pořídit, třeba by se to zrovínka povedlo :grinning:
autor
Bebe to je mazec,protoze jeste mohla necjakou sracku chytit,fuj ja bych tu pakaz vystrilela :angry:
Medu já jsem si taky ještě nic nekoupila mám taky hrozný strach. Sice už mám pár hadříků na straně ale mám je v práci.
Dadoušku já má bráchu kterýmu je 21let a pubertu má skoro pořád a na přesdržku je fůr. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne ne Dadousku,me staci kdyz kupuji pro kamosky a pak jsem zalezla v loznici a davam to na postel cumim na to a snim u toho az zacnu brecet,ja bych to doma nemohla mit.Az, a jestli ,tak pak teprve :wink:
27. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
medu, řvu na něj jak kravka a on mě ma v paži :sweat_smile: asi mě bere jako kamošku :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
moje tchýně pořád nám chtěla dávat prachy na IVF, tak jestli se povede, nechám jí nakoupit výbavičku :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja bych taky kupovala az tak od 4 mesice,nevim proc ale rika se to,ze az od 4
27. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no Dadousku vzupomen na sebe v jeho veku,to si mama mohla vyrvat hlasivky a ja nic :grinning: koukala jsem na ni a myslela jsem si,ty vole tohle nemuze byt moje mama,ta je tak blba :confused: a ona jako by mi cetla myslenky a rika mi,to jsem ted dostala men od tebe co v duchu a ja neeeee,no a uz jsem se musela smat,protoze ona mi rika,ja jsem si to taky o me mame rikala :grinning:
27. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ta dnešní mladež je hrozna :angry: proboha jak jsme je to vychovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to chci ještě jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to moje tchyne by me objednala penal,kdyby vedela ,ze jsem byla na IVF :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek