• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
prace s lidma je nejhorsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo to znám :angry:
27. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu kde jsi co četla? dej odkaz
27. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvůli spermoňům, že jsou špatný
27. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pockej musim to najit je to kapanek starsi
27. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, tak jsem konečně doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem jela do města, něco si oběhat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady u nas spadlo par kapek :unamused: a ja se tak těšila na bouřku :angry:
zdravím všechny a vítam ob :wink:
jo, k ty dírce jak jste psaly, se říka že , chlap kterej pícha ženskou do zadku je napul buzna :grinning: fuj to jsem napsala ale ošklivě :confused:
27. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co ty Dajo delas?mozna jsi to uz psala pri vyslechu :sunglasses: ale ja jsem si nedelala zapisky :confused: to mi Dadous da co proto a to mam byt ten zlej polda :sunglasses:
27. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu , myslím že nam to daja neříkala :sunglasses:
27. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Dadousku a ja uz mela strach a chtela jsem vyrazit do terenu s majakem ,kde jako jsi,myslela jsem,ze te to vcera odneslo.Ale vyhlasuji SOS po Koblizce :confused: :confused: :confused:
Fuj ale ,ze to tak ty chlapi bere ta dvojka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak je pul naroda buzen asi
27. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu na to peč, hlavní je, jak jsi spokojená Ty, ne?
27. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadous tak máš dobrýho pamatováka no medu asi nee :grinning: :grinning: já to neříkala ale dělávala jsem v obchodě no děs hlavně z důchodcama ti kteří maj nejvíc času spichaly :grinning: a pak ve fabrice jenže snižovaly stavy tak propustily 65 lidí a já mezi nima tak jsu na UP ale jinak marodím :grinning: tak snad už to bude vše k tomu výslechu :sunglasses: nebo jsem na něco zapoměla :confounded: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dámy :slight_smile: konečně jsem dorazila domů z kolbenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jdu se k vám odreagovat :slight_smile: Prckové mi dneska dali zabrat celý den je mi šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Romča mi udělal zelňačku tu já tuze ráda ale je mi tak blbě od žaludku, že nemám ani chuť. A jak jste to přežili v rachotě vy? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj budouci mamino :wink: jo docela v poho,jak ostatni nevim

Mandy ja vim
27. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bebe tak prcci se hlásí že jsou :wink: a zelnačka mňam.Jo já doma jsem to přežila :grinning:
27. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe, ty chodíš do prace? :confused:
medu tady fakt ani nezahřmělo :frowning2:
dajo to jsem asi měla slabou chvilku :grinning:
27. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis duchodci to je mazec,chodila jsem pomahat kamosce do kramu a tam jsem se je naucila nenavidet :angry:
27. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale uz se na praci vybodni a pekne bud doma v poho Bebe
27. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo důchodci já bych mohla vyprávět a nejlepší je sněma se dohadovat to je pak mazec jinak mě obchod bavil
27. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadous,tady hrmelo tak u me v brise,mela jsem prujem pri pomysleni ,ze jdu do prace :grinning:
27. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo jo kdoví co si zas kde sežrala :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
casu tri prdele ale musej byt vsude prvni :unamused: a jak se prali u slev :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nevim,zeru prubezne furt :grinning:
27. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s těma duchodcema :confounded: pravidelně navštěvuju babičku, takže duchodce taky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky medunko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je duchodcu hrozne moc,ja kdyz jedu tramvaji tak mam depky kdyz to kolem sebe vidim,kolikrat mam hruzu,ze to je jeji,nebo jeho posledni cesta
27. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo slevy a hlavně když to mělo být slevněný a nebylo :grinning: :grinning: a taky když jsemotvírala o minutku později to měli řečí kreténi ti byly zralý na ranu :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byla jsem tady v pecovatelaku v jednom z mnoha a to byl mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak osahavali housky a rohliky :grinning: ty to meli vymakany,hned poznali,ze uz jsou od vcera :grinning: a to jsou slepi a hluchy :grinning:
27. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dělám v sekáči takže jsem u zudroje věciček na prcky :grinning: Tak si udělám výbavičku a pak se na to vykašlu. Dadoušku já jsem při prvním IVF byla domacelý tři neděle Při druhym IVF jsem byla doma povinný tři dny při třetim IVF dva dny a teď při posledním mi udělali v pondělí transfér a v úterý jsem šla do práce. Nevěřila jsem tomu že to vyjde tak jsem na nějakou nschopenku prděla :slight_smile: a podívej... :slight_smile: Uvidim co mi řeknou příště v Pronatalu a když na mně pohrozí tak budu doma. Ideální dovolená na léto :grinning:
27. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek