• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Baru já mám neprůchodný vejcovody a ted mi řekli že mě odumíraj vaječníky :confounded: zato manža je v plné síle :grinning:
27. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem, že je lepší laparku mít před IVF, kvůli nějaké voděve vejcovodech či co :astonished: , že pak může dělat neplechu :frowning2:
27. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no drivavejc to byl asi standardni postup,delal mi to do dneska nevim co to bylo,to taky dvakrat,musela jsem prijet a mit MS prvni den,to uz byl humac dost velkej a pak me bral nejake vzorky z delohy,trvalo to asi tak 5 minut ale hruza,vubec nevim co to jako bylo za vysetreni a to mi delal taky dvakrat.Ty profuky,me taky byli k hovnu,no jo ale muselo to byt :angry: mela jsem je cele srostle a vajecniky taky srostle,tak mi je narizl do krize :grinning: tak tam mam krize :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dajo, a jak na to přišli???

U nás je taky budoucí manža v plné síle :grinning:
27. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak odumiraji vajecniky,jak na to prisli???????vzdyt jsi mela tolik vajuch :confused:
27. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím ale asi jo vždyt to je zákrok já nani byla před 3 lety to jsem vlastně zjistila že já nemůžu mít normální cestou děti ato jsme se s manža pokoušeli už 3 roky před laparkou to jsme ještě nevěděli že to tak nepůjde a díky tomu i že jsem změnila gynekologa když jsem byla u toho druhýho a řekla jsem mu že chi vyšetření jestli můžu mít vůbec děti tak mě dal menstruační kalendář :confounded: :astonished: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu, máme to my ženský zážitky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ty vizity vid?

To pamatuji, jsem byla v šestnácti v nemocnici s cystou, povinně jsme všechny musely roztáhnou nohy
a těch pět lidí koukalo, byl to takovej zážitek, že do dnes si ho pamatuji... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no řekli mě to v Unice že prý jsem měla nízkou hladinu čehosi a že i proto mě tak pomalu rostly vajucha a proto mě zvyšovaly ty dávky injecí a další prášky no sama tomu přesně nerozumím ale řekli mi kdybychom na IVF šli až příští rok tak by se to nemuselo vůbec zadařit :cry:
27. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen vím, že jsem měla ějaké blbé hormony jeden moc vysoký druhý nízký a že to jej známka nějakých vyhasínajících vaječníků.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já říkám manžovi pořád že ženský obserou všechno a že chlap si udělá dobře a jeto :grinning:
27. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budme rádi že ti naši chlapi tam jdou, protože má známou a ten její řekl, že ho tam nikdo nedostane :angry:, sobec jeden....

Holky, odcházím, budoucí manžzel se mi vrací domů :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baru ahoj.
To ja jsem z toho jelen,me to taky zralo jako kdyby nezralo :angry: kdyz jsem byla na IVFku poprve,tak jsem mela 10 vajuch ale co ja vim,zda byli vsechny ok?to bylo pred 14 lety,podruhe jsem mela jen 4 a ted taky a to horko tezko,pral to do me,ze by to i vola zabilo :grinning: taky davky jako krava,muzu byt rada,ze mi nenarostl z tolika hormonu plnovous :grinning:
27. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale co neni muze byt,tak aby mi nenarostl jeste treba :confused:
27. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsu moc ráda někteří jsou fakt sobci a to se jmenuje předčasné ovariální selhání vaječníků nebo tak nějak
27. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu v dnešní době je vše možné :grinning:
27. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,ja jsem se ptala,proc jich mam tak malo a rekl mi,ze to uz je dane od narozeni :angry: a hormony prej ok,jenze co ja vim,zda by mi taky vsechno rekli?treba jim jde taky o prachy,jen pekne prijd a plat,jestli to nevyjde nam je to sumafuk,hlavne,ze mame cocku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo a to nas ceka jeste prechod :grinning:
27. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě řekli že to mám vrozený a plus že kouřím že to taky ktemu pomohlo :confounded: no to je jasný všechno je jen o penězích však mi budemchdáci a né oni
27. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to říkám baba obsere všechno :frowning2:
27. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no oni jak uz nevedi co a jak dal,tak svadej vse na koureni a sami hulej jak tovarni kominy :grinning:
27. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je pravda,oni chudy nebudou :unamused:
27. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je stejnak jedno kouříš umřeš nekouříš taky umřeš a tělo má jít do hrobu zhuntovaný :grinning:
27. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to rikam furt,kdyz to reknu tchan se muze zesrat :grinning: NEKURAK :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako ted jsem cetla o institutu v Plzni a mam sok,nejak se tam divciny nevyjadrujou dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám moje máti je teda odnaučenej kuřák a to je teprv děs :grinning: a copak tak hrozný ho tam píšou?
27. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidítě a nám řekl doktor na rovinu, že vůbec neví, jestli máme podstoupit druhý IVF, že si myslí, že to stejně bude na pytel....a taky z toho maj prachy....
27. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
docela brutus,ze je to tam k hovnu atd,jenze ja jsem o tom premyslela,ono at prechazis kam prechazis vsude je neco a ze to treba neklapne,to je proste tak,je to zasah do tela.
27. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Mandy,tak to zase ocenuji,to rekl doktor House :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a je to proc,kvuli tem spermoskum?
27. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo všude je něco nevybereš si my teda jezdíme do toho Brna do Unicy a jsu zpokojená ale taky jsem četla od někeho výčitky to je za vším někomu to padne a druhýmu zas nee
27. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si taky myslim,vis jak to je s kazdym aby mluvil doktor jinak,protoze jednomu se to co rika zda normalni a dalsi se citi urazenej
27. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek