IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. kvě 2009

no v hospede kdyz jsem delala,tam duchodci nechodili ale to co tam bylo stacilo taky 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

ju Bebe ,tak to je parada,tam si nahrabes hadriku 😉 tak tam to jde,nic netahas a neni to hrozny,akorat na nohou jsi cely den

dadous
27. kvě 2009

bebe ono taky zaleží jak to kdo snaší 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

no jak Bebe psala,tak ted uz ne moc dobre 😀

bebe127
27. kvě 2009

O štamgastech z hospody ani nemluv 🙂 já tam teda měla samí páprdy. Zato v létě když přijeli kolaři jo to bylo jiný kafe 😀 😅

dadous
27. kvě 2009

to ja mam plno haderek ještě po Lukinovi 😅 , jsem zvědava jestli to bude po tolika letech ještě použitelny 😀

dadous
27. kvě 2009

jo kolaři?? 😅 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

to vis,ze bude Dadousku,vyvaris to ,vyzehlis a mas.Tomu se nic nemuze stat,mozna gumicky u neceho ,ze budou spuchrele 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

a ja tam mela same ozrale tlamy

bebe127
27. kvě 2009

Na nohy to je náročný ale i na nervy. Dělám na Smíchově a tam je samej feťák a dost i cikáni. Občas je to na palici 😝 Dneska jsem dělala celý den a ještě zítra taky už aby byl pátek to mám volníčko 😀

dadous
27. kvě 2009

no jen aby v tom nebyly moli 😀 ty krabice furt putujou po nějaky půdách 😀 😀

dadous
27. kvě 2009

bebe fetaci a cikani jsou všude 😒

meduna
autor
27. kvě 2009

no to je taky fakt,preci jenom je to uz nejakej patek co jsi ty vecicky pouzivala 😉

meduna
autor
27. kvě 2009

to jo,me chodili taky do hospody,ja se jich bala a kurvy taky,to byla sebranka 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

Dado a je pubertak,nebo uz to ma za sebou Luky

daja.w
27. kvě 2009

no já už mám taky hadříky mě zásobuje sestra a to ještě nic nečekám prozatím 😉

dadous
27. kvě 2009

medu asi se zas do ní vrací 😀 někdy je na přesdržku 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

ja nemam nic a nikdy jsem nemela,treba se mi neci libi ale strachy to nekoupim,urvalo by mi to srdce

bebe127
27. kvě 2009

Vůbec tohle je hrozná pakáž. Jednou se kolegyně málem píchla o jehu v kabince. Feťák si tam šel šlehnout a jaksi jí tam zapomněl. Kolgyně byla na mrtvici 😠

meduna
autor
27. kvě 2009

asi te Dado neumim vubec predstavit jako prisnou mamu,ty musis byt spis kamoska s Lukym ne?

dadous
27. kvě 2009

no medu takže by sis měla něco pořídit, třeba by se to zrovínka povedlo 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

Bebe to je mazec,protoze jeste mohla necjakou sracku chytit,fuj ja bych tu pakaz vystrilela 😠

bebe127
27. kvě 2009

Medu já jsem si taky ještě nic nekoupila mám taky hrozný strach. Sice už mám pár hadříků na straně ale mám je v práci.
Dadoušku já má bráchu kterýmu je 21let a pubertu má skoro pořád a na přesdržku je fůr. 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

ne ne Dadousku,me staci kdyz kupuji pro kamosky a pak jsem zalezla v loznici a davam to na postel cumim na to a snim u toho az zacnu brecet,ja bych to doma nemohla mit.Az, a jestli ,tak pak teprve 😉

dadous
27. kvě 2009

medu, řvu na něj jak kravka a on mě ma v paži 😅 asi mě bere jako kamošku 😀 😀 😀

mandarinka
27. kvě 2009

moje tchýně pořád nám chtěla dávat prachy na IVF, tak jestli se povede, nechám jí nakoupit výbavičku 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

ja bych taky kupovala az tak od 4 mesice,nevim proc ale rika se to,ze az od 4

meduna
autor
27. kvě 2009

no Dadousku vzupomen na sebe v jeho veku,to si mama mohla vyrvat hlasivky a ja nic 😀 koukala jsem na ni a myslela jsem si,ty vole tohle nemuze byt moje mama,ta je tak blba 😕 a ona jako by mi cetla myslenky a rika mi,to jsem ted dostala men od tebe co v duchu a ja neeeee,no a uz jsem se musela smat,protoze ona mi rika,ja jsem si to taky o me mame rikala 😀

dadous
27. kvě 2009

ta dnešní mladež je hrozna 😠 proboha jak jsme je to vychovaly 😝 a to chci ještě jedno 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

to moje tchyne by me objednala penal,kdyby vedela ,ze jsem byla na IVF 😀 😀 😀