IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
28. kvě 2009
😃 😃 😃 ty maš taky jorina ne? ty smrděj ukrutně :-p
lenkacar
28. kvě 2009
jojo sere jako amina :-p
lenkacar
28. kvě 2009
nevim co to mělo bejt ,aler bylo nasráno na wc ,nevim jestli je tak chytrej že chce na záchod a nebo tak blbej že nedojde ven
daja.w
28. kvě 2009
no holky chvilku tu nejsu a zas se tu řeší řitě 😃 😃 já večeřela měla jsem hlad 🙂
lenkacar
28. kvě 2009
a to má ještě bedýnku s kočkolitem ..pro stav nouze
lenkacar
28. kvě 2009
daji ,ale psí 😃 😃 😃 😃 ty se nepočítaj
dadous
28. kvě 2009
a chodí na ni? jsme to taky zkoušely a ano boh :-p
lenkacar
28. kvě 2009
tak mizim kočky manža je vyspršenej,ted si jde vyhulit chobot a pak asi sedne k pc ,tim mě trestá ..že nejde spát
daja.w
28. kvě 2009
no tady už se fakt řeší všechno 😃 😃 ale to se musí 😉 🙂
lenkacar
28. kvě 2009
jo chodí ,ale někda to hodí mimo
dadous
28. kvě 2009
tak vypni pojistky 😃
lenkacar
28. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃
lenkacar
28. kvě 2009
tak pa holky a moc neplkejte to se fakty nedá dočítat
daja.w
28. kvě 2009
to se má že si vyhulí chobot 😃 😃 😃 😃 😃 😃 se počurám smíchy 😃 😃
dadous
28. kvě 2009
dajo zejtra budou na pořadu dne embria, a budeš mít hlavní slovo 😃
daja.w
28. kvě 2009
Leni tak dobrou a krásný sníky 🙂 pa pa
daja.w
28. kvě 2009
jo a abych to zvládla 😃 😃 řeknu něco blbě a pak se budete divit že to tak nebylo 😃 😃
dadous
28. kvě 2009
zas mam zabržděnej net ]-( asi vítr :-|
dadous
28. kvě 2009
no to si musíš nechat zaležet =-) jinak budeš mít problem :-N musíme to jít pochcat ]-( zas tady stepuje
daja.w
28. kvě 2009
tady to teda taky před chvilkou foukalo myslela jsem že nám to dfoukne celej barák ale prozatím drží 😉 😃 😃
daja.w
28. kvě 2009
jo jo tak běžte každý máte svůj koutek? 😉 😃
daja.w
28. kvě 2009
jo a tak si teda vemu sebou notýsek a všechen postup budu zapisovat 😃 ať to nespletu ]-( 😃
dadous
28. kvě 2009
ta jo tam, je chcanec, to hodil jen tak ze schodu a dal nechtěl jít =-) no jo je to šlechtic 😃 😃 ser na notysek , zapni diktafon a bude 😃
daja.w
28. kvě 2009
no vidíš to mě nenapadlo 😃 chytrá to hlavička 😃 bych se asi upsala 😃 no ještě by chudáček zmokl 😃 vodu nerad co
dadous
28. kvě 2009
ne e je rozcapenej, no je to gaučák 😃 zejtra mě čeka velkej uklid ale jak dojdu z kolbeny tak hned na koně a doufam že už to tady bude popsany, teda jen když ti bude dobře
daja.w
28. kvě 2009
jo tak zítra stopro pisnu tak pááá jdu hajat a psychicky se připravit páááá zítra
dadous
28. kvě 2009
jasně mazej, zejtra maš velkej den, budu na teba rano myslet 😉 dobrou |-|
daja.w
28. kvě 2009
Tak jsem tu ještě kukla hodila jsem sprchu a nějak jsem se probrala dado děkuji moc máme to na 8.30 aby jsi věděla 😉 😃 tak ještě puknu a uvidím jestli půjdu hajat hned 😉 😃
medunaautor
28. kvě 2009
holky tak ja jen jukla a zitra zase juknu,Daji at to pekne klapne,Leni vraz mu tam pivni zatku 😃 😃 preju vsem dobrou noc a Dadousku tobe posledni samotnou 😞 ,zitra uz ti prijede Dada,tak to bude tulirna 😉
daja.w
29. kvě 2009
Přeji krásné ráno a plného úsměvu 🙂 tak už je to tu zachvilku jedem 😉 tak holkydnes naposled v práci huráá máte pátek 😃 tak se mějte a pak se ozvu 😉 🙂 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli