• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
daji tak at je daj kam maj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlásím že už to máme zasebou :wink: :slight_smile: a ted čekat do 14.6 na testík no kdo to má vydžet :grinning: :grinning:

Tak pro dadu no tu sukni jsem si radši vzala ale do tašky a ještě že :slight_smile: šli jsme na pokoj tam šup do sukně a pak na sál lehneš na kozu manža s tebou teda on si sedne vedle tebe nee na kozu :grinning: :grinning: pak do tebe strčí prý jakýsi zrcátka :sweat_smile: a pak tě šupne prcky :slight_smile: pak to stebou vše probere :grinning: a pak tam ležíš ještě cca 15min. pak na pokoj tak sestřička ti vysvětlí prášky a kdy testita co a jak no a pak cca máš čekat na chodbě a pak můžeš odfrčet dom :grinning: :grinning: :grinning:

No a nám zůstaly dva prcci a 4 byly 9buněčný a prý horší kvality tak nám ani nedoporučily je zamrazit :confounded: no to jsu zvědavá jak já to vydržímdo toho 14 :grinning: :grinning: :grinning: No ted frčíme na oběd a pak na nákup tak odpoledne se tu sejdem zatím pááááá :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi u toiho měla manžu?
29. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik jich máš u sebe?
29. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo by se ty horší kvalitáci chytli já tomu věřim fakt
29. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo u nás to dělaj jinak
29. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam manža neni,sestra mačká na břicho ,embriolog to přinese v tý trubici a radí se nad tebou jestli už je tam nebo ne ,šmejdí ti v břiše a pak to jde embriolog zkontrolovat a hlásí že je to čistý a teprve to vyndaj a hodinu ležíš z nohama nahoře na pokoji
29. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dajiii tak držím pěsičky aby se kulišci co nejlépe zavrtali.

Holky teda jak to tak čtu tak se mám na co těšit. Teda Leni hlavně u Vás. Musí být mazec poslouchat jak se rádí atd. Jééé já to asi moc prožívá. a ještě ke všemu jsem dneska z toho všeho co do sebe láduju dostala průjem :frowning2: ( teda menší). Tak zatím papa já zase utíkám. Tentokrát ne na WC ale opět na schůzku. pááááá
JO a čekám na ty otázky :wink:
29. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi to už nenaskočilo..... :angry: , tak se hlásím až dneska...

Jsem ještě v práci, ale už to mám za pár :grinning:

Dajo, držím moc pěstičky a je prima, že jsi nám popsala postup jak to tam probíhá :wink:

mě zatím v trubici dávali spermouše při IUI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky moje, :wink:
dajo no krasně jsi to popsala, takže ted bude asi to nejhorší čekaní, ale tady ti to s nama rychle uteče a za chvily nam budeš hlasit // :grinning: hele a 14.6 je dobrej datum, karel ma narozeniny :grinning: takže to dopadne :wink: anééé že budeš testovat dřív, pěkně počkaš a až budem všichni na koňoj tak to teprv pujdeš pochcat :grinning:
barunko, mě to dneska teda taky chodí děsně pomalu, takže jdu se proběhnout po bytě s vysavačem pak s hadrou a snad to pak bude rychlejší :wink:
ob :sunglasses: vyška, vaha, věk a hlavně fotku, stačí ze předu :sunglasses: z leva a z prava nemusíš :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, tak se mi po vás už stýskalo. Snad jste na mě nezapoměly :wink:
29. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holki tak už jsem tu a napapaná a už máme i nakoupeno :grinning: jinak všem děkuji :wink:
Leni mě tam nemačkali břicho a nešmejdil ani jsem to pořádně necítila a manža seděl vedle mě a mám 2 prcky :wink: :slight_smile:
dado já stou mojí povahou budu mít teda co dělat abych to vydržela do toho 14ctýho :grinning: :grinning: no to je jasný že mě to s váma uteče já jsu moc ráda že jsem tu :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koblizku, co je s tebou :confused: už jsme chtěli vyhlasit patraní s medunkou :sweat_smile:
:confused: dajo :confused: vydrž to do toho 14tyho :confused: prosím :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky vam jde koník tak pomalu?
29. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado a ty by jsi vydržela ???? :sweat_smile: :grinning: ale tak když má Kája narozky tak já se pokusím :wink: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee mě jde docela rychle normál
29. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy, koukněte mi do alba, jsem dneska vyráběla manžovi dort :slight_smile:
29. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadoušku, byla jsem teď 214 dní ve špitále - hyperstimulační syndrom. Mimíska se teda nekonaly :frowning2:
29. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né 214 ale 14, ještě jsem nějaká mimo.
29. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
KObli a máte je teda v mrazáku nebo jak?
Jo, jo mamdy, máme jich tam 18. Ale jsem z toho na prášky. Takhle se to pokazilo. Se picnu :frowning2:
Kobli tak se to jen o trochu zpozdí...18...čoveče....to určo vyjde příště
29. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vy mandy? A barunka? Jak to vypadá?
29. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy seš šikula :slight_smile:
kobli ja jsem si to myslela že jsi ve špitale :unamused: příště daš někomu tel číslo, at víme co se děje :sweat_smile: tím teda nechci říct že se bude něco dít :sweat_smile: a na další jdete kdy?
29. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi za měsíc a půl. Podle mršky. Teď jsem ji dostala o týden dřív, tak uvidíme. Holky bylo to za trest. Ořvala jsem to jak želva. A na pokoji se mnou samý těhule. :angry:
29. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli my nic, mímo se nekoná a mrazáky nemáme
Dady co genetika, dobrý?
genetika ok, a za 4 tydny stimulka :wink:
29. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a barunce iui taky nevyšlo, tak v srpnu jdou na IVF :wink:
29. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dady - No, tak to držím palečky. Jen to čekání je síla :unamused:

Mandy, to mě mrzí :frowning2: a co bude dál?
29. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek