IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
1. čer 2009

no zamilovali jsme se oba 😉

dadous
1. čer 2009

to je ruzny , někdy v praci někdy dadouš někdy mladej 😀 😀 😀 a někdy z pomalyho koníka 😀 😝

daja.w
1. čer 2009

dado a ještě vidíš 😉 😀

dadous
1. čer 2009

😀 jsme uklidily ten pokoj tak jo 😀 😀 😀

koblichzek
1. čer 2009

Dadu, kterýho konika máš na mysli 😉 😀

dadous
1. čer 2009

toho modryho 😀 😀 přece 😀

mandarinka
1. čer 2009

teda koukám, že nám ten sex pěkně chybí 😀

koblichzek
1. čer 2009

No jo holky, tak dnes to balím. Zítra jedu do CARu, tak se dozvím, kdy půjdeme na ET. Jsem zvědavá.

dadous
1. čer 2009

jo mandy pořad, čím jsem starší tím víc chybí 😀 to je asi ta druha míza 😀

daja.w
1. čer 2009

Kobli tak se měj moc krásně a ať Vám to tam dobře dopadne 🙂

dadous
1. čer 2009

kobli tak na to se musíš pořadně vyspat a hned zejtra podat info 😉

mandarinka
1. čer 2009

Kobli tak držím palce 🙂

ob.soklina
1. čer 2009

Tak už jsem vykoupaná. Asi vám holky popřeji krásnou dobrou noc, manža chce abych semu věnovala. Tak Kobli zítra taky budu držet pěsičky. já jdu zítra taky do Caru a asi mi dají termín OPU.Tak papa a sladké sny 😝

dadous
1. čer 2009

ob od tebe taky budem čekat info 😉 hezkej večer 🙂

mandarinka
1. čer 2009

Ob taky taky držím palečky 🙂

daja.w
1. čer 2009

Ob tak se pěkně věnuj manžovi 😉 a tobě taky přeji at máš samý dobrý zprávy tak dobro noc 🙂

daja.w
1. čer 2009

Holky já se teda sváma taky loučím jdu se koukat na další díl Indiana Jonese mám dnes nějakou filmovou mánii tak se zatím mějte pa 🙂 krásný zbytek večera 🙂

dadous
1. čer 2009

ahoj dajo 😉

dadous
1. čer 2009

tak tady nikdo ☹ jdu se teda koukat na House 😎

kualalik
1. čer 2009

Dadous, ahoooooooj, jaky se daří? Naše diskuze (Trutnovsko) nějak asi "zamrzla" 😅

dadous
1. čer 2009

jéé ahoj, ja nějak zakotvila tady 😅 tady je to ted pro mě zrovna aktualní 😀 a co ty jak pokračujete ve snažení? 😕

meduna
autor
1. čer 2009

dadousku jak aktualni,ty uz tady zustanes 😉

meduna
autor
1. čer 2009

holky vy jste toho zase probraly,no ja to tady ted zanedbavam 😉

lenkacar
2. čer 2009

zdary holky moje opuštěné 😉

lenkacar
2. čer 2009

včera jsem neměla moc chuť se vybavovat na koníku ,dlaa jsem pryč psa toho yorka ,bylo to hrozný co tu dělala ,včera mi po návratu z caru bouchly nervy ... dala jsem ho pani se zahradou ,prý je tam spokojený co psala ,no snad si obě strany rychle zvyknou na ty změny ,já myslim ,že šel do lepšího ..v caru jinak tak zase čekám ...cysta je tam furt a čekám na MS a slízu a cystu co udělá ,takže nic nového ..jela jsem mlčky do car a mlčky z car a když jsem viděla co tady pes zase provedl ,vše zesrané a postel po...no strašlivýá tak jsem nažhavila pani a večer ho odvezla dokud jsem byla v ráži ..

lenkacar
2. čer 2009

nelituju toho poslední týden to bylo neůnosné ..smrdí už tady celej byt ...budem muset koupit novej koberec ...

lenkacar
2. čer 2009

já ani žádné převratné novinky z car nečekala ,aspon že mi nedali stopku na 3měsíce třeba to už tady taky bylo-.

lenkacar
2. čer 2009

tak holky večír mrknu co jste se dozvěděly vy v carech

ob.soklina
2. čer 2009

ahojte hokyyy,

Lenkacar - téééda to jsem ani nevěděla že tě tak štval bafan. No ale jak vidím vše se dá vyřešit. a jak léčíš tu cystu???

No u mě z caru tyto informace. V pátek mě čeká OPU, stimulace je zkrácena, protože prý reaguji moc pěkně a vajíček je strašně moc. jediné, že jsou tam už jak velká tak malá. takže vůbec netuší jak to dopadne, takže se uvidím až v pátek co zúsobí ta injekce na dozrání. Dr. říkala, ty co už ted jsou větší tak že můžou být po té injekce nekvalitní, ale že zas můžou dozrát ta menší. No je to věda. Ale dneska mě dohnala jina Dr. k slzám pipina jedna. Nebo spíš jejich zravotnický přístup. Musím si zkontrolovat tu svoji krev před odběrem, tak jsem volala jedné Dr. ke které chodím, ta mi řekla, že mě fakt na tu kontrolu vzít nemůže, že tam má plno a at si zajdu tam, kam sjem do ted chodila na tu kontrolu krve. Tak jsem volalatam a sestřička od druhé Dr,. mi řekla, že už jsem snad převedená někam jinam tak že mě taky nevezme. Obvodačka u té to nemá cenu, protože ta má výsledky vždy až do 2 dne a to prý není dobrý. No tak jsem pak volala zpět k té jedné, tak povolila a že mám ve čtvrtek přijit, ale přiznám se, že jsem se cítila jak nějaký povl, který je snad chce obtěžovat. Ach jo, pokud nejsou známí tak se člověk musí brutálně ponižovat. Kdybych mohla a nezáleželo by mi na tom tak, tak jim řeknu něco od plic. Omlouvám se, že jsem se tu tak vypsala, ale fakt mě to vytočilo, nebo nevím co.
No takže v pátek OPU. 🙂

daja.w
2. čer 2009

Ahojky holky zdravím všechny 🙂

Leni no pesana je mě líto,ale je fakt já bych to taky nevydržela a u paní se určo má dobře 😉 jakto že tě tak vyváděl ☹ a nebuj jak se ztoho dostaneš tak nato hned půjdete 😉

Ob neboj vajíčka budou ok 😉 🙂 a Dr. maj teda někdy hroznej přístup k nám,ale nedělej si ztoho hlavu 😉 já už co mám pech si vždy řeknu že mě prostě nic nejde jednoduše že prostě to musí jít komplikovaně,ale taky mám kolikrát co dělat abych jim neřekla svoje,ale pak si řeknu že mi zato nestojí 😠 No a pátek Tě uteče jako voda uvidíš 😉 a pak ET no ale to čekání na testík je fakt děs jáááá už bych nejradši testila 😀 😀