IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
barunka0208
3. čer 2009
Medu, krásné vítání... 😉
koblichzek
3. čer 2009
A Baru cvičíš, nebo jen nejíš?
barunka0208
3. čer 2009
Kobli, já těch pět kilo přibrala ted za měsíc....

Byli jsme parkrát na kolech, jinak necvičím 😞
barunka0208
3. čer 2009
Jdu si uvařit kafíčko 😉 a pak zase přijdu 😉
koblichzek
3. čer 2009
Mužskej, když chce shodit nějaké to kilo, tak přesně jí jako ty - málo a zdravě, ale k tomu se hejbe (třeba i jen chodí na dlouhé procházky a trochu posiluje, ale opravdu trochu 😉 ) a pak to jde hezky a rychle dolu.
medunaautor
3. čer 2009
ja jeste nejdu spat 😃 😃 😃 😃 jdeme pit kaficko 😉
koblichzek
3. čer 2009
Tak to jo, ale i tak přeji fajn noc, protože já za chvilku taky pádím. 😉
barunka0208
3. čer 2009
Medu, tak to ho pijeme nastejno 😃 nadálku 😃

Kobli, to já i do práce ted chodím pěšky, co bylo pěkně tak jsme jezdili nna kolech, ale kikča se drží, ale ona to bude asi voda, musím si to nějak odůvodnit :-p :-p :-p
koblichzek
3. čer 2009
Jasně baru 😉
barunka0208
3. čer 2009
tak já se s váma taky loučím.... bylo to prima, budu se snažit chodit častěji.....

zatím pa
dadous
3. čer 2009
baru ale ty jsi hubeňour, na tobě to ani není znat :-N
koblichzek
3. čer 2009
Holky taky prchám. Manža si objednal taxtík, tak pro něj jedu.
Jinak na mě zítra myslete, jdu poprvé do práce 🙂
dadous
3. čer 2009
kobli, tak at tě dětičky moc nezloběj 😉
daja.w
3. čer 2009
Ahojky holky medu tak si pořádně užívej s manža no chudák máma dejte jí radši špuntíky do uší 😃 😃 😃
Kobli tak Ti to jde krásně v práci 🙂
Nějak mám dnes špatný den všechno mě sere a chce se mě bulet a nevím proč 😞 snad to zítra už bude lepší
dadous
3. čer 2009
dajo to budou těhu hormony 😃 i když ja ted takovy stavy taky mívam :-| no jo ono se to nezda ale je to všechno pro nas strašně naročny a vyčerpavající 😞 myslím 😕
daja.w
3. čer 2009
dado snad máš pravdu že to jsou těhu hormony 😉 😃 nějak to na mě dnes dolehlo bečela jsem ikdyž v jedným seriálu zachránily holku pak když se narodilo mimi už mě asi zteho hrabe 😞 pro mě je asi nejhorší to čekání to fakt nesnáším,ale zvládnu to musím 😉
dadous
3. čer 2009
dajo zvladneš, neboj, všichni to zvladnem 😉 ja, nebejt koníka, tak už jsem davno u chocholouška 😃
daja.w
3. čer 2009
to zvládnem 😉 a koník mě teda taky hodně pomáhá jinak bych se tam u toho chocholouška stebou sešla 😃
dadous
3. čer 2009
a taky by šlehlo dadouše 😃 ze mě 😃 ono pro ty naše chlapi to taky není jednoduchy :-| ale my jsme na tom huř 😃 😃 😃
daja.w
3. čer 2009
to není :-| Petr ted nemá nějak čas moc o tym přemýšlet je ted v práci no před chvilkou dojel úplně zhuntovaný najedl se a usnul v křesle ]-( 😃
dadous
3. čer 2009
jee chuďera 😕
daja.w
3. čer 2009
no aj mu to docela závidím teda že jako usnul usne kdekoliv a jakoliv já nee jen ve své poloze na břichu ]-( 😃
dadous
3. čer 2009
no dajo tak si to ještě užij, pže v těhu se moc teda nevyspíš 😃
daja.w
3. čer 2009
no to jsu zvědavá jak já budu spát ]-( 😃
dadous
3. čer 2009
budeš muset strčit pupík mezi madrace 😃
daja.w
3. čer 2009
jo to by byl nádhernej pohled 😃
dadous
3. čer 2009
noo uplně to vidím 😃
daja.w
3. čer 2009
to jo prča 😃 já ted byla umýt ledničku ]-( nějak se mě nechtěla rozmrazit 😃
dadous
3. čer 2009
noo ja bych chtěla tu lednici co se sama odmrazuje 😃 protože už tam mam zas kusy ledu 😃
daja.w
3. čer 2009
to jo já taky máme starou krávu a na novou prozatím není no a ještě by se mohla sama umýt 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli