• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak lednici ja umyvam tak pruběžně, když je vysoky datum, tak se dobře meje :grinning: páč tam skoro nic není :grinning:
3. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo vl ednici když je jen zima to i u nás :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo když je krize tak je krize :sunglasses:
3. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dado a co děláš za práci jestli se můžu zeptat
3. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
šiju stany :grinning: :grinning: :grinning: ale takovy ty velky do kempu, většinou je tady maj holandani :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teda já a šicí stroj my nejdem dohromady to radši všechno zašiju v rukách :grinning: :grinning: ááá manža se probudil :grinning:
3. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: a co, chce se pomazlit? :grinning:
3. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
nee :angry: zas sedí u svého PC :grinning: dnes asi sním nic nebude :frowning2:
3. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: to je hezky že mate stejnyho koníčka :grinning: :grinning: to u nas musí vždycky jeden jít k tv :grinning:
3. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no každý má svůj rožek :grinning: ,ale neteř ho naučila jakousi hru gladiatus a pořád hraje :angry: ,ale kdo si hraje nezlobí :grinning:
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no kdyby jsme měli jen jeden PC tak to by jsme se asi často o něj prali :grinning: :grinning: :grinning: hlavně večer :grinning:
3. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo dadouš hraje hodně ty strategicky hry :confused: pro mě je to španělska vesnice :grinning: :grinning: ja si dam tak maximalně karty :grinning:
3. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo ja zas hulím :stuck_out_tongue_closed_eyes: nervíky začínaj pracovat :grinning:
3. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já tomu taky nerozumím :angry: já maximálně ty střílečky stěma kuličkama takový jednoduchý :grinning:
3. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jakto že tě pracují nervíky
3. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jo barevny lentilky taky střílím :grinning: :grinning: no nevim, vždycky na mě skočí nerv :grinning: ale za chvily je to zas dobry :grinning: jo jsem dnes otřela slzu jak ukazovaly va zpravach to letadlo jak spadlo a ty pozustaly :frowning2: to musí bejt strašny :confused:
3. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo já taky bečela :frowning2: je to hrozný já nevím co bych dělala kdyby tam byl někdo ode mě :frowning2: stejnak je to divný že spadlo a že až tak podlouhé době ho začli hledat
3. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo cígo uklidnuje taky pálím dnes nějak moc :angry:
3. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nedonutilo tě mímo přestat? ja si furt říkam že až vložej tak přestanu
3. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nedonutilo :frowning2: nějak to nejde ale snažím se to omezit ale dnes nějak nee :confounded: sestře když byla těhu tak Dr. řekl že nemá přestávatže by to mohlo i uškodit že ten nikotýn má v sobě a když naráz přestane že to není dobrý pro mimi jen to omezit
3. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to mi taky tenkrat dr říkal :wink: pro mimi není dobrej ten stres kterej prožívaš když najednou musíš přestat :unamused:
3. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ted je nejhorší moje máma néé že bych ji neměla ráda ale podle ní ted nesmím nic :angry: kouřit,pít kafe nestresovat se :angry: no já bych bez kávy a cíga byla úplně mimo
3. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo mamky to prožívaj víc než my :grinning: hezky ji všechno odkejvej a zařid se podle sebe :grinning:
3. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky zadny nerviky,jen pijte,jezte a kurte,vsak telo si samo rekne co chce :wink: Dajo,nenech se nervovat.
3. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo má strach aby to dopadlo dobře neboj kejvu a pořád kejvu :grinning: :grinning:
medu to maš tedka doma lidí vid?
autor
ja jen nakouka,Roman keca s mamkou,tak jsem sla juknout co se deje tady na kobyle :grinning: :grinning: ja bych taky neprezila bez vas :wink:
3. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
medu , kuřte co chcete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
medu čauky neboj piju a moooc jím víc a kouřím snažím mín :wink: :grinning: :grinning: a nenervovat se snažím dnes mi bylo divně blbej den ale už je mi líp jak su tu sváma :wink:
3. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo,predstav si,ze me bombarduje z prace,ze zitra musim prijit a to jsem mela napsane volno,tak jsem napsala sms,ze jsem mimo Norimberg :sunglasses:
3. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek