• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Bebe jo dobrý akorád mám pocit že dostanu mrchu a já bych jí měla ted dostat tak nevím :frowning2:
4. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přežraně :grinning: :grinning: a ty? jak to snašíš? :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo klid :angry: mrchu by si stejně dostala až dobereš leky, ale ty ji nedostaneš :sweat_smile: potřebuju motivaci, takže ji nedostaneš :grinning:
4. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufám :angry: :grinning: Bebe a jak ty ses cítila po transféru
4. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pořád nic moc ale dá se to přežít. Nezvracim a to je pozitivní ale bolí mě často žaludek. Po jabku to většinou přestane. Jsou ještě v bříšku a už mi řídí chuťe loupežníci :slight_smile:
Dajo ničeho se neboj :slight_smile: všechno klapne :slight_smile: Já to nikdy nedoastala na den mrchy. Buď den před testem nebo v dfen testu. To je nejhorší varianta. Já si dělala test 10den po transféru a už byl pozitivní.
4. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím do práce :grinning: tak mám do půl 5 a i když vypadnu včas, tak se domů dřív jak v 5 nedostanu. A dneska jsem šla ještě nakoupit, kluk je doma, nměco na něj leze, tak jsem ještě mastila nakoupit a hodila do trouby bábovku a pak mám stíhat....
4. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vám do toho teda nechci moc kecat, ne že bych přála něco špatnýho, ale já mrchu dostala až 5 dní po vysazení léků.... kdybych netestila a píchala pořád, krvácet bych nezačala... podle toho, co do sebe cpete...
4. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
medunka taky říkala že pokud bereš leky tak to nedostaneš, až když je přestaneš brat :unamused: ale dajo tohle vubec neštuduj :wink:
4. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se pořád přemlouvám že budu testit až toho 14ctého :grinning: ,ale nevím nevím :sweat_smile: tak chcou jen co jim chutná :wink:
4. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo zítra to bude tyden od transferu?
4. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já teda beru ten prednison,kys.listovou a estrofen a injekci agolutin a pregnyl,ale ten mám od transféru jen 3kráttak asi co tři dny
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru ještě teď utrogestan a 1\2 tablety prednilu jinak nic a vysadit ho mám až po ukončení 12tt.
Tak to do vás cpou asi něco jinýho než do mě já si nic nepíchala :unamused:
Dajo po transféru jsem se cítila tak že jsem si myslela, že jsem je vyčurala protože se mi hrozně chtělo tak jsem šla ještě dřív než se má a hele :slight_smile: Ale já byla přesvědčená že se mi prostě nechytli s tím jsem tam i šla že jdu jenom proto že jsme už dlouho nebyly :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zítra to bude týden
4. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda jsu věčne na wc ale strašně moc piju :grinning:
4. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ve středu to bude 12ty den a to už holkam ukazal test čarky ne :confused:
4. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dajo ten agolutin to právě zadrží a estrofen taky, to je to samý, co jsem brala já.....ale Ty budeš těhu, určitě
4. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky zdravim,prijdu zitra,dnes mame je velke louceni,zitra rano mamka odjizdi :frowning2:
4. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medunko, to je jasny :wink: hezky se rozlučte :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža prý že mě veme všechny penízky abych nekupovala testíky že prý mušíím vydržet :frowning2: :grinning:
4. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky chodila hodně na záchod a už asi po týdnu mi nechutnalo kouřit. Jo hrozně jsem žrala. Hlavně takový kombinace jako utopenec a dort. A žrala jsem toho fakt hodně až to bylo všem nápadný. Zato teď. Teď jsem ráda, že mi neni chvíli blbe a můžu se najís.
Ten 12den už by to na tom tastu mělo být určo vidět :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že daja ma testit až po ´17ti dnech :confused: jsem si ted uvědomila :sweat_smile:
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy děkuji v to doufám :wink:
medu ahojky tak to je jasný pěkně se rozlučte :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe a jdou kila dolu, když ti je ted blbě?
4. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že 10 nebo 11 den už by tam něco být mělo....
4. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to víš, že se to povede, jste mladý a embrijka byly super.... proč by se to nepovedlo.... :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to kouření mě ještě nepřestalo chutnat pořád hulím ale ne tak moc jak dřív :wink: ale stím jídlem tak to mám asi stejně taky ted hlavně dnes žeru :grinning:
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kila právě dolů nejdou to je mi divný naopak jsem jedno přibrala ale je fakt že už se mi malinko udělalo bříško. V sobotu končíme druhej měsíc tak už tam snad vydržej loupežníci.
4. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe vydržej :wink: ja mam taky malinko bříško :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe už tam maj pěkně ustláno neboj zůstanou u tebe :wink:
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu ordinovat, o reklamě vždycky juknu :confused:
4. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek