• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Holčiny jdu ordinovat o reklamu sem ještě juknu :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe jsme napojeny :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu ordinovat tak reklama to pak jistí :wink:
4. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak koukam že jsme se sešly všechny tři :grinning:
4. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to jo a už je reklama tak rychle pisnout :grinning:
4. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanak je pěknej šmejd a dorka je pěkna trubka :grinning:
4. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to máš pravdu alestejnak su zvědává na hanákovu manželku :sunglasses: dorka mladá a hloupá a naivní co si myslela vždyt to věděla od začátku že jel po Pavle :grinning:
4. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to pipka a nova sestřička u valšika to bude taky asi zajímavy :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jé konec reklamy :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme napojený :slight_smile: Reklamu jsem nestihla. Smažila jsem karboše. Tak tu příští :grinning:
4. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
karboše mňam :slight_smile: tak tady je to bez mráčků :wink: ten Valšík to je děsnej chlap teda myslím toho Jindru brácha Dr. a ta benešová to je takyděs zralá na ranu :angry: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benešová je pěkná čupka vypočítavá.
Sestřička nám poletuje okolo doktůrka čůza jedna ale Pálenice s ní zatočí :grinning:
4. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jeste jsem jukla,ale uz vypinam,tak zitra cau :wink: Daji,neboj vse bude ok :wink: Bebi ty se opatruj :wink: ahoj vsechny do zitra,Dadousku,Leni,Mandy,Bebe,Daji,Barunko,Koblizku,doufam,ze jsem na nikoho nezapomela :wink:
4. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: myslím že benešova tvrdě narazí :grinning:
no tam to bude zajímavý já si taky myslím že sní pěkně vyjede :grinning:
holky tak jsem to manželovi řekla a ulevilo se mi moc ,vzal to dobře ,tak papa ,byli jsme si sednout venku..
4. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jsu moc ráda že to máš doma dobrý :slight_smile: tak se měj moc krásně :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni není nad to, když dva dokažou mluvit o problemech :wink: je dobře že jste to probraly :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak benešová narazila :grinning: jo a ta nová sestřička no si myslím že tu brzo vylejou že bude nebude ani zdravotní sestra že kecá je mi to divný jak se chová :confounded:
4. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta jede po doktorovi :grinning:
4. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak at se těší na pálenici ta jí dá :grinning:
4. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si piš :grinning: jdu spat, jsem dnes hotova, se mi zavíraly oči u ordinace :sweat_smile: tak se mějte krasně a dobrou :pensive:
4. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu koukat na kriminálku tak se mějtemoc krásně a těm co jdou zítra do práce přeji ať Vám to rychle uteče vždyť bude pátek :wink: :slight_smile: tak pa pa pa
4. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se krásně vyspinkej do růžova dobrou :slight_smile: :pensive:
4. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte sluníčka, jen vás jdu pozdravit :slight_smile: taky jsem koukala na ordinaci a ted už půjdu pomlu spát. Jsem z toho zítřka vyklepaná jak ratlík. Tak dobrou a prosím když budete mít rano chvilku vzpomentě si na mě papa
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu ještě kukla :slight_smile: Ob ty jdeš zítra na OPU tak držím pěstičky a vůbec se neboj je to v pohodě a dopadne to dobře :wink: tak přeji ať máš pěknou úrodičku s vajuchama :wink: :slight_smile: tak já už pádím dobrou noc :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ob a ostatní přeju hezký den a na ob dneska budu myslet :wink:
5. čer 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
z ordinačky jsem stihla kousek a hlavně jasmínu hanákovou ,ta je nějaká cizojazyčná ne?
5. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak Vás tu všechny zdravím a přeji krásný pátek už se to sobotí :slight_smile: Leni taky se mi zdá že nějak divně mluví ta Jasmína no jsu zvědavá co se ztoho vyklube :grinning:
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečně patek :sweat_smile: dajo, to je hezky slovo, sobotí :grinning:
5. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek