• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj :slight_smile: přeju taky hezkou sobotu :wink: večer přijdu :slight_smile:
venysku vítej :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte také přeji krásnou sobotu :slight_smile: a vítám taky Venys :wink:
Tak v 11 jsem volala do CARU no a z 15 které jsme nechali oplodnit jich do dneška zvládlo bojovat 13 :slight_smile: tak doufám, že budou tak dál šikovní. Další tel. mě čeká v úterý v 11 a ve středu transfér. Jinak vaječníky jsou dnes mnohem lepší.
Holky jaké máte u vás počasí??? Já sice ležím v posteli, ale je tady celkem kosa vypadá to spíš na duben než červen. Jo a co jste měli dobrého k obídku??? My s manžou přemýšlíme co si udělat dobrého a ani jednomu se nám do vaření nechce. No jo zatím jsme jen my dva, tak nás to do toho jídla nežene. Tak papa
6. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, jsem včera nestíhala..... Ob gratuluju k úrodě, bojovníčci určo budou bojovat - závidím :frowning2:

My měli k obědu čočku s vajíčkem a s uzeným - na žádost manži :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ob 13 to je super :slight_smile: to zvládnou :slight_smile: tady je kosa a zataženo :confounded: já mám ze včerejška kuře a brambůrky,ale su sama doma manža opět v práci .Tak pěkně odpočívej šak tě ještě nic nehoní :wink:
6. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mandy :slight_smile: tak to u Vás dnes bude větrno co po té čočce :grinning:
6. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dajo ani nevím, no uvidíme :slight_smile: večer jdem ke kamarádům na návštěvu :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejste některá blízko, která by nás chtěla pozvat na oběd :grinning: nějak nemáme ani nápad ani chut něco dělat!! :slight_smile:
Jo jo počasí je hrozný, ale apson mi nevadí že se válím v posteli.
6. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to lituji návštěvu :grinning: to budou prdy :grinning: ale třeba to dolehne až zítra :wink:
Ob a odkud jste a to neznáte zásilkovou službu i s jídlem třeba pizzu :grinning: hm tak tu bych si teda dala :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli je jsou dobří kamarádi pochopí :grinning:
Jsme z brna, známe známe, ale asi fakt ani nevíme na co je chut. To je mazec. Já ted popíjím drink od Activie tak hlad je posunut :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já ted taky nevím na co mám chut :wink: :grinning: nevím vco bych sežrala :grinning: no manža mi konečně přijel tak se jdem napapkat a pak jedem do obchůdku tak si musím koupit něco na mls :wink: :grinning: to zas bude peněz :angry: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem si udělala jahody s kysanou smetanou a taky jsem je už snědla :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandy tak to pak jistí záchod aby jsi stihla doběhnout :grinning: čočka a jahody hm tak to by mě asi pěkně prohnalo :grinning:
6. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak jsem z prace doma,konecne.Ale neco na me leze,palici mam jak patraci balon :angry:
Ju Mandy ty delas chute,jahudky se smetanou ,mnam.Ja mela jeste segedak od mamky,ale zitra uz budu muset varit :confounded:
Tak jak ob?pozval vas nekdo na obidek :grinning: :grinning: nebo jste to s manzou prepili napojema ten hlad :grinning: :grinning: :grinning:
Dadousku ahoooj
to bude mazec po te cocce :grinning: :grinning: at se nevzbudite s manzou u stropu rano :grinning: :grinning:
A co ty Dajo,co na mls jsi si koupila :wink:
6. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu, oběd se nakonec konal u nás doma :slight_smile: měli jsm těstoviny s omáčkou a ted do sebe láduji Studenskou pečet. Manža to vedle mě položil tak tlačím.
6. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu tady mam taky ale nejak me nechutna.holky jdu se na chvilku natahnout,jsem schvacena jak kobyla,vecer jeste juknu.
Ob to mas teda super urodu,take muzu jen tise zavidet :wink:
6. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ob,soupni si nejakou fotecku at vidime s kym mame tu cest :wink:
6. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky medu tak nějaký ovoce,banány a jablíčka ,nanučky a čokoládky :grinning: tak konečně z práce doma tak odpočívej a ať Tě ta hlavička přestane bolet :wink:
Ob tak nakonec jste si uvařily no hlad je hlad :wink: jen si dej čokoláda je dobrá :slight_smile:
6. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo přesně tak hlad je hlad, ale byla to dobrůtka :slight_smile:
Medu s tou fotkou se budu snažit něco udělat, ale neslibuji kdy, ale jakmile to bude, dám vědět. :slight_smile:
No a ted asi půjdu udělat salát a začíná nám tady pěkně hřmít, nevím teda z čeho, z tepla to určitě nebude :frowning2:
6. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo u nás už přší a i hřmí no doufám že nevypnou elektriku :angry:
6. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda , u nas je taky hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: prší a prší. se mi asi rozskočí hlava :confounded: už dlouho mě tak nebolela, ale nechci do sebe ladovat brufen :unamused: dajo kdyby vypli proud tak to by jsme byly v haji vid :grinning:
6. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado to jo já nevím co bych dělala sedím u toho věčně :grinning: :grinning: ,ale naštěstí ji nevyply a je už i po dešti :slight_smile: tak ať Tě ta hlavička přestane bolet :wink: to chce hodně pít a být v klidu :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo piju a klid mam ted taky, dadouš šel na pivko :grinning:
6. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vymrstila jsem se z gauce a malinko jukam,tady taky hnus,stale prselo dnes.o me se pokousi asi chripka,skrabe me v krku,usi me simraj :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak chlastam litry caje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
medunko budeš nemocna? :confused: taky si jdu udělat čaj :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja ti nevim,dnes se citim tak na 100,musim se podivat do obcanky jestli to neni pravda :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Roman pustil film roming,docela prdel o tech cigosich
6. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby tam nehral Polívka tak to prej stojí za prd :unamused: ja to teda neviděla :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musime koupit casem jeste jeden poc,to je hruza 1 a dva lidi :grinning: :grinning: kolik tak stoji notebook v cesku?
6. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jeste tam neni,dam se prekvapit.Ale sedi to na ty holiny,nemakacenka,vse vyrabovane :grinning:
6. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovy ty maly se daj sehnat kolem šesti tisíc :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek