• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
čauky holčiny jdu na chviličku za váma.
Teď jsem přišla z fotbalu zmrzlá jako pes. Dala jsem si tam bramborák byl úžasnej ale nějak mi nesed. Tak to teď zkoušim sklidnit mlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak je jsou tady nějaký novinky? :wink:
6. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chřipka neblbněte a šup do peřin a potit se na manžovy :wink: my čučíme na novu na lovci pokladů tak jsem tu kukla co se tu děje :wink:
6. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bebe, tady nic novyho :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bebi ahoj,dadousek ma pravdu,zatim nic ale brzy se to tady zacne roztacet :wink: uz se to blizi Dadousce a koblizce a taky snad barunce.
6. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to by manza slysel tuze rad,ze se mam na nem potit :grinning: :grinning:
V tý telce dávají úplný.....!
No tohle počásko je na chřipajznu jako dělaný. Tak si vemte radu Daji k srdci :dizzy_face:
jo lovci pokladu to je hezkej film :wink:
6. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je levny za 6 taliru ale to bude asi nejaka je..a ne?
6. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja se ted nemam s kym potit :unamused: a nalamanyho dadouše teda nemusím :grinning:
6. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bebe :slight_smile: to říkám medu šup šup rychle se tulit :wink: v telce stejnak nic jiného není jen ti lovci
6. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt malinkej, ty větší tak kolem 11000 :confused:
6. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu jak to že jsi se mi neozvala na IP čekám už asi 4den :frowning2: ?
6. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu manža si koupil noudbuka Acer za 10tis.
6. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když chytneš nějakej v akci tak se daj pořídit docela slušný a moc to nestojí.
Dajo jak se cítíš? všechno o.k.? :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bebi napisu ale fakt jsem byla ve smrti,mamka do toho se vratil Roman,nafotil kolem 1000fotek a ted to musi zpracovat na poci,vsichni na to cekaj,tak se tady stridame
6. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daji uz se to blizi vid,to jsme tady pekne napnuty :wink:
6. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jsem se jen ptala kolik asi stojej,Roman tomu rozumi,poce to je jeho ale ja se stejne chtela informovat :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo uz mi ukazoval jak je to maly za tech 6 klacku :astonished: to je teda fakt malej
6. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se cournout po netu. Pak ještě juknu.
6. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo blíží už aby to bylo :wink: a je mě docela fajn akorát mě nějak bolelo břicho ráno a trochu k večeru ale jinak hodně papám :sweat_smile: :grinning:
6. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobre,ze mas chut.Tak my cekame na dobre zpravy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad budou :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
urco budou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a zítra jdeš zas do práce nebo konečně máš volno :wink: se mě zdá že jseš tam furt :angry:
6. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daji ja makam az do pristiho patku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak pocitam so volno a to je zazrak,normalne vikendy nemame nikdy volno,treba dostaneme ut,nebo ct ale vikend ne.

hele,ze si Dadousek vzala tvoje slova o poceni v pelisku s manzou k srdci a uz se potej :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: no určo se potěj jinak by tu byla :angry: :grinning: ta bude spocená až na pr...y :grinning: :grinning: :grinning:a bude zdravá jak rybyčka :grinning:
6. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,ja bych se mela jit taky potit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty caje to asi nezachranej :grinning: :grinning: daji mas jeste mrazacky?urcite jsi to uz psala,no ale ja jsem byla kapanek mimo misu ted :wink:
6. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daji tu fotku na pasu,jsi tam v bazenu?
6. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukam,ze tady se uz asi potej,nebo indulonujou vsechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no asi všichni kromě nás :grinning: :grinning: jo to jsem v bazénu v Karlově Studánce v termálním bazénu je to tam super doporučuji tam zajet :wink:
6. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek