• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu mražáčky nemáme byly jen 2 dobrý a 4 9buněčný a špatné kvality a tak nám je nedoporučovaly zamrazit
6. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to je v Jesenikach,Romana nejoblibenejsi misto,pochazi z Opavy :wink: Uz jsem tam s nim byla a ted jak byl na Morave,tak tam byl a kupoval mi tam ruzenin a akvamarin,chtela jsem to koupit,je tam obchudek s kaminkama
6. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ,ale ten termální bazén je tam novej my jsme jezdily do Velkých losin a oproti Studánce to je nic tam je to fakt supr a není to zas tak drahý na osobu 2hod. 500kč
6. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak priste tam pujdem si zaskotacit,daji jdu do hajan,dobrou noc :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dobrou a pořádně se vypoť :wink: a ať Tě to uteče v práci pa pa pa :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky daji :wink:
6. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji krásnou neděli :slight_smile: sluníčko svítí :slight_smile: holky no dneska je to fakt děs ráno mě manžel budil přotože jsem řvala ze spaní a bečela jsem ještě půl hod.než jsem se vzpamatovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: zdálo se mě že jsme měli chlapečka Adámka a že jsem chytla záchvat vzteku z máti že jsme se hádali a manža mě nechtěl věnoval se chlastu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no holky to bylo fakt jak kdyby se to opravdu stalo trvalo mě to půl dne něž jsem se ztoho dostala :frowning2: ,ale ted už v poho :slight_smile: kartářka mi před loni řekla že budu mít kluka dnes se mě zdálo o klukovy :grinning: no a dnes večer jdu znovu ke kartářce tak jsu zvědavá :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dajo, ty maš teda sny :confused: tak to jsem zvědava co ti kartařka poví,pak dej hned vědět :wink:
zdravim ostatní :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dado no to mám a nevím odkud je beru :grinning: nějak jsem se natáhla na gauč a schrupkla jsem si naštěstí se mě nic nezdálo :grinning: neboj jak dojedu dom hned pisnu :wink:
7. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme si taky po obědě trochu zchruply :grinning: a ted mě zas čeka to hnusny žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau holky,teda daji ty mas horory :unamused: A dadousek dnes opet svou zehlici co? :grinning: ja dorazila z prace,Roman je nekde s klukem,tak jeste uklizim jak debil tady :angry: :angry: :angry: :angry:
7. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem. Něco nového? Já už dnes uklízela, tak jen vegetím :dizzy_face: . Čuceli jsme na tenis a teď šel manža na zahrádku. Konečně je lepší počasí a neprší.
7. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj koblizku,tady lilo,nez jsem prijela z prace byla jsem promocena na kost :confounded: My se ted jdeme povalit k telce a neco si pustime :wink: ja se citis,je ti uz lepe?
7. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, bylo líp- Přijde mi, že ta krize je trochu i mezi mnou a manžou.
7. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli až se vrhnete do dalšího tak to zas bude dobry :wink:
7. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se ti zda,protoze se necitis dobre a clovek je takovej rozharanej,tak si myslis,ze to sedi mezi vama,mela jsem to taky tak ale to za par dni prejde,vis jak jste oba ted ve stresu a to se odrazi na cloveku
7. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje řeč :wink:
7. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad máte pravdu a ustojíme to. A jak vy? Něco nového?
7. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame pravdu :slight_smile: u nas nic, klasika neděle, jsem dneska dělala tvarohovy knedle s jahodama a poprvy se mi povedly :sweat_smile: dadouš ted odjel někam kvuli autu a ja se chystam k telce na katastrofu :grinning: miluju katastroficky filmy :confused: :sweat_smile: jo, a mladyho jsem celej víkend neviděla :sweat_smile:
7. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, jahodový knedlíky. Ty miluju, ale bohužel mám alergii na jahody :angry:
7. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem si nalila deci vínka :sweat_smile:
7. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se taky asi osypu, ale jamam alergii snad na všechno, to bych nesměla nic jist a pít :confounded:
7. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejně. Mě toho zjistili tolik, že se divím, že ještě žiju :grinning: .
Ale postupem času jsem zjistila, že ty jahody opravdu nemůžu.
Já dnes bez vínka, v pátek jsme slavili známého narozeniny, tak nic se nesmí přehánět :wink:
7. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jen tak dvě deci, abych rano vstala :grinning:
7. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak jsem to počasí zakřikla, už zase prší. To je děs. Zas má člověk výmluvu na to, že jen leží doma, nebo sedí u PC :grinning:
7. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas prší od rana, ale od příštího tydne by se mělo už snad otplit
7. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mnam knedlicky s jahodama a z tvarohu,to mam plnou hubu slin :grinning: jsem zvedava s cim ta daja prijde od kartarky.A jakej film,ze to davaj dadousku?o cem ta katastrofa je?to ja prozivam kazdy den katastofu,to bys u nas mohla bydlet,kdyz to mas tak rada :grinning: :grinning: :grinning: stacilo by,ze by jsi sla se mnou do prace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Koblizku a co vsechno nesmis jist?
7. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme si říkali, jestli už není po létě :grinning: , ale snad né. Tady i chvíli svítilo sluníčko, ale ....
A zítra šup do práce. Tam je dusno, síla. Končí nám ředitelka, tak je to tam dost drsný.
7. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vinecko,panecku,no jen si jeste davaj,pak budes mit utrum :grinning: :grinning: ale trosku budes moct i potom,to neskodi
7. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakto?se jako rvou na jeji misto?
7. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek