IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
7. čer 2009

no ja doufam,ze leto jeste zacne 😉

dadous
7. čer 2009

tak ja přijedu na dovču k vam a trošku tu němku srovname 😀 jmenuje se to zaplava, ale je to na dva díly 😒 ještě jsem to neviděla, tak doufam že to nebude kravina. 😀

dadous
7. čer 2009

jak tady furt pročítám diskuze, tak jsem zjistila že IVF se většinou na poprve nepovede 😖 a ja stím tak počítááám 😀

meduna
autor
7. čer 2009

jezis a ted kdyz to bude pekny ten prvni dil,tak se nebudes moct dockat toho druheho,to bude teprv katastrofa 😀 😀

eloana
7. čer 2009

ahoj holky ahoj dadous jak to jde? mala ma zrovna priusnice a manzel je jeste nemel -no horsi to byt asi stejne nemuze🙂

dadous
7. čer 2009

no to jo, jsem hrozně nedočkava 😀

meduna
autor
7. čer 2009

ale jsou i takove ,kterym se to povede,tuhle jsem cumela na tabulku snazilek z umeleoplodneni e stranky a tam jsou i takove,kterym to klaplo na poprve 😉

dadous
7. čer 2009

ahoj el, no to je prekerka 😕 v utery volam jestli to schvalila pojištovna a pak jdem na to 😵

meduna
autor
7. čer 2009

a Katy to preci taky klaplo 😉

meduna
autor
7. čer 2009

to jo a u dospeleho je to mazec priusnice 😕 😕 co to vlastne je?ani nevim,vim jen ze jsem o tom slysela

dadous
7. čer 2009

medu,jako bez předchozích IUI? ja tady našla teda jen jednu holčinu ktery se IVF povedlo na poprve 😅 no uklidníme se, a nějak to dopadne 😀

meduna
autor
7. čer 2009

a podivej jak to uteklo,pamatujes jak jsi byla na svestku z toho,ze jeste takovou dobu 😒

dadous
7. čer 2009

no u přiušnic se udělaj boule za ušima ne? nějaky ty uzliny 😕

eloana
7. čer 2009

🙂 tak to gratuluji a jdete na m/t? ja zkusim jeste jednu a pak uvidime....

meduna
autor
7. čer 2009

no a pak mas i takove,ktere jdou treba 5krat 😲 😲 😲

dadous
7. čer 2009

na M/T nemusíme, na minulym spermiu se našlo trošku živych spermii 🙂 jako ještě jednu IUI?
medu jenže katy je mlada kost 😀

koblichzek
7. čer 2009

Dady, já s tím také počítám, že se to povede. A pak se zbláznme 😀

koblichzek
7. čer 2009

Medu, nervou se na její místo, my jsme tak dlouho bojovali, až se nám povedlo ji sundat. Byla dost děsná 😒

dadous
7. čer 2009

no tak my mame kešeně tak na dvakrat, 😠

meduna
autor
7. čer 2009

no a my jsme co?stary vystrileny pusky? 😀 😀 😀

meduna
autor
7. čer 2009

hele ja byla taky mlada kost,kdyz jsem sla poprve,bylo mi 21 😕

dadous
7. čer 2009

kobli to neva, budem blaznit spolu 😀 😀 ježiš my by jsme taky v praci potřebovaly par lidí sundat 😀 😀

dadous
7. čer 2009

medu, slunečnice vyzobany 😀

meduna
autor
7. čer 2009

to my nemame zadny 😠 😠 😠 ja potrebuji 2000eur a zatim mam jen 300 😀 😀 😀

koblichzek
7. čer 2009

Jo, někoho sundat je dost těžký. Ale dělali jsme, co jsme mohli 😀 Ale žádná sranda to nebyla

dadous
7. čer 2009

no tak to bys měla jít na nějaky přesčasy 😀 😀

dadous
7. čer 2009

kobli ale povedlo se 😎

meduna
autor
7. čer 2009

reknete mi,proc jsou nektery lidi takovy sv..e,kdyby to tak slo,ze by jich nebylo

eloana
7. čer 2009

no ona ma otekle tvare u usi a pod bradou zatim na jedne strane. No jeste jednu iui a pak mozna ivf ,ale nevim

koblichzek
7. čer 2009

Medu, tam to stojí tolik? není lepší to nechat udělat u nás?