IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
7. čer 2009
no ja doufam,ze leto jeste zacne 😉
dadous
7. čer 2009
tak ja přijedu na dovču k vam a trošku tu němku srovname 😃 jmenuje se to zaplava, ale je to na dva díly :-| ještě jsem to neviděla, tak doufam že to nebude kravina. 😃
dadous
7. čer 2009
jak tady furt pročítám diskuze, tak jsem zjistila že IVF se většinou na poprve nepovede :-S a ja stím tak počítááám 😃
medunaautor
7. čer 2009
jezis a ted kdyz to bude pekny ten prvni dil,tak se nebudes moct dockat toho druheho,to bude teprv katastrofa 😃 😃
eloana
7. čer 2009
ahoj holky ahoj dadous jak to jde? mala ma zrovna priusnice a manzel je jeste nemel -no horsi to byt asi stejne nemuze🙂
dadous
7. čer 2009
no to jo, jsem hrozně nedočkava 😃
medunaautor
7. čer 2009
ale jsou i takove ,kterym se to povede,tuhle jsem cumela na tabulku snazilek z umeleoplodneni e stranky a tam jsou i takove,kterym to klaplo na poprve 😉
dadous
7. čer 2009
ahoj el, no to je prekerka =-) v utery volam jestli to schvalila pojištovna a pak jdem na to x-)
medunaautor
7. čer 2009
a Katy to preci taky klaplo 😉
medunaautor
7. čer 2009
to jo a u dospeleho je to mazec priusnice =-) =-) co to vlastne je?ani nevim,vim jen ze jsem o tom slysela
dadous
7. čer 2009
medu,jako bez předchozích IUI? ja tady našla teda jen jednu holčinu ktery se IVF povedlo na poprve :-N no uklidníme se, a nějak to dopadne 😃
medunaautor
7. čer 2009
a podivej jak to uteklo,pamatujes jak jsi byla na svestku z toho,ze jeste takovou dobu :-|
dadous
7. čer 2009
no u přiušnic se udělaj boule za ušima ne? nějaky ty uzliny =-)
eloana
7. čer 2009
🙂 tak to gratuluji a jdete na m/t? ja zkusim jeste jednu a pak uvidime....
medunaautor
7. čer 2009
no a pak mas i takove,ktere jdou treba 5krat :-o :-o :-o
dadous
7. čer 2009
na M/T nemusíme, na minulym spermiu se našlo trošku živych spermii 🙂 jako ještě jednu IUI?
medu jenže katy je mlada kost 😃
koblichzek
7. čer 2009
Dady, já s tím také počítám, že se to povede. A pak se zbláznme 😃
koblichzek
7. čer 2009
Medu, nervou se na její místo, my jsme tak dlouho bojovali, až se nám povedlo ji sundat. Byla dost děsná :-|
dadous
7. čer 2009
no tak my mame kešeně tak na dvakrat, ]-(
medunaautor
7. čer 2009
no a my jsme co?stary vystrileny pusky? 😃 😃 😃
medunaautor
7. čer 2009
hele ja byla taky mlada kost,kdyz jsem sla poprve,bylo mi 21 =-)
dadous
7. čer 2009
kobli to neva, budem blaznit spolu 😃 😃 ježiš my by jsme taky v praci potřebovaly par lidí sundat 😃 😃
dadous
7. čer 2009
medu, slunečnice vyzobany 😃
medunaautor
7. čer 2009
to my nemame zadny ]-( ]-( ]-( ja potrebuji 2000eur a zatim mam jen 300 😃 😃 😃
koblichzek
7. čer 2009
Jo, někoho sundat je dost těžký. Ale dělali jsme, co jsme mohli 😃 Ale žádná sranda to nebyla
dadous
7. čer 2009
no tak to bys měla jít na nějaky přesčasy 😃 😃
dadous
7. čer 2009
kobli ale povedlo se 😎
medunaautor
7. čer 2009
reknete mi,proc jsou nektery lidi takovy sv..e,kdyby to tak slo,ze by jich nebylo
eloana
7. čer 2009
no ona ma otekle tvare u usi a pod bradou zatim na jedne strane. No jeste jednu iui a pak mozna ivf ,ale nevim
koblichzek
7. čer 2009
Medu, tam to stojí tolik? není lepší to nechat udělat u nás?

Začni psát odpověď...

Odešli