IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
9. čer 2009
to jo,ja tady na zacatku pomahala v kuchyni v jedny cesky hospode :-p ale docela me to bavilo.Ale kdyz jsem delala servirku v cechach,tak to jsem pekne smrdela z tech zradel fuj.
koblichzek
9. čer 2009
Holky, tak já jdu ordinovat. Hezký večer. Pa pa a daji - držím co můžu ať to vyjde 😉
daja.w
9. čer 2009
Kobli děkuji zítra pisnu. 🙂 Tak pěkně ordinuj 😉 já budu taky ordinovat,ale vždy se kuknu u reklamy 😃
dadous
9. čer 2009
jednou za pul roku :-S ale prej kuchaři doma nevařej :-N
daja.w
9. čer 2009
no ten můj není kuchař 😃 ale doma vaří teda někdy když se mu chce a má čas a moc mi to odněj chutná 😉
dadous
9. čer 2009
ja budu taky jukat o reklamach 🙂
dadous
9. čer 2009
no chlapi uměj dobře dochutit 😉 ja se dadouše furt ptam co a jak 😃
daja.w
9. čer 2009
taky říkám že chlapy maj jiný a dobrý chutový bunky 😃
dadous
9. čer 2009
noo 😃 tak ja si jdu připravit talířek k televizi 😉
medunaautor
9. čer 2009
tak honem doktorky at vam to neutece 😃
daja.w
9. čer 2009
ještě počasí reklamka a už to bude 😃 no já už papat teda nic nebudu před chviličkou jsem zblajzla půlku vánočky a mlíko :-N 😃 no možná si dám jablíčko 😃
medunaautor
9. čer 2009
ja uz dnes talirkovala nekolikrat 😃 😃 😃 ted celou milku ]-( ]-( ]-(
daja.w
9. čer 2009
jo čokoládka je dobrá na nervy 😉
dadous
9. čer 2009
tak jsem zbouchla pulku bagety a ted jsem si načla studentskou pečet nejaka nova merunkova 😉 jsem hovado :-p
daja.w
9. čer 2009
ták a je reklama no Jasmína už víme odkud je z Bosny 😕 ta je závislá úplně na Hanákovy ]-(
daja.w
9. čer 2009
dado jen si dej 😃
dadous
9. čer 2009
no jo je věřící :-S ale sestra od palenice teda perlí 😃 😃
daja.w
9. čer 2009
jo tam to ještě bude dobrý 😃 😃 hlavně zajímavý 😉
dadous
9. čer 2009
no a Hruška sGitulí se nějak zašijou ne?
daja.w
9. čer 2009
se jen zdržely on s malou přijede kvůli zácpě na dálnici nebo tak nějak :-|
dadous
9. čer 2009
😃 😃 ty to maš nastudovany 😃 😃
daja.w
9. čer 2009
ta sestřička se nezdá pěkně jede po doktorovy valšíkovy 😃 a stím klukem se jí to taky nepovedlo no to bude mazec :-S
daja.w
9. čer 2009
no ráda si to přečtu co bude dál 😃
dadous
9. čer 2009
jo ta sestra fakt brzo narazí 😃 😃
medunaautor
9. čer 2009
kokam to jsou nervy v ordinaci 😃 😃 jedna Jasmina a byla taky z Bosny se mnou chodila do integracniho kurzu tady v dojclandu,ale to urco neni ta z ordinace 😃
daja.w
9. čer 2009
medu třeba jo 😃 no to jsou nervy no su zvědavá co bude příště ale zas žádný dobrý zprávy Magda je těhu a asi o mimčo přijde a je ti vina Hrušky já bych ho kopla mezi nohy blbečka ]-(
lenkacar
9. čer 2009
daji ty musíš bejt těhula tzy volís já už dávno měla rudý gaťky 😉 ,no v ordinačce sado maso jasmína ..a příště mazec
daja.w
9. čer 2009
já je ještě nemám rudý 😉 a zítra se to snad dozvím 😉 jo to bude mazec a bude tam hrát Dana Morávková ředitelku nemocnice
lenkacar
9. čer 2009
tak jsem jako už včera měla dostat mrchu a nikde ..ani závan.. 8-(
lenkacar
9. čer 2009
jak na ní čekám dává si načas...