• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
jo to vim,ze tam Moravkova bude hrat,Roman mi privezl z Cech drbniky,tak jsem to cetla :grinning:
9. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určo bude hrát nějakou mrchu :grinning: tak jsem říkala,že nebudu už nic papat jen asi jablíčko :sweat_smile: no a tak jsem papala houbovou polévku a ted teda tlačím jablíčko :sweat_smile: :grinning:
9. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu poprvé tak jsem si říkala, že vás pozdravím!! :slight_smile: Týká se mě první IVF tak jsem si říkala, že tu třeba najdu podporu ... a rozptýlím obavy.... :wink:
9. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Olo vítám Tě mezi náma :wink: neboj tady se rozptýlíš až až :grinning: a už jste začli ze stimulkou
9. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky prijdu za chvilku,Roman neco potrebuje :frowning2:
9. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj oli zdravím ,ale zároveň mizím kočky ,manža je vyspršenej ..jo a to vaše včerejší přání jo? no k smíchu ,co je to erotica ?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo co pak potřebuje náruživý sex :grinning:
9. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínám v sobotu, dneska jsem byla na UZ a nafasovala Puregon, Prednison a kdo ví co všechno .... mám z toho hlavu v pejru ..... ale uvnitř se těším, jak malá a přitom se strachuju - a taky asi od všeho něco .... ale jsem v očekávání, jak to dopadne....kéž by dobře....jsem z HK, takže chodím do Sanusu.... nemáte taky zkušenost se Sanusem?
9. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli zajímá mě ten prednison ,ty jsi měla nejdříve imuno?
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj Leni pořádně se přitul k manžovy a jak se to přece říká vaše přání je mi rozkazem :sweat_smile: :grinning: dobrou noc a sladký sníky :wink:
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
daji třeba by se mrcha rozjela co? no dík ,dam si raději oraz
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměla...oni to k tomu prý ordinují automaticky .... hormon podporuje těhu a navíc tlumí projevy potencionálních alergických reakcí ....aspoň tak mi bylo vysvětleno...
9. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to oli napiš zítra si to přečtu papa holky..oli po puregonu jsem měla spousty pěkných vajec :wink:
9. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli neboj to zvládneš jo je to záhul samý prášky a injekce a to čekání ale zato všechno to stojí :wink:
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo čtu to a jak se to bere? já ho chci taky ...
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už tu fakt nejsem
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky mám prednison a puregon jsem měla taky no a ještě víc k tomu
9. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, děkuji! zvládnu....ale lepší je sdílená radost i starost a tak jsem tu s vámi :slight_smile:))) ... Prednison mám psaný od prvního dne aplikace Puregonu a to 1/2, 0, 1 a beru ho až do těhotenského testu...
9. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od začátku prednison,kys.listovou a injekci dipherelin pak jsem potom dostala puregon,menopur,pregnyl a ted po transféru beru prednisola tu kys. listovou,estrofen a injekci do zadku agolutin :confounded: je toho požehnaně,ale dá se to :wink: taky jsu ráda že jsem tu člověk aspon ví že je nás nato víc a jedna o druhou se můžem opřít a podpořit a poradit :wink:
9. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to koukám!!!! to je medikamentů, že by vystačili pomalu na lékárnu :slight_smile: !! Já si taky dneska koupilla kyselinu listovou a vyzvedla si Crinone - ten se bere po transferu na udržená těhu, je místo Utrogestanu, ten se už nevyrábí. Jsem toho plná ...... myslím těch emocí :wink:
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už 4 cykly beru Duphaston ... tak i ty hormony se mnou už trochu cloumaj :grinning:
9. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je toho hodně,ale dá se to :wink: a kolik Ti je
9. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 29 a tobě?
9. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak to jsme stejně staří :grinning:
9. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je príma !!!!! moooc hezký věk na mimíska :slight_smile: a odkud jsi?
9. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Prostějova,no to jo ale my se pokoušíme už 7 let s manžou o mimi a teprv před 3lety jsme zjistili že já nemůžu normální cestou a tak ted jsme šli na IVF poprvé tak uvidíme mám testit 14ctého,ale už nevydržím to čekání tak zítra jdu kupovat testík :wink: psala jsi že jsi z HK jako z Hradce Králové
9. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, panečku .... takových let. Moc bych ti přála, aby se vám už zadařilo - zasloužíte si to , už jen za to čekání !! Absolutně tě chápu... já bych testila celé 4 dny od zítřka až do neděle :grinning: . My se snažíme rok a půl takže ne zas tak dlouho ... v Sanusu jedeme přesně dle protokolu pojišťovny tzn. spermiogram - ten je KO, pak laparoskopie vejcovodů a hysteroskopie - to je vše OK, no pak 1x IUI a jelikož jsem měla obrovskou alergickou reakci na upravený sperma tak jdeme hned na IVF. Jj, jsem z Hradce Králové .....
9. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo moc děkuji :slight_smile: neboj všechno jednou musí vyjít :wink: no mám co dělat,ale zítra určo testnu ikdyž mám teda i strach aby tam opravdu byly// tak snad tam budou :angry: Takže manža má špatný sperma?
9. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
strach chápu....mě by tlouklo srdce o závod, to si umím představit....Dnes jsem potkala známou, která zrovna vezla tříměsíční dcerku - IVF poprvé a hned se zadařilo. I doktor mi říkal, že uspěšnost na poprvé je veliká! Jj, manža má špatný spermoníky - teď zobeme podpůrný léčiva na podporu spermiogeneze tak snad se to někde musí projevit!!! Máme dobrou rychlost i množství, ale tvar mizerný.... prý kulatý hlavičky a ty se španě zavrtávají do vajíčka ..... :confounded:
9. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj jak papá podpůrný léčiva tak tvar bude takový jakej má být :wink:
9. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek