• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahoj holky , už jsem tu a všechny vas moc zdravím :wink: Jse přece byla včera v praci, néé :grinning: no a pak jsem jela za kamoškou do Tu a šli jsme na pivko na zahradku.No jo Dada není doma tak myši mají pré :grinning: navečer zas musím spakovat mladyho, protože zítr zas frčí makat, tak jim musím upíct aspon perník :sweat_smile:
Zuzi to je dobře ,že už se to lepší :wink:
medu se vlastně vrací tím vlakem :grinning:
chaala, to je parada, že mužete vypadnout na chajdu :wink:
katy co pupík? roste? :dizzy_face:
a barča je kde? :confused:
26. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

to je šílený pořád fučí,to je hrůza :unamused: ,snad to přejde,ani vetrat pomale nemůžu-jako byt :wink:
žádné nevolnosti nepociťuju,jen mám občas křeče v břichu,ale to když nějak blbě sedím,pak si lehnu a je to ok,jinak jen občas mě pobolívá,ale jinak se cítím normálně,až z toho mám strach :sweat_smile:

asi půjdu udělat pohár s ovocem,manža ryje na zahradě s tchýní-sází okurky :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy hlavně žadny strachy :wink:
26. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo trošinku mám,aby bylo vše ok,ale myslím že snad ano.Nekrvácím,je mi ok,takže doufám že to bude dobrý :wink: se těším na středu,aji z toho důvodu že máme s manžou výročí svatby :grinning:
26. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak to budete mit krasnej dareček :slight_smile:
26. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak se hláším po víkendu...

včera jsme byli na vyjíždce na kolech a dneska to nešlo, nevím jak u vás ale ve středních Cechách je pěknej vítr :angry:

katy vše bude v pořádku!! kolikátý máte výročí svatby?

Dadouš pivko je prima, já měla včera dvě černý :slight_smile: :slight_smile:

Chaala uteklo to rychle, zítra ráno nástup, na pracoviště, ale ted to máme jen na č dny,což je prima :grinning:
26. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dala jsem do alba nějaké ty šaty těch šatů, neděste se jsou trošku ulítlé.... nechám si je ušít....zatím ale nevím které :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nejvíc se mi líbí ty krátké s tím, že bych malinko jinak udělala tu sukýnku, bez toho lemu, to připadne trošku jak na servírku :slight_smile:
26. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčo ja si dala 4maly desítečky :sweat_smile:
a dvakrat za sebou prodlouženy víkend to je supr.Tady u nas zatím moc nefouka, ale nahoře to musí bejt masakr. Myslím černa hora a sně :confused: žka
26. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru,tak jsem mrkla na šatičky,mně se líbí :slight_smile: Všechny troje,ale asi nejvíc ty třetí,pak ty kraťoučké.

Katy,jééé,máte výročí :slight_smile: Kolikáté?
26. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé svatebky,no tak u mě vedou ty poslední :wink:

Jo jo,tři roky,tak to budem mít mocinky pěkný dáreček k výročí když bude vše ok, a ještě dostaneme fotečku a na obídek jedem na hotýlek kde jsme měli svatební hostinu a večer a spinkali tam,takže romantika-mají vyniakjící svíčkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu foukání,tak tu fučí hafo moc,snad to neodnese střechu :sweat_smile:
26. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčo mě se líbí ta poslední :wink:
26. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si připravit žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u toho mrknu na manželky :dizzy_face:
26. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sněžku plánujeme jen co se udělá pěkně :slight_smile: naposledy jsem tam byla na základce....

kouknu, které jsem tam dala jako poslední:slight_smile:

Katy, to je hezké třetí výročí....
26. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru ja tam byla po prve a zatím na posledy v 18ti :grinning: a to ji mam za rohem :grinning:
26. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda :grinning: :grinning: :grinning:

to jsme stejné.... já až teprve ted s přítelem objevuji krásy okolí a kolikrát my on říká, víš že tady třeba 20 km je něco.... a já nevím... :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ted hodně jezdíme :wink: hrady zamky a tak :grinning: nějaky chození po horach, to mě vubec nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj mám tam hrubku my-mi :frowning2: :frowning2: :frowning2: , asi jsem na něco myslela, beru to zpět škoda, že to nejde vymazat
26. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad není pravda!!! Drbny!! :grinning: :grinning:
Celý víken načuhuju a jen začnu něco dělat, tak Vy to takhle rozjedete!!!
Barunko, všechny šatečky jsou NAPROPSTO DOKONALÝ!!! Ať se rozhodneš jakkoli, budeš nádherná!! Jinak z těch hrubek si nic nedělej..Taky je dělám a taky jsem úředník na městě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Na jakém odboru děláš??
Dadousku, já jsem včera měla taky pivko :slight_smile: ..Honza donesl a žalůdek jsem přeléčila tatarákem :grinning: :grinning: ..Neměla jsem ho rok!! Tak léčba šokem :slight_smile:
Katy,žádné strachy!! Výročí budete mít i s dárečkama!! Okna utěsnit, ať Tě neofoukne!! Jen těm okurkám, ten vítr asi neudělá dobře :confounded:
Chaali, taky bych jela na chatu.. Hlavně někam, kde bych mohla spinkat alespoň 20 hodin :wink: ..Kloučci teď usnuli, tak já jdu taky!! Ať něco naspím.. Večer chudáčci tak plakali, že jsem nakonec bulela s nima :frowning2: ..Ale nakonec jsme toho všichni 3 nechali a už je nám dobře :slight_smile: ..
Medunko, MYSLÍM NA TEBE!!! MOC!!
26. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi lečba šokem je super :wink:
26. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak medu, kdepak jsi? :confused:
26. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak jsem zase tady :slight_smile:
To byla cesta vcera 6 hodin vlakem,no hodinu nam zabralo cekani v Chebu,nadrazi v chebu fakt nadhera :grinning: :grinning: :grinning: Tasku jsem drzela tak,ze jsem mela krece v prstech.A somraci tam rejdili kolem nas jak supi.
Cestu tam jsem ridila :astonished: :astonished: :astonished: to byl mazec(zacatecnik)vypotila jsem tak 5kg,videla jsem posunky chlapu a presne jsem vedela co rikaj-jeee baba za volantem..vuz bez ridice atd.Roman klidnej,coz nechapu.Ja mela pri prijezdu na Melnik(tam jsem to vzdala)vyschle belmo,protoze jsem snad ani nemrkala,kolecka v podpazdi az do boku a ruce v kreci od svirani volantu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No ale ucit se musim,tak jsem rikala Romane nalepim si tam "Z" a dopisu"pozor 35 leta blondata zacatecnice"tak snad to na ty nervacky ridice zabere :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi lecba sokem urcite zabrala a jeste takova pekna sokovka,mnam.A vyspala ses trosicku?
Barus,ty posledni saty jsou pekny(cerno-bila fotka)Pak jeste jedny myslim 2.Ale to zalezi jaky mas nozky.Na dlouhy je to super :slight_smile:

Jinak si myslim,ze kazdym dnem dostanu MS,jeste cekam ale uz moc neverim.Mam presne priznaky. :cry: :angry:
Jo a bavila jsem se u nas v sev. cechach s holkou(ma dvojcatka,jako Zuzka)taky chlapecky a byla na IVF taky v Plzni.Na druhy pokus.Tak pro me opet NADEJE :wink: :wink: :wink:
27. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro pracujici :wink: nastal novy tyden ale ten utece rychle,jen do ctvrtka :wink: :wink: :wink: :wink:
27. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Medunko!!!!
Mám radost, že sis užila víkend!! Jo jo, vzpomínám si, když jsem začínala jezdit.. Taky jsem byla zpocená až na prd..i :grinning: :grinning: ..Ale "Z" bych si na auto NIKDY nedala :slight_smile: :grinning: ..
Jinak je super, že jsi to nedostala!! Příznaky jsou příznaky, ale ty si každý může vykládat po svém :wink: ...
No, a jak bylo u příbuzných???
27. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Zuzi,jsem na tebe myslela kdyz jel vlak kolem Varu.Jo u sestrenky super,maj zahradu(pro me je to luxus)ja jsem z panelaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak se grilovalo a zralo,oni i trosicku chlastali :grinning: Ja ne :confounded: Ale me je to stejne fuk,protoze ja pit nemuzu.Mam z chlastu depky a klepu se jak drahej pes.Tak jsem mattonkovala :grinning: :grinning: :grinning: prijela i teta se strejdou a ja si tam hrala se sestrenky Oskarkem(rok a pul) a tetka mi rika,koukej tady do roka byt taky s malinkatym,my ti to tak prejeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mamka stastna,ze me videla,tata taky.Zuzi ale normalne bych to stejne jeste nedostala nebo jak to je?v po 20.4 jsem dostala"momotvovo"do sebe a dnes je 27.
27. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ale myslím, že po IVF to člověk dostane dřív.. Jak je to tělo rozhozené.. Ale je to můj názor..Třeba je to jinak :unamused: .. Ale pořád nechci přestat věřit!! Pořád držím palečky.. I klučíci!!
27. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky přeji co nejvíc pohové pondělí... :slight_smile:

Medu, řízení je jen o tom jezdit, já když poprvé jela do centra Prahy tak jsme byla spocená úplně všude a ted už se to dá....ale stejně jezdím jen po naučeným trasách :slight_smile:

Moc držím pěstičky, aby jsi to nedostala....!!!!!!!

Je prima, že jsi měla pohodový víkend a že jsi si oddychla...

Zuzo, co žaludek??? Je to už úplně v pohodě???

Jinak včera večer jsem drandila po internetu a zkoumala co vlastně po nich na příští kontrole budud chtít.. :frowning2: , jediný co chci aby už něco začali dělat.... odpoledne tam mám znovu volat a oni mi po výsledcích řeknou kdy tam mám přijít...
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barunko,tak pak dej vedet kdy tam jdes.A at ti pracovni pondeliski rychle utece a i Dadousce a Chaale :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pondelisko jsem chtela napsat :grinning:
27. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem do odpoledne nevydržela :angry: a zavolala tam ted....

Jedu tam ve čtvrtek a to už budu chtít něco vědět.... to zase budu počítat dny, nevím jestli to máte stejné, ale já se tam vždy a těším a bojím nastejno....
27. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek