• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ja myslim,ze to mame vsechny tak,ja jsem mela neustale v ruce kalendar a listovala,pocitala furt dokola.Uz tenhle ctvrtek?tak to je fofr.
27. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu poklidit a prijdu pozdeji,zatim cus :slight_smile: :wink:
27. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, napíši později... máme frmol.....

přídala jsem do alba fotku sebe... je zdálky... nerada se fotím, ta :unamused: kže je to vždy akce...

Medu, už tenhle čtvrtek....
27. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak cest praci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dadous ten sije az se z neho huli :grinning: :grinning: :grinning:

a Chaala se nervuje s detickama,ale uz jen tri dny...dnesek uz se nepocita
27. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaaau kočky :wink:
medu nestraš furt :confused: nedostaneš to :wink:
barčo si kočka :dizzy_face:
Tak mladej rano odjel, tak jsem zase sama, jen do středy, to se mi vratí už Dada :sweat_smile: Měla bych uklízet, ale mě se táák nechce :fearful: kdepak mame katynku,
27. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dadousku,tak jak v rachote?Pernicek jsi upekla?Ja dnes delala palacinky
27. dub 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu, jsem běhala s vysavačem, :stuck_out_tongue_closed_eyes: když tu nikdo nebyl :fearful: no perník si odvezl mladej, tak doufam že se podělí s Dadou :grinning: palačinky mam taky ráád :dizzy_face: Teda s tím vlakem to muselo bejt hrozny vid :confounded: jsem nejela vlakem už ani nepamatuju :grinning:
27. dub 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cesta nemeckem byla hrozna,ridic byl asi silenej a nesundal nohu,nebo cim to delaj ve vlaku z pedalu,v zatackach jsem myslela,ze vykolejime,baba co jsem ji pozorovala(hledala jsem nejaky zachytny bod co se nehybe)byla orosena a stale si otirala celo.Myslim,ze nas bylo vic komu bylo spatne,houpalo se to ja na mori.Mi to pripadalo jako v nejakym hororu,vsichni sedej cumej silenym pohledem a krecovite se drzej madel :grinning: :grinning: :grinning: Ja igelitku v ruce pripravenou na bliti...

Uklidit taky potrebuju,je to tady hruuuuza ale jsem lina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad neprijde zadna navsteva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
27. dub 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: hele radši nic moc nedělej :confused: jen tak trošku. ja jsem udejchana jak čokl :stuck_out_tongue_closed_eyes: neumím uklizet pomalu, budeš teda testovat prvního? :sweat_smile:
27. dub 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,kdyz to do te doby nedostanu,tak jo.ale bricho me pekne boli :confounded:
27. dub 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkám že nedostaneš :grinning:
27. dub 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co v praci?Teda jestli ja se tam budu muset vratit,ty mi osladj zivot :confounded: :rolling_eyes: Kolem 19 hod,me prijde opet opichat sousedka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz nemam volneho fleka na prdeli :grinning: Koukam z okna a vypada to,ze bude prset.A jak to vypada v Cesku?Fuj,ted jsem se podivala do klece s morcetem a to je uz jak kralik :grinning: :grinning: ten se uzere k smrti(jako panicka :grinning: :grinning: :grinning: )
27. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
není taky v tom :grinning: :grinning: tak tady na horach je modro, 17 stupnu, a silny vítr :grinning: Ja v ty praci doslova přežívam :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě počítam s tím, že pujdu na mateřskou, a beru to jako hotovou věc :sweat_smile: jsem hrozna :dizzy_face:
27. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on je buzna,ale asi jak je vynervovanej,ze nikoho nema,tak zere :grinning: :grinning: :grinning: Ja bych taky nejradeji uz nesla,je to pakarna,soboty,nedele,svatky :stuck_out_tongue_closed_eyes: volno treba jen jednou tydnu ale nikdy vikend.Jenze co jineho delat?Tady uz neni nic,vse zaviraj,posilaj do Rumunska,Bulharska,Ciny.
27. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co dělaš?
27. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pokojskou,to je pocuc.Nekdy mivam pocit,ze se zmenim v opici,protoze pul dne jsem v predklonu jak litas kolem tech pelechu a pak jeste ty koupelny,odpo mam problem se narovnat.Myslet u toho taky nemusis,takze ta opice neni daleko :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znam, chodíme ke znamýmu na penzion uklízet,každa kačka dobra, ale taky mě to už nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute děvčice :grinning:
27. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdopak se nam to probudil :grinning:
27. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprobudil,jsem byla na nákupech,sháněla jsem něco pro mimi kamošů-mám v abíku.jsem vybrala šatičky :grinning:
27. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sipkova ruza :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a Dadous je taky kantare nebo co?A co bezi v bedne?
27. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsou prdácký :grinning:
27. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobra 11 :grinning: :grinning: ale ja u toho papam :wink:
27. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co mas dobreho
27. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdybyste to holky viděly :confused: jsem si obložila bagetu, tu velkou celozrnou, na to vejce šunku tatarku( to abych vykompenzovala to zrní) a na to ledovej salat. jsem ted do něj nějaka udělana :sweat_smile: do toho salatu, jo?! no a završila jsem to hrnkem kakaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: To říkam že těhotním s vama :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadouši tak to jsi malé prasátko :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych řekla že velky prase :grinning: :grinning: ale blíží se mrcha, tak proto ta žrava :confused:
27. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to jsi jak ja,ja vymetam od rana lednicku,ted jsem sjela palacinky a hned na to chleba s pastikou a cesnekem,jenze ja to nemuzu brat jako zadne priznaky,delam to kazdy mesic pred MS.Ja nechapu jak jsem drive mohla vydrzet nezrat,dnes je to muj konicek :grinning: :grinning: :grinning: Me kdyby nekdo postavil krasvce chlapa a vedle neho lednicku,tak chnapnu po ni :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo :grinning: ja taky :grinning: :grinning: a nejhorší je že bude to leto :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas špeky potečou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek