IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. dub 2009

Ahoj holky , už jsem tu a všechny vas moc zdravím 😉 Jse přece byla včera v praci, néé 😀 no a pak jsem jela za kamoškou do Tu a šli jsme na pivko na zahradku.No jo Dada není doma tak myši mají pré 😀 navečer zas musím spakovat mladyho, protože zítr zas frčí makat, tak jim musím upíct aspon perník 😅
Zuzi to je dobře ,že už se to lepší 😉
medu se vlastně vrací tím vlakem 😀
chaala, to je parada, že mužete vypadnout na chajdu 😉
katy co pupík? roste? 😵
a barča je kde? 😕

katy81
26. dub 2009

Ahojte 🙂

to je šílený pořád fučí,to je hrůza 😒 ,snad to přejde,ani vetrat pomale nemůžu-jako byt 😉
žádné nevolnosti nepociťuju,jen mám občas křeče v břichu,ale to když nějak blbě sedím,pak si lehnu a je to ok,jinak jen občas mě pobolívá,ale jinak se cítím normálně,až z toho mám strach 😅

asi půjdu udělat pohár s ovocem,manža ryje na zahradě s tchýní-sází okurky 🙂

dadous
26. dub 2009

katy hlavně žadny strachy 😉

katy81
26. dub 2009

No jo trošinku mám,aby bylo vše ok,ale myslím že snad ano.Nekrvácím,je mi ok,takže doufám že to bude dobrý 😉 se těším na středu,aji z toho důvodu že máme s manžou výročí svatby 😀

dadous
26. dub 2009

jee tak to budete mit krasnej dareček 🙂

barunka0208
26. dub 2009

ahoj, tak se hláším po víkendu...

včera jsme byli na vyjíždce na kolech a dneska to nešlo, nevím jak u vás ale ve středních Cechách je pěknej vítr 😠

katy vše bude v pořádku!! kolikátý máte výročí svatby?

Dadouš pivko je prima, já měla včera dvě černý 🙂 🙂

Chaala uteklo to rychle, zítra ráno nástup, na pracoviště, ale ted to máme jen na č dny,což je prima 😀

barunka0208
26. dub 2009

holky, dala jsem do alba nějaké ty šaty těch šatů, neděste se jsou trošku ulítlé.... nechám si je ušít....zatím ale nevím které 🙂 🙂 🙂

nejvíc se mi líbí ty krátké s tím, že bych malinko jinak udělala tu sukýnku, bez toho lemu, to připadne trošku jak na servírku 🙂

dadous
26. dub 2009

barčo ja si dala 4maly desítečky 😅
a dvakrat za sebou prodlouženy víkend to je supr.Tady u nas zatím moc nefouka, ale nahoře to musí bejt masakr. Myslím černa hora a sně 😕 žka

chaala
26. dub 2009

Baru,tak jsem mrkla na šatičky,mně se líbí 🙂 Všechny troje,ale asi nejvíc ty třetí,pak ty kraťoučké.

Katy,jééé,máte výročí 🙂 Kolikáté?

katy81
26. dub 2009

Jéé svatebky,no tak u mě vedou ty poslední 😉

Jo jo,tři roky,tak to budem mít mocinky pěkný dáreček k výročí když bude vše ok, a ještě dostaneme fotečku a na obídek jedem na hotýlek kde jsme měli svatební hostinu a večer a spinkali tam,takže romantika-mají vyniakjící svíčkovou 😝 😝

katy81
26. dub 2009

K tomu foukání,tak tu fučí hafo moc,snad to neodnese střechu 😅

dadous
26. dub 2009

barčo mě se líbí ta poslední 😉

dadous
26. dub 2009

jdu si připravit žehlení 😝 a u toho mrknu na manželky 😵

barunka0208
26. dub 2009

Sněžku plánujeme jen co se udělá pěkně 🙂 naposledy jsem tam byla na základce....

kouknu, které jsem tam dala jako poslední🙂

Katy, to je hezké třetí výročí....

dadous
26. dub 2009

baru ja tam byla po prve a zatím na posledy v 18ti 😀 a to ji mam za rohem 😀

barunka0208
26. dub 2009

teda 😀 😀 😀

to jsme stejné.... já až teprve ted s přítelem objevuji krásy okolí a kolikrát my on říká, víš že tady třeba 20 km je něco.... a já nevím... 😀 😀 😀

dadous
26. dub 2009

my taky ted hodně jezdíme 😉 hrady zamky a tak 😀 nějaky chození po horach, to mě vubec nebere 😝

barunka0208
26. dub 2009

fuj mám tam hrubku my-mi ☹ ☹ ☹ , asi jsem na něco myslela, beru to zpět škoda, že to nejde vymazat

zuzana.79
26. dub 2009

To snad není pravda!!! Drbny!! 😀 😀
Celý víken načuhuju a jen začnu něco dělat, tak Vy to takhle rozjedete!!!
Barunko, všechny šatečky jsou NAPROPSTO DOKONALÝ!!! Ať se rozhodneš jakkoli, budeš nádherná!! Jinak z těch hrubek si nic nedělej..Taky je dělám a taky jsem úředník na městě 😝 ..Na jakém odboru děláš??
Dadousku, já jsem včera měla taky pivko 🙂 ..Honza donesl a žalůdek jsem přeléčila tatarákem 😀 😀 ..Neměla jsem ho rok!! Tak léčba šokem 🙂
Katy,žádné strachy!! Výročí budete mít i s dárečkama!! Okna utěsnit, ať Tě neofoukne!! Jen těm okurkám, ten vítr asi neudělá dobře 😖
Chaali, taky bych jela na chatu.. Hlavně někam, kde bych mohla spinkat alespoň 20 hodin 😉 ..Kloučci teď usnuli, tak já jdu taky!! Ať něco naspím.. Večer chudáčci tak plakali, že jsem nakonec bulela s nima ☹ ..Ale nakonec jsme toho všichni 3 nechali a už je nám dobře 🙂 ..
Medunko, MYSLÍM NA TEBE!!! MOC!!

dadous
26. dub 2009

zuzi lečba šokem je super 😉

dadous
26. dub 2009

tak medu, kdepak jsi? 😕

meduna
autor
27. dub 2009

Ahoj holky,tak jsem zase tady 🙂
To byla cesta vcera 6 hodin vlakem,no hodinu nam zabralo cekani v Chebu,nadrazi v chebu fakt nadhera 😀 😀 😀 Tasku jsem drzela tak,ze jsem mela krece v prstech.A somraci tam rejdili kolem nas jak supi.
Cestu tam jsem ridila 😲 😲 😲 to byl mazec(zacatecnik)vypotila jsem tak 5kg,videla jsem posunky chlapu a presne jsem vedela co rikaj-jeee baba za volantem..vuz bez ridice atd.Roman klidnej,coz nechapu.Ja mela pri prijezdu na Melnik(tam jsem to vzdala)vyschle belmo,protoze jsem snad ani nemrkala,kolecka v podpazdi az do boku a ruce v kreci od svirani volantu 😀 😀 😀 😀 No ale ucit se musim,tak jsem rikala Romane nalepim si tam "Z" a dopisu"pozor 35 leta blondata zacatecnice"tak snad to na ty nervacky ridice zabere 😀 😀 😀
Zuzi lecba sokem urcite zabrala a jeste takova pekna sokovka,mnam.A vyspala ses trosicku?
Barus,ty posledni saty jsou pekny(cerno-bila fotka)Pak jeste jedny myslim 2.Ale to zalezi jaky mas nozky.Na dlouhy je to super 🙂

Jinak si myslim,ze kazdym dnem dostanu MS,jeste cekam ale uz moc neverim.Mam presne priznaky. 😢 😠
Jo a bavila jsem se u nas v sev. cechach s holkou(ma dvojcatka,jako Zuzka)taky chlapecky a byla na IVF taky v Plzni.Na druhy pokus.Tak pro me opet NADEJE 😉 😉 😉

meduna
autor
27. dub 2009

pro pracujici 😉 nastal novy tyden ale ten utece rychle,jen do ctvrtka 😉 😉 😉 😉

zuzana.79
27. dub 2009

Ahojky Medunko!!!!
Mám radost, že sis užila víkend!! Jo jo, vzpomínám si, když jsem začínala jezdit.. Taky jsem byla zpocená až na prd..i 😀 😀 ..Ale "Z" bych si na auto NIKDY nedala 🙂 😀 ..
Jinak je super, že jsi to nedostala!! Příznaky jsou příznaky, ale ty si každý může vykládat po svém 😉 ...
No, a jak bylo u příbuzných???

meduna
autor
27. dub 2009

ahoj Zuzi,jsem na tebe myslela kdyz jel vlak kolem Varu.Jo u sestrenky super,maj zahradu(pro me je to luxus)ja jsem z panelaku 😝 ,tak se grilovalo a zralo,oni i trosicku chlastali 😀 Ja ne 😖 Ale me je to stejne fuk,protoze ja pit nemuzu.Mam z chlastu depky a klepu se jak drahej pes.Tak jsem mattonkovala 😀 😀 😀 prijela i teta se strejdou a ja si tam hrala se sestrenky Oskarkem(rok a pul) a tetka mi rika,koukej tady do roka byt taky s malinkatym,my ti to tak prejeme 🙂 🙂 🙂
Mamka stastna,ze me videla,tata taky.Zuzi ale normalne bych to stejne jeste nedostala nebo jak to je?v po 20.4 jsem dostala"momotvovo"do sebe a dnes je 27.

zuzana.79
27. dub 2009

Já ale myslím, že po IVF to člověk dostane dřív.. Jak je to tělo rozhozené.. Ale je to můj názor..Třeba je to jinak 😒 .. Ale pořád nechci přestat věřit!! Pořád držím palečky.. I klučíci!!

barunka0208
27. dub 2009

Ahoj, holky přeji co nejvíc pohové pondělí... 🙂

Medu, řízení je jen o tom jezdit, já když poprvé jela do centra Prahy tak jsme byla spocená úplně všude a ted už se to dá....ale stejně jezdím jen po naučeným trasách 🙂

Moc držím pěstičky, aby jsi to nedostala....!!!!!!!

Je prima, že jsi měla pohodový víkend a že jsi si oddychla...

Zuzo, co žaludek??? Je to už úplně v pohodě???

Jinak včera večer jsem drandila po internetu a zkoumala co vlastně po nich na příští kontrole budud chtít.. ☹ , jediný co chci aby už něco začali dělat.... odpoledne tam mám znovu volat a oni mi po výsledcích řeknou kdy tam mám přijít...

meduna
autor
27. dub 2009

Barunko,tak pak dej vedet kdy tam jdes.A at ti pracovni pondeliski rychle utece a i Dadousce a Chaale 🙂

meduna
autor
27. dub 2009

pondelisko jsem chtela napsat 😀

barunka0208
27. dub 2009

Tak jsem do odpoledne nevydržela 😠 a zavolala tam ted....

Jedu tam ve čtvrtek a to už budu chtít něco vědět.... to zase budu počítat dny, nevím jestli to máte stejné, ale já se tam vždy a těším a bojím nastejno....