IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
16. čer 2009

Tak já jdu spinkat .. koukám, že je tu prázdno... Přeju všem zítra krásný slunečný den!!! papa 🙂

daja.w
16. čer 2009

Holky já se taky loučím ted koukám jen na 112 a děs tak dobrou noc přeji a sladký sníky 🙂

dadous
16. čer 2009

oli měla bych začít v patek nebo v sobotu 😉 tak dobrou

meduna
autor
16. čer 2009

ahoj holky,taj jsem uz v cesku,posilam vsem pozdrav a mam abstak 😀 😀 zustavane do nedele,jak to pujde budu sem jukat 😉

meduna
autor
16. čer 2009

nestiham vas ale docist 😠 tak zitra juknu,Dadousku,menopur jsem taky mela 😉 do zadku,nebo bricha ,zalezi na tobe.Me ho manza pichal do zadku 😉

daja.w
17. čer 2009

Ahojky všem přeji krásný slunečný den 🙂 dnes zas bude vedro 😉
Medu tak už jste v čechách tak konečně mezi normálníma lidma co 😀

lenkacar
17. čer 2009

ahoj holky medu je v čechách jo? to je vzduch co??????????????

meduna
autor
17. čer 2009

ahoj holky,no to je parada ten vzdousek 😀 Jo v patek jdu ke kartarce 😉 Sestrenka mi to domluvila,tak jsem napnuta jak ksandy

daja.w
17. čer 2009

Ahojky Medu tak at Tě řekne samý dobrý zprávy 😉 a pořádně si naber toho čerstvýho vzdoušku a hlavně hodně pizitivní energie 😉

dadous
17. čer 2009

ahoj holky 😉
medu a tady u nas je jěště lepší vzdoušek 😉 přijedte se nadychat 🙂
jinak teda jdu mejt další dvě okna 😝 mam to na etapy 😀 a ty dvě první jsou už zase zasr..y 😀

meduna
autor
17. čer 2009

no vidis Dadousku,lepsi je nemyt.Ted jsem si chovala male 6 tydnu stare miminko,az bude cas,dam foto, at vidite jak mi to bude sluset,az jednou budu mit snad to svoje 😉 😉 😉 Dadousku,tak jak to je,muzes volat i na vodafon?to asi ne vid.Ale tady maj vsichni ten vodafon 😠 Nebo pevnou 😕

meduna
autor
17. čer 2009

Za chvilku jedu k mamce,tak pak juknu az k veceru 😉

meduna
autor
17. čer 2009

Daji na kartarku jsem moc zvedava 🙂

dadous
17. čer 2009

klidně i vodafon, mam přes 2 tisíce volnejch jednotek a ja to stejně jinak neprovolam

lenkacar
17. čer 2009

já jdu zítra k čarodějovi 😉

dadous
17. čer 2009

ja teda k čarodějovi nejdu 😀

lenkacar
17. čer 2009

čusík holky

lenkacar
17. čer 2009

on má i energii v rukách tak jsem na to zvědavá ,ale mám info ,že je ujetej na nohy ..tak si asi budu muset oholit orangutana ,až se mi tam bude probírat a hledat reflexní body ..

lenkacar
17. čer 2009

jako ne ,že bych měla chlupatý chodidla 😕 😕 😕 😕

lenkacar
17. čer 2009

dadu vem hadr a skoč k nám mám okna tragické a bez energie jsem totálně ,ale zítra mě dobije a to budete koukat ..no hlavně abych se ještě hnula 😀 😀 😀

dadous
17. čer 2009

jo jo reflexní body 😅

dadous
17. čer 2009

ještě setřít a mam hotovo 😝 😝 😝 😝 😝

dadous
17. čer 2009

leni naše okna už taky byly trgicky 😝 to už bylo pro ostudu 😅

lenkacar
17. čer 2009

dadu hele já zavřu oči a jsou docela hezký 😀 😀 😀

dadous
17. čer 2009

😀 😀 😀 ja jsem se do toho pustila i proto, aby dorazila už mrcha 😀 😀

lenkacar
17. čer 2009

holky jak jsem se tu ptala na tu vojenskou pojištovnu tak jsem v tom dobře tušila háček a nakonec jsem s tím měla takové problémy,ten chlap mě normálně obelhal a posílala jsem stížnost...

lenkacar
17. čer 2009

dadu mě nepomůže ani svěcenka furt nic 😉

dadous
17. čer 2009

to s pojištovnou jsem uplně přehlídla 😕 co bylo?

lenkacar
17. čer 2009

prej právo svobodného výběru to jo ...čur..k jeden at tady ještě někdo zazvoní tak zabouchnu dveře at je to kdo je to ,ale fakt ..jsem důvěřivá stará blbka

lenkacar
17. čer 2009

přišel dadu kluk a mlel krávoviny než se dostal k tomu že nabízí vozp.. a já řikam bez manžela to nepůjde a já se s nim musim poradit a on že budeme mít výhody a já řikam že nevim a on vypsal tu přihlášku s tim ,že jindy nemá čas a že mám 5dní osd pátku na to ,abych se rozmyslela ,že mi budou volat z pojištovny jak jsem se rozmyslela a že to mohu stornovat ,tak já kráva nalítla s tim ,že mu teda nic neslibuju ,že to nestornuju a pak jsem tu házela dotazy .. av úterý nikdo nevolal ,on ten kluk mi mobil nebral a tak jsem zavolala přímo na vozp co jako je ,proč nevolaj a tam jsem se dozvěděla ,že na mě chlapec ušil boudu ,že oni nikomu nevolaj a je to bůhví kym najatej kluk ,aby jim honil lidi ...a musela jsem to stornovat písemně ...tak jsem připojila stížnost...