IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
17. čer 2009
no ty seš pipka 😃 😃 no hlavně že to jde zrušit 😉
lenkacar
17. čer 2009
to jsem a je konec pipce ,takhle blbě nalítnout ... 😉 ]-( :-S
lenkacar
17. čer 2009
víš co lae já si to chtěla nechat ,ale mě to tak nasralo ,že mi lhal ,že jsem to chtěla okamžitě zrušit .. 😉
medunaautor
17. čer 2009
no jo nalitla jsi ale uz jsi to napravila,tak co.Ale je to hajzl,ze te tak napalil,ale tak to je bohuzel,jen koukaj jak lapit lidi ]-( Tak Dadousku,pak ti pisnu,kdyz to nestihnu dnes,tak zitra.Jsem ve smrti s casem 😃 😃 a asi budu jak koule,furt zeru ]-(
medunaautor
17. čer 2009
dobre jsi udelala,at si polibi pr..l ]-(
medunaautor
17. čer 2009
Tak zatim cusik holky kobylky 😃
dadous
17. čer 2009
jo medu, v klidu, klidně mi cinkni dopoledne 🙂
leni příště už nic nepodepíšeš 😉
daja.w
17. čer 2009
Ahojky holčiny 🙂 to já zas jsem jaksi nabitá té energie že jsem uvařila natřela skřín,posekala zahradu a uklidila a ted jsem se konečně najedla 😃 asi prasknu,ale jdem na pivko no já si dám konečně do nosu 😃 dám si vodku s džusem,ale jen trošku asi mě to rychle zkolí po tak dlouhé době 😃
Leni to bych se vztekla taky to je hajz,ale hlavně že jsi to už vyřešila a že jsi na to vůbec přišla
koblichzek
17. čer 2009
Ahojky Holky, tak na mě zase začaly padat depky, tak si říkám - honem na kobylku, ať si mezi svejma. Asi se brzy zblázním ]-( 😞
dadous
17. čer 2009
jaky depky kobli? =-)
koblichzek
17. čer 2009
Ale, zase další známá těhu, tak to vždycky na mě padne. 😞
dadous
17. čer 2009
nesmutni :-| taky budem těhu 🙂
koblichzek
17. čer 2009
Měla jsem sen, že ta má kamarádka už má druhé dítě a já pořád nic a vypadala jsem v tom snu trošku jako cvok. Furt jsem za ní chodila, ať mi půjčí děti. No magor
dadous
17. čer 2009
hele ale mě se taky zdalo něco o dětech, jen už nevím co :-| no a rano jsem zaspala 😃
koblichzek
17. čer 2009
Aspoň mě dnes potěšily ty moje zlatíčka v práci. Říkaly, že jsem nejlepší učka v celým vesmíru 🙂 , to potěší. Já jim vynadám a oni na mě takhle, jsou to potvůrky. 🙂 😉
dadous
17. čer 2009
😃 😃 tak to jsou super 🙂
koblichzek
17. čer 2009
A co mrcha? Kdy ti má přijít?
dadous
17. čer 2009
no 28 den to je patek, tak uvidíme :-S
koblichzek
17. čer 2009
Stejně je síla, jak dřív člověk vůbec nechtěl mrchu dostat a teď na ni čekáme jak na boží smilování 😃
dadous
17. čer 2009
to jo je to na budku 😃 😃 ja to mívam celkem pravidelně ale ted jsem z toho všeho tak vydřena že už bych ji nejradši dostala hned 😃 teda až na to pííchaní :-p
dadous
17. čer 2009
😃 😃 11000 příspěvku 😃 😃
koblichzek
17. čer 2009
To už jsme takové šikulky. 🙂
Ale na to píchání si zvykneš, ono to nakonec nic není.
dadous
17. čer 2009
kobli těch prvních par dní do ultrazvuku jsi jen pichala injekce? nic jinyho si k tomu nebrala?
koblichzek
17. čer 2009
Píchala jsem, brala jsem Anopyrin a kyselinu listovou a stříkala jsem si do nosu Synarel
dadous
17. čer 2009
=-) tak ja mam jen ty injekce :-N
koblichzek
17. čer 2009
Tak ono je to asi u každého jinak, ale ten Anopyrin byl na ředění krve a Synarel je přípravek, který se užívá při přípravě na IVF. Sice mě zarazilo, že si stříkám něco do nosu, ale pak jsem si to přečetla a pochopila jsem.
dadous
17. čer 2009
😃 😃 no takdalší nalož dostanu po ultrazvuku :-S ježiš ja už to chci mít za sebou :-p
koblichzek
17. čer 2009
To ti věřím. A po jak dlouhý době jdeš na první UZ?
dadous
17. čer 2009
po 5ti dnech
koblichzek
17. čer 2009
Já už po pěti dnech měla plný vaječníky :-N . Uvidíš, taky to tak budeš mít a pak budeš moc mít (jak říká můj pan dokto) celou Klapzubovu jedenáctku 😃