• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Leni to je úroda úplně super :wink:
Oli tady se ted postavil další lídl jinak nic prozatím ale prý tu bude obi já bych i šla do obchodu,ale je to nevděčná práce děláš pořád za málo peněz když jsem dělala v bille tak jsem dělala hlavní pokladní a to byla starost i o trezor to byla zodpovědnost jak prase,ale do toho už bych asi nešla to byly pořád nervy jestli tě to všechno vyjde nebo nee :angry:
19. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo doma je to v poho, tomu mýmu taky hrabe tak jsme aspoň dva, ale když ty soje výlevy rozbalím na klientky to jsi budou ťukat na čelo :grinning:
užívej dovolenku Oli, hýčkej svoje kuličky oni ti to oplatí :grinning: :grinning: :grinning:
dámy jak se prosím vás pozná krátký a dlouhý protokol?
jako když si píchám ten decapeptyl tak mám dlouhý? čert aby se v tom vyznal..... :confused:
19. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolikátý den jsi začla píchat měla jsi zastavovačku?
19. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím co je zastavovačka :grinning: začala jsem 7.6. 21 den po MS a zítra začínám Puregon. Ten Decapeptyl má asi stopnout hypofýzu - něco jako přechod. No to je děs ... ve 28 v přechodu :angry: No to mě po--- :grinning: jo Leni tak to je asi ta zastavovačka néé?
19. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máš dlouhej protokol u krátkýho nejsi v přechodu :wink:
19. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dík, to je pecka zpráva :rolling_eyes: se ještě uvidí jak s tím přechodem zatočím :grinning: :grinning: :grinning:
takže Oli je teď na řadě? myslím s testem? nebo kdo teď těhulíí?
19. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi ty jsi nějaká kovbojka co?
19. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo a doma mám pořádnýho hatatitlouše :grinning: néé to jsme machrovala na dovolený na Ibize :sunglasses:
19. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Leni určo budeš vědět jak je to s alkoholem a stimulkou? teda né že bych byla nějaká násoska, ale kámoška má svatbu tak nevim jestli sedět na sucho bo sklenka neuškodí? :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták to jo...macherka si teda dobrá .. :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kllóóóóbrc byl dobrej, já se jen svezla :grinning: A jak to vypadá s tvojí sousedou, už dala pokoj bembeřice jedna?
19. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo se zalekla a zalezla do boudy prudička ...dohromady jsem jí neřekla nic a měla pak strach ,že to vyklopim jejímu starýmu tak dala pokoj..
19. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
říká se, že vodnáři mají smysl pro fair paly :wink: :grinning: :grinning: a co s tím alkoholem?
19. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
play samozřejmě!
19. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi řešit nebude ,když s nim bydlí ví že chlastá a že to neni naposledy co napsal ,to bude tak pár měsíců oraz .......jasně vodnářky jsou hodné ,milé .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele asi mi čte myšlenky zase mě prozvání skryté číslo ...
19. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ,zase pátek asi čuje potíže ...to má holka docela blbé
19. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako myslíš, že ta skrytá je ona? co tím sleduje?.... a taky chytré jsou vodnářky! :grinning:
19. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nikdy nikdo nevolá ze skrytýho ..
19. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musí být dobrý hvězda, že vymýšlí takový voloviny. to asi nemá nic lepšího na práci. chcetě deptat, ale ty se nenecháš. hoď na ní bobek :wink:
19. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobek je to nejmenší co na ní můžu hodit ,je mi jí docela líto když se bojí každého víkendu :frowning2:
19. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, souhlasím, vodnářky jsou prostě ty nej :wink:
19. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj koblížko, jsi taky vodnářka? my jsme v práci čtyři ze čtyřech :grinning: takže pohoda jazz! jen nechápu jak můžeš mít tolik trpělivosti s těma prckama. to já vždy vyletím jak čertík z krabičky a pak lituju :zipper_mouth:
19. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjoky Gabiku, jo jsem. Narozeniny mám 2. února. A ty?
19. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy já mizím, mám padla. V pondělí zas juknu. všem pohodový víkend a jen samé dobré zprávy :sunglasses:
19. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
25.ledna
19. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé 25. ledna he můj taťulda.
19. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: hlasím že mrcha dorazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu dočíst :sweat_smile:
19. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to máš určitě velkou radost. Já si ještě počkám :frowning2:
19. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj kobli to ti uteče, budete v tom kiosku tak se budeš zabejvat jinyma věcma :wink: my jsme na to taky čekaly strašně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a ve čtvrtek jdu na ultrazvuk :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek