• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Jé, doufám, že bude hodně vajuch a dneska už začínáš píchat?
19. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
stačí par :grinning: mame malo spermii takže moc vajuch nebude potřeba :grinning: začínam rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si v koupelně dala tu tašku s e vším abych to měla na očích a psychicky se na to připravuju :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, mě když to všechno dala, tak jsem pomalu brečela. Z tolika léků a injekcí se mi udělalo zle.

Jinak depky přetrvávají, jsem nějak v pr.... Musíme prostě asi odsud na chvilku vypadnout.
19. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky já jsem 28ledna :wink:
19. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky bylo z léků šoufl proto mi to píchala mamka já na to nemohla ani šáhnout ,no jo no ,posera..a nakonec se to dá v poho vydržet
19. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda píchala sama. Manža, ten se na mě nemohl vůbec dívat :grinning:
19. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
obdivuju každou která do sebe kuchne ,mě se chce zvracet jenom když zahlídnu jehlu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jenže co ti nakonec zbývá. Musíš to udělat, když chceš mimi. Mrcha nic?
19. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zatím pádím. Jedu pro manžu. Možná se tu ještě objevím.
19. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrcha nikde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zase tu ... byla jsem tu sice dopolede, ale vždycky mě trvá než to tady přelouskám :slight_smile: .... Dadoušku, gratuluju k mrše!!! Tak zítra si poprvé šlehneš .... juuu, mám radost ...kdy jdeš pak na ultrazvuk? Hned v pondělí? Leni, taky to dostaneš, žádnej stresík....ono to příjde, dej si horkou spršku ať to uvolníš...
19. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já už to neřešim ...ona si někdy dojde :grinning: :grinning: :grinning: někde se mi sekla ..nevím u koho ..
19. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je hrůza. A piješ červené víno?
19. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli piju pivo :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
minulej čtvrtek jsem dostala agolutin a ta mrcha nikde ..asi jsem v přechodu :confused:
19. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na přechod máš ještě čas :wink: .
Ale zkus si fakt dát červené víno. Mě to teda pomáhá.
19. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, horká vana, červené a párkrát prohmátni podbřišek a máš to celkem jisté..... :wink:
19. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni dneska to vzala přes krkonoše :grinning: tak do dvou dnu ji tam maš :grinning: neboj budu to urgovat :sunglasses:
oli na ultrazvuk jdu ve čtvrtek
19. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli jak jsi to myslela s tim prohmátnutim ,mám to jako udělat sama ,nebo si mám na to zjednat?a prohmátnout zvenka nebo zevnitř ..tovíte já se nevyznám :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
červený ani bílý nepiju ,víno jenom hroznové papam
19. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohl být sex kdybych se nezačla smát jako prdlá .. :grinning: :grinning: :grinning: ,ale neměl na mě tak blbě koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..a bylo po všem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,čim dýl to nemám ,tim míň mi to chybí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no myslela jsem zvenčí ...jako taková masáž dolní části bříška, ale mám zkušenost, že ani takové vnitřní prošťouchnutí za pomocí manži nebyla v minulosti úplně bez úspěchu :grinning: :grinning: ....s tím smíchem to mám občas taky...mám takovej záchvat, že ho to brzo přejde a já na to ani nestačím dostat chuť :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu koukat na novu tam se bude sexit asi :confused: :confused: :confused: se podívam jak se to má dělat :grinning: :grinning: :grinning: oli jojo chutě nikde ..ale vzal to dobře
19. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, užíj si to ... aspoň v té bedně, když už né doma :grinning: :grinning: ....
19. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, to se tam nepotkáme .... já jdu v pondělí ...asi naposled a pak nějak na odběr jajuch....
19. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsu konečně tady mamka odjela a měla sebou ještě dvě kamošky no ty byly z té kartářky úplně rozpoložený :sweat_smile: tak já si teda o sexu můžu taky jen zdát mám mrchu :sweat_smile:
Dado tak už tě to začlo super to bude pícháníčko tak at jsou vajucha krásný :wink:
Leni mrcha dorazí neboj jen si dává načas asi ještě dovolenkuje mrška jedna :grinning:
19. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem se vnitřně prohrábla a je tam náznak špinění takže si ze mě prostě ta mrcha dělá jenom prdel ,ale už stojí za dveřma ..
19. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš ona dorazí zachvilku tě bude klepat na ty dveře :wink:
19. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka,
tak jaký byl pátek?? Nedočítala jsem, ale koukám, že je tu nějaká Gabča z Varů, tak to mě těší..To by nás na tom srazíku mohlo být víc :slight_smile: ..Holky, byla jsem teď 2 dny s klukama doma skoro sama a jsem totálně KO..Honza je teď na cestě z Moravy a už se těším až bude doma..S těma dvojčatama je člověk fakt 24 hodin v pohotovosti a když jsou vzhůru, tak funguju na 200% :unamused: ..Ale neměnila bych!!
Daji, je blbý se ptát, ale nevyšlo???? Že máš pořád v profilu *snž*..
Leni, kdy jdeš do KETU?? a kdy Kobli?? Dadousku, držím palec, ať to vyjde hned hned :wink: ..
Zdravím Medunku!!! Moooc..
I všechny ostatní "staré" i nové CARodějky :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek